Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Zostavy tímov pre NaturEnergie Challenge 2019

12. decembra štartuje, tak ako každý rok, jeden zo švajčiarskych turnajov, ktorý väčšinou poznáme z účinkovania v meste Arosa. Tentokrát ho však organizátori presunuli do mesta Visp a oficiálne sa skôr nazýva NaturEnergie Challenge, kde sa na ňom okrem domáceho tímu Švajčiarska predstavia aj výbery tímov Slovenska, Nórska Ruska. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov.

(Zmeny oproti úvodným zostavám budú uvedené zelenou farbou.)

Slovensko Zostava Slovenska
Poz. Hráč
F PULIŠ Radovan
F ZIGO Tomáš
F HECL Marek
F ZUZIN Peter
F HAŠČÁK Marcel
F KOLLÁR Andrej
F VANDAS Michael
F HUDÁČEK Libor
F SKALICKÝ Pavol
F KRIVOŠÍK Filip
F LIŠKA Adam
F MATOUŠEK Tomáš
D ĎALOGA Marek
D ĎATELINKA Ivan
D KOCH Patrik
D KOZÁK Lukáš
D JÁNOŠÍK Adam
D IVAN Michal
D ČEREŠŇÁK Peter
D ŠTAJNOCH Martin
GK TOMEK Matej
GK KONRÁD Branislav


Švajčiarsko Zostava Švajčiarska
Poz. Hráč
F AMBÜHL Andres
F ANDRIGHETTO Sven
F BERTAGGIA Alessio
F CORVI Enzo
F HOLLENSTEIN Denis
F MOSER Simon
F PRAPLAN Vincent
F RICHARD Tanner
F ROD Noah
F RÜFENACHT Thomas
F SCHERWEY Tristan
F SUTER Pius
D EGLI Dominik
D FORA Michael
D FURRER Philippe
D GUERRA Samuel
D LOEFFEL Romain
D MARTI Christian
D TRUTMANN Dario
D UNTERSANDER Ramon
GK BERRA Reto
GK MAYER Robert
Nórsko Zostava Nórska
Poz. Hráč
F FORSBERG Kristian
F GRANHOLM Viktor
F HOFF Ludvig
F BREKKE HENRIKSEN Magnus
F KARTERUD Jørgen
F KRISTIANSEN Tommy
F LINDSTRÖM Tobias
F OLSEN Thomas
F ROSSELI OLSEN Mats
F VALKVæ OLSEN Thomas
F SALSTEN Eirik
F REICHENBERG Alexander
F RøNNILD Martin
F TRETTENES Mathias
D BULL Christian
D HOLøS Jonas
D KROGDAHL Max
D KåSASTUL Christian
D LESUND Erlend
D NøRSTEBø Mattias
D LøKEN PEDERSEN Håkon
D ØSTBY Kristian
GK ARNTZEN Jonas
GK HOLM Henrik
GK VOLDEN Lars


Rusko Zostava Ruska
Poz. Hráč
F KAYUMOV Artur
F KOVALENKO Nikolaj
F KUDRJAVCEV Pavel
F BRJUKVIN Vladimir
F IGUMNOV Ivan
F KODOLA Vladislav
F JAKIMOV Bogdan
F ALTYBARMAKYAN Andrej
F BYVALCEV Alexej
F GALIMOV Arťom
F DERGAČJOV Alexander
F TOLČINSKY Sergej
F CYPLAKOV Maxim
D DEMIDOV Nikolaj
D JERMAKOV Andrej
D PAIGIN Ziyat
D ŠARIPZJANOV Damir
D VORONKOV Jegor
D DRONOV Grigorij
D KARPUCHIN Iľja
D KUDAKO Vadim
GK KONOVALOV Iľja
GK BOČAROV Ivan
GK FEDOTOV Ivan
Zdieľať
Tlačiť

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1