Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AKB AKB JUDIN Dmitrij D bližšie nešpecifikované
2. AKB AKB LANDER Anton F bližšie nešpecifikované
3. AKB AKB MALYCHIN Fedor F bližšie nešpecifikované
4. AMU AMU KOLÁŘ Jan D bližšie nešpecifikované
5. AMU AMU KONDRATIEV Maxim D bližšie nešpecifikované
6. AMU AMU LAZAREV Anton F bližšie nešpecifikované
7. AMU AMU TURBIN Pavel D bližšie nešpecifikované
8. AVA AVA MARTYNOV Jegor S. D bližšie nešpecifikované
9. AVT AVT BELOUSOV Georgy F bližšie nešpecifikované
10. AVT AVT JEGORŠEV Stanislav D bližšie nešpecifikované
11. AVT AVT LITOVČENKO Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
12. AVT AVT TRYAMKIN Nikita D bližšie nešpecifikované
13. BAR BAR BOCHENSKI Brandon F bližšie nešpecifikované
14. BAR BAR STARČENKO Roman F bližšie nešpecifikované
15. CSK CSK ROBINSON Mat D bližšie nešpecifikované
16. DIR DIR GIMAJEV Sergej D bližšie nešpecifikované
17. DIR DIR SKVORCOV Gunars F bližšie nešpecifikované
18. DIR DIR ŠULENIN Dmitrij D bližšie nešpecifikované
19. DYN DYN AFINOGENOV Maxim F bližšie nešpecifikované
20. DYN DYN ALEXEJEV Andrej S. F bližšie nešpecifikované
21. DYN DYN INDRASIS Miks F bližšie nešpecifikované
22. DYN DYN TARASOV Daniil F bližšie nešpecifikované
23. JOK JOK ANTTILA Marko F bližšie nešpecifikované
24. JOK JOK LUNDIN Mike D bližšie nešpecifikované
25. JOK JOK RASANEN Eemeli D bližšie nešpecifikované
26. JOK JOK REGIN Peter F bližšie nešpecifikované
27. KUN KUN GRAGNANI Marc-Andre D bližšie nešpecifikované
28. KUN KUN REDLIHS Krišjanis D bližšie nešpecifikované
29. KUN KUN SUNDSTRÖM Johan F bližšie nešpecifikované
30. LOK LOK JURTAIKIN Danil F bližšie nešpecifikované
31. LOK LOK KORŠKOV Jegor F bližšie nešpecifikované
32. LOK LOK KRASKOVSKY Pavel F bližšie nešpecifikované
33. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
34. SAL SAL SOLODUCHIN Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
35. SEV SEV KAZAKOVCEV Nikolaj F bližšie nešpecifikované
36. SEV SEV KAZIONOV Dmitrij F bližšie nešpecifikované
37. SEV SEV MAKAROV Alexander D bližšie nešpecifikované
38. SEV SEV VASILJEV Valerij S. D bližšie nešpecifikované
39. SEV SEV VOVČENKO Daniil F bližšie nešpecifikované
40. SIB SIB PIGANOVIČ Oleg D bližšie nešpecifikované
41. SOC SOC AUVITU Yohann D bližšie nešpecifikované
42. SOC SOC CHLOPOTOV Vadim F bližšie nešpecifikované
43. SOC SOC COLLINS Sean F bližšie nešpecifikované
44. SOC SOC MOSAĽOV Denis F bližšie nešpecifikované
45. SOC SOC POGORIŠNY Oleg D bližšie nešpecifikované
46. SPA SPA GONČAROV Maxim D bližšie nešpecifikované
47. SPA SPA ZLOBIN Anton F bližšie nešpecifikované
48. TNN TNN URAKOV Kirill F bližšie nešpecifikované
49. TNN TNN VARNAKOV Michail F bližšie nešpecifikované
50. TRA TRA BERGSTRÖM Alexander F bližšie nešpecifikované
51. TRA TRA CHLYSTOV Nikita D bližšie nešpecifikované
52. TRA TRA GYNGE Richard F bližšie nešpecifikované
53. TRA TRA POLYGALOV Igor F bližšie nešpecifikované
54. VIT VIT ČERNOV Pavel F bližšie nešpecifikované
55. VIT VIT HRIVÍK Marek F bližšie nešpecifikované
56. VLA VLA MERESKIN Alexander F bližšie nešpecifikované
57. VLA VLA SIROTKIN Nikita F bližšie nešpecifikované
58. VLA VLA TARATUNIN Timur D bližšie nešpecifikované

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2