Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*80
2.SKA*75
3.Jokerit*71
4.Dyn. Moskva*69
5.Spartak68
6.Lokomotiv60
7.Víťaz58
8.Torpedo56
9.Soči48
10.Severstal48
11.Dinamo Riga34
12.Dinamo Minskx34
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu HC Košice v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1921
  • Štadión: Steel Arena
  • Kapacita štadióna: 8347
  • Tréner: Peter Draisaitl
  • Majstrovský titul: 2009/2010
  • Stránka klubu: http://www.hckosice.sk
HC Košice
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 3.miesto
  • Počet bodov: 82
  • Zostáva zápasov: 6
  • Môže získať ešte: 18 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOŠARIŠŤAN Andrej 34 958 892 93.1 66 1.94 5 0
GK ŠKORVÁNEK Stanislav 7 192 175 91.1 17 2.43 1 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
RW HAŠČÁK Marcel3828 17 45 34 15 1 6
F SKOKAN Dávid4114 29 43 50 6 0 5
F CHOVAN Michal3210 20 30 14 2 0 4
LW RAPÁČ Branislav4112 8 20 20 1 0 2
RW MAJDAN Juraj307 11 18 12 3 0 0
LW KVĚTOŇ David184 13 17 6 2 0 1
LW KLHŮFEK Pavel428 9 17 10 1 0 3
D RŮŽIČKA David422 15 17 26 0 0 0
LW BELLUŠ Martin404 11 15 64 2 0 1
CE SUJA Jakub405 8 13 6 0 0 4
D REPE Jurij365 7 12 28 1 0 0
CE BORTŇÁK Dalibor413 9 12 30 0 0 1
RD KOCH Patrik400 11 11 65 0 0 0
LW JOKEĽ Oliver424 5 9 10 0 0 0
RW MILÝ Juraj396 2 8 6 1 0 0
RW BEZÚCH Juraj141 5 6 20 0 0 0
RD SLOVÁK Tomáš400 6 6 12 0 0 0
F VRÁBEĽ Filip213 2 5 2 0 0 1
D ZELEŇÁK Vojtech210 4 4 24 0 0 0
D PAVLIN Žiga81 2 3 2 0 0 0
RW SUKEĽ Jakub42 0 2 0 0 0 0
CE FAITH Roman70 2 2 0 0 0 0
LD MICHALČIN Christián180 2 2 4 0 0 0
RD ČÍŽEK Václav400 2 2 28 0 0 0
D CIBÁK Jakub150 1 1 4 0 0 0
LD BUČKO Martin270 1 1 2 0 0 0
CE KÖVER Jakub00 0 0 0 0 0 0
LD BOLDIŽÁR Dávid00 0 0 0 0 0 0
CE MURČEK Michal
Dnes oslavuje 28 rokov
Blahoželáme!
10 0 0 0 0 0 0
RW NAGY Samuel20 0 0 0 0 0 0
CE HRABČÁK Samuel40 0 0 0 0 0 0
RW ELIAŠ Juraj50 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
24.1.2020 CHOVAN Michal Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
24.1.2020 KOCH Patrik Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
24.1.2020 CHOVAN Michal Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
24.1.2020 HAŠČÁK Marcel Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
18.1.2020 VRÁBEĽ Filip Prestúpil z tímu HC Košice do tímu MHk 32 Liptovský Mikuláš
18.1.2020 MICHALČIN Christián Prestúpil z tímu HC Košice do tímu MHk 32 Liptovský Mikuláš
18.1.2020 SUKEĽ Jakub Prestúpil z tímu MHk 32 Liptovský Mikuláš do tímu HC Košice
12.1.2020 SUJA Jakub Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Trenčín
10.1.2020 SUJA Jakub Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nové Zámky
10.1.2020 RAPÁČ Branislav Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Št, 12.sep 2019 18:00 KošiceKOS vs. SBASlovan 1:2
