KHL 23/24

Playoff

29.2.2024
15:00
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
29.2.2024
17:30
Lokomotiv
Lokomotiv
CSKA
CSKA
GERNÁT Martin
29.2.2024
17:30
Spartak
Spartak
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
29.2.2024
17:30
Ak Bars
Ak Bars
Jekaterinburg
Jekaterinburg
1.3.2024
14:30
Avangard
Avangard
Lada Togliatti
Lada Togliatti
JURČO Tomáš
ROSANDIČ Mislav
1.3.2024
15:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
1.3.2024
17:30
SKA
SKA
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
HÚSKA Adam
2.3.2024
12:30
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
2.3.2024
15:00
Lokomotiv
Lokomotiv
CSKA
CSKA
GERNÁT Martin
2.3.2024
15:00
Spartak
Spartak
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
2.3.2024
15:00
Ak Bars
Ak Bars
Jekaterinburg
Jekaterinburg
2.3.2024
15:00
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
3.3.2024
11:30
Avangard
Avangard
Lada Togliatti
Lada Togliatti
JURČO Tomáš
ROSANDIČ Mislav
3.3.2024
12:30
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
3.3.2024
15:00
SKA
SKA
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
HÚSKA Adam
4.3.2024
15:00
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
4.3.2024
15:00
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Ak Bars
Ak Bars
4.3.2024
17:30
CSKA
CSKA
Lokomotiv
Lokomotiv
GERNÁT Martin
4.3.2024
17:30
Severstal
Severstal
Spartak
Spartak
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
ČAJKOVSKÝ Michal
4.3.2024
17:30
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
5.3.2024
10:00
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
Magnitogorsk
Magnitogorsk
5.3.2024
16:00
Lada Togliatti
Lada Togliatti
Avangard
Avangard
ROSANDIČ Mislav
JURČO Tomáš
5.3.2024
17:30
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
SKA
SKA
HÚSKA Adam
6.3.2024
15:00
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
6.3.2024
15:00
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Ak Bars
Ak Bars
6.3.2024
17:30
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
6.3.2024
17:30
CSKA
CSKA
Lokomotiv
Lokomotiv
GERNÁT Martin
6.3.2024
17:30
Severstal
Severstal
Spartak
Spartak
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
ČAJKOVSKÝ Michal
7.3.2024
10:00
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
Magnitogorsk
Magnitogorsk
7.3.2024
16:00
Lada Togliatti
Lada Togliatti
Avangard
Avangard
ROSANDIČ Mislav
JURČO Tomáš
7.3.2024
17:30
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
SKA
SKA
HÚSKA Adam
8.3.2024
12:30
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
8.3.2024
15:00
Lokomotiv
Lokomotiv
CSKA
CSKA
GERNÁT Martin
8.3.2024
15:00
Spartak
Spartak
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
8.3.2024
15:00
Ak Bars
Ak Bars
Jekaterinburg
Jekaterinburg
8.3.2024
17:30
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
9.3.2024
11:30
Avangard
Avangard
Lada Togliatti
Lada Togliatti
JURČO Tomáš
ROSANDIČ Mislav
9.3.2024
12:30
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
9.3.2024
15:00
SKA
SKA
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
HÚSKA Adam
10.3.2024
15:00
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
10.3.2024
15:00
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
10.3.2024
15:00
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Ak Bars
Ak Bars
10.3.2024
17:30
CSKA
CSKA
Lokomotiv
Lokomotiv
GERNÁT Martin
10.3.2024
17:30
Severstal
Severstal
Spartak
Spartak
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
ČAJKOVSKÝ Michal
11.3.2024
10:00
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
Magnitogorsk
Magnitogorsk
11.3.2024
16:00
Lada Togliatti
Lada Togliatti
Avangard
Avangard
ROSANDIČ Mislav
JURČO Tomáš
11.3.2024
17:30
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
SKA
SKA
HÚSKA Adam
12.3.2024
12:30
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
12.3.2024
15:00
Lokomotiv
Lokomotiv
CSKA
CSKA
GERNÁT Martin
12.3.2024
15:00
Spartak
Spartak
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
JAROŠ Christián
LIŠKA Adam
12.3.2024
15:00
Ak Bars
Ak Bars
Jekaterinburg
Jekaterinburg
12.3.2024
17:30
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
13.3.2024
11:30
Avangard
Avangard
Lada Togliatti
Lada Togliatti
JURČO Tomáš
ROSANDIČ Mislav
13.3.2024
12:30
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
13.3.2024
15:00
SKA
SKA
Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod
HÚSKA Adam
14.3.2024
15:00
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk