Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Dynamo Moskva v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: VTB Arena
  • Kapacita štadióna: 10345
  • Tréner: Krikunov Vladimir
  • Majstrovský titul: 2005
  • Stránka klubu: http://www.dynamo.ru/
Dynamo Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 3.miesto
  • Počet bodov: 43
  • Zostáva zápasov: 27
  • Môže získať ešte: 54 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK BOČAROV Ivan 28 766 715 93.3 51 1.82 1 2
GK JEREMENKO Alexander 9 233 211 90.6 22 2.44 0 0
GK KUZNECOV Georgij 3 73 64 87.7 9 3 0 0
GK TYALO Igor 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ŠIPAČEV Vadim359 29 38 18 5 0 2
F JAŠKIN Dmitrij3414 20 34 22 2 1 4
D HIETANEN Juuso3411 13 24 14 6 1 2
F PETERSSON Andre2810 11 21 14 3 0 2
D ČAJKOVSKÝ Michal345 16 21 18 2 0 0
F TARASOV Daniil269 7 16 20 3 0 1
F INDRASIS Miks284 9 13 0 1 1 0
F POLYGALOV Igor
Zranený: bližšie nešpecifikované
267 4 11 8 1 1 1
F KULEMIN Vjačeslav
Zranený: bližšie nešpecifikované
268 1 9 10 0 1 4
D MIRONOV Andrej A.352 7 9 17 0 0 2
F MOISEYEV Dmitrij Al.281 6 7 13 0 0 0
F IGUMNOV Ivan341 6 7 4 0 0 0
D ĽAMIN Kirill342 4 6 22 0 0 1
F AFINOGENOV Maxim225 0 5 18 0 0 0
D VOLKOV Arťom A.311 4 5 6 0 0 0
F JEFREMOV Vladislav290 4 4 14 0 0 0
F BRJUKVIN Vladimir302 2 4 10 0 0 0
D ZAICEV Jegor A.321 3 4 19 1 0 0
F ALEXEJEV Andrej S.251 2 3 14 0 0 0
D BOIKOV Sergej
Zranený: bližšie nešpecifikované
92 0 2 18 0 0 1
F KRUGLOV Iľja122 0 2 0 0 0 0
D OGURCOV Dmitrij220 2 2 0 0 0 0
F PETUNIN Alexander130 1 1 4 0 0 0
D GRIGORJEV Michail190 1 1 6 0 0 0
F MURANOV Ivan260 1 1 19 0 0 0
D SEMENEKO Michail00 0 0 0 0 0 0
F VASILYEV Anton00 0 0 0 0 0 0
F PANKRATOV Semion10 0 0 0 0 0 0
D ALANOV Jegor20 0 0 0 0 0 0
D PRIBYLSKY Andrej40 0 0 0 0 0 0
F MICHAILOV Vladislav110 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
2.12.2019 ČAJKOVSKÝ Michal Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
1.12.2019 PETUNIN Alexander Prestúpil z tímu Dynamo Moskva do tímu Severstal Čerepovec
26.11.2019 JAŠKIN Dmitrij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv Jarosľavl
22.11.2019 POLYGALOV Igor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
21.11.2019 GRIGORJEV Michail Uzdravil sa
20.11.2019 ŠIPAČEV Vadim Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
20.11.2019 HIETANEN Juuso Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
19.11.2019 KULEMIN Vjačeslav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
19.11.2019 BOIKOV Sergej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
18.11.2019 POLYGALOV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
St, 4.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 3:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 5:2
So, 14.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ut, 17.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:2
Št, 19.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
So, 21.sep 2019 16:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 4:1
Št, 26.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 3:4
So, 28.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Po, 30.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki 1:2
St, 2.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
So, 5.okt 2019 14:00 JekaterinburgAVT vs. DYNDynamo Moskva 1:4
Po, 7.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DYNDynamo Moskva 1:0
St, 9.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AVTJekaterinburg 6:3
Po, 14.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. MMGMagnitogorsk 6:3
St, 16.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva 1:2
So, 19.okt 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Po, 21.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva 1:5
St, 23.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. DYNDynamo Moskva 1:4
Ut, 29.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AVAAvangard Omsk 1:0
Št, 31.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
Ne, 3.nov 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. DYNDynamo Moskva 4:3
Ut, 12.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:6
Št, 14.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. BARBarys Astana 3:2
So, 16.nov 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Po, 18.nov 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 4:6
St, 20.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Pi, 22.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva 3:1
Ut, 26.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:1
Pi, 29.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Ne, 1.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DYNDynamo Moskva 5:2
St, 4.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Pi, 6.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ne, 8.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 17.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki
Št, 19.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Ne, 22.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči
St, 25.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva
Pi, 27.dec 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. DYNDynamo Moskva
Ne, 29.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. DYNDynamo Moskva
Pi, 3.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ne, 5.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 7.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 8.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 10.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva
Ne, 12.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva
Št, 16.jan 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 21.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 23.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 28.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 30.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga
So, 1.feb 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva
Po, 3.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva
Št, 13.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
So, 15.feb 2020 16:00 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva
Po, 17.feb 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva
St, 19.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva
Ne, 23.feb 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva
Št, 27.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. DYNDynamo Moskva

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1