Ne, 15.sep 2019 16:00 Nové ZámkyNZO vs. KOSKošice 1:2
Ut, 17.sep 2019 17:30 KošiceKOS vs. TRETrenčín 3:2
Pi, 20.sep 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. KOSKošice 2:3
Ne, 22.sep 2019 15:30 KošiceKOS vs. ZVOZvolen 4:2
Pi, 27.sep 2019 19:00 BudapešťMAC vs. KOSKošice 5:1
Ne, 29.sep 2019 16:00 NitraNIT vs. KOSKošice 0:9
Ut, 1.okt 2019 17:30 KošiceKOS vs. MIIMichalovce 3:0
Pi, 4.okt 2019 17:30 KošiceKOS vs. MIJMiskolc 3:2
Ne, 6.okt 2019 17:00 PopradPOP vs. KOSKošice 3:2
Pi, 11.okt 2019 17:30 KošiceKOS vs. DTVDetva 1:4
Pi, 18.okt 2019 17:00 Lipt. MikulášLMI vs. KOSKošice 2:4
Ne, 20.okt 2019 18:00 SlovanSBA vs. KOSKošice 1:2
Ut, 22.okt 2019 17:30 KošiceKOS vs. NZONové Zámky 2:3
Pi, 25.okt 2019 18:00 TrenčínTRE vs. KOSKošice 3:4
Ne, 27.okt 2019 18:00 KošiceKOS vs. BBSB.Bystrica 2:4
St, 30.okt 2019 18:00 ZvolenZVO vs. KOSKošice 0:1
Pi, 1.nov 2019 17:30 KošiceKOS vs. MACBudapešť 5:4
Ne, 3.nov 2019 15:30 KošiceKOS vs. NITNitra 4:1
Pi, 15.nov 2019 17:30 MichalovceMII vs. KOSKošice 2:3
Ne, 17.nov 2019 17:30 MiskolcMIJ vs. KOSKošice 3:1
Ut, 19.nov 2019 17:30 KošiceKOS vs. LMILipt. Mikuláš 8:0
Pi, 22.nov 2019 17:30 KošiceKOS vs. POPPoprad 2:1
Ne, 24.nov 2019 17:00 DetvaDTV vs. KOSKošice 2:3
Ne, 1.dec 2019 15:30 TrenčínTRE vs. KOSKošice 1:2
Ut, 3.dec 2019 17:00 Lipt. MikulášLMI vs. KOSKošice 0:5
Pi, 6.dec 2019 17:30 KošiceKOS vs. ZVOZvolen 4:1
Ne, 8.dec 2019 15:30 KošiceKOS vs. DTVDetva 3:2
St, 18.dec 2019 18:00 KošiceKOS vs. BBSB.Bystrica 4:2
Pi, 20.dec 2019 18:00 MichalovceMII vs. KOSKošice 1:2
Ne, 22.dec 2019 18:00 PopradPOP vs. KOSKošice 0:4
Št, 26.dec 2019 19:00 KošiceKOS vs. SBASlovan 2:1
So, 28.dec 2019 17:30 KošiceKOS vs. MIJMiskolc 4:3
So, 4.jan 2020 17:00 BudapešťMAC vs. KOSKošice 4:3
Po, 6.jan 2020 15:30 KošiceKOS vs. NITNitra 3:2
Pi, 10.jan 2020 18:30 Nové ZámkyNZO vs. KOSKošice 4:5
Ne, 12.jan 2020 18:00 KošiceKOS vs. TRETrenčín 3:2
Ut, 14.jan 2020 18:30 SlovanSBA vs. KOSKošice 6:1
Pi, 17.jan 2020 17:30 KošiceKOS vs. LMILipt. Mikuláš 1:2
Ut, 21.jan 2020 18:00 ZvolenZVO vs. KOSKošice 3:2
Pi, 24.jan 2020 18:00 DetvaDTV vs. KOSKošice 4:2
Ne, 26.jan 2020 16:00 B.BystricaBBS vs. KOSKošice 2:1
St, 29.jan 2020 17:30 KošiceKOS vs. MIIMichalovce
Pi, 31.jan 2020 18:00 KošiceKOS vs. POPPoprad
St, 12.feb 2020 18:30 MiskolcMIJ vs. KOSKošice
Ne, 16.feb 2020 15:30 KošiceKOS vs. MACBudapešť
Ut, 18.feb 2020 17:30 NitraNIT vs. KOSKošice
Pi, 21.feb 2020 17:30 KošiceKOS vs. NZONové Zámky

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*80
2.SKA*75
3.Jokerit*71
4.Dyn. Moskva*69
5.Spartak68
6.Lokomotiv60
7.Víťaz58
8.Torpedo56
9.Soči48
10.Severstal48
11.Dinamo Riga34
12.Dinamo Minskx34
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3