Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx52
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AKB AKB PEDAN Andrej D bližšie nešpecifikované
2. AKB AKB POTAPOV Alexej F bližšie nešpecifikované
3. AMU AMU TURBIN Pavel D bližšie nešpecifikované
4. AMU AMU VOROBJEV Dmitrij S. D bližšie nešpecifikované
5. AVA AVA JEMELIN Alexej D bližšie nešpecifikované
6. AVT AVT KOLCOV Kirill D bližšie nešpecifikované
7. AVT AVT KRIKUNOV Iľja F bližšie nešpecifikované
8. AVT AVT MAMKIN Michail D bližšie nešpecifikované
9. BAR BAR VALK Curtis F bližšie nešpecifikované
10. DIR DIR RAZGALS Frenks F bližšie nešpecifikované
11. DIR DIR SKVORCOV Gunars F bližšie nešpecifikované
12. DMN DMN BUINICKY Dmitrij F bližšie nešpecifikované
13. DMN DMN GOTOVEC Kirill D bližšie nešpecifikované
14. DMN DMN KOSTICYN Andrej F bližšie nešpecifikované
15. DMN DMN OSIPOV Denis D bližšie nešpecifikované
16. DMN DMN PAVLOVIČ Alexandr F bližšie nešpecifikované
17. DMN DMN STEPANOV Andrej F bližšie nešpecifikované
18. DYN DYN AFINOGENOV Maxim F bližšie nešpecifikované
19. DYN DYN ALEXEJEV Andrej S. F bližšie nešpecifikované
20. DYN DYN KULEMIN Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
21. DYN DYN TARASOV Daniil F bližšie nešpecifikované
22. JOK JOK LUNDIN Mike D bližšie nešpecifikované
23. KUN KUN BARTULIS Oskars D bližšie nešpecifikované
24. KUN KUN GRAGNANI Marc-Andre D bližšie nešpecifikované
25. KUN KUN KANE Cory F bližšie nešpecifikované
26. KUN KUN NICHOLLS Josh F bližšie nešpecifikované
27. KUN KUN SUNDSTRÖM Johan F bližšie nešpecifikované
28. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
29. NKH NKH CHAIRULLIN Marat F bližšie nešpecifikované
30. PET PET KETOV Jevgenij F bližšie nešpecifikované
31. PET PET ZEMČJONOK Arťom D bližšie nešpecifikované
32. SAL SAL CHOCHRJAKOV Petr F bližšie nešpecifikované
33. SBA SBA MESZÁROŠ Andrej D bližšie nešpecifikované
34. SEV SEV KORNEJEV Konstantin D bližšie nešpecifikované
35. SEV SEV KUPCOV Sergej F bližšie nešpecifikované
36. SEV SEV VOVČENKO Daniil F bližšie nešpecifikované
37. SIB SIB ALEXEJEV Konstantin D bližšie nešpecifikované
38. SIB SIB PERVUŠIN Vladimir F bližšie nešpecifikované
39. SOC SOC MOSAĽOV Denis F bližšie nešpecifikované
40. SOC SOC POGORIŠNY Oleg D bližšie nešpecifikované
41. SOC SOC TOMILIN Arťom F bližšie nešpecifikované
42. SOC SOC ŠČITOV Nikita D bližšie nešpecifikované
43. SPA SPA GRIŠIN Alexej D bližšie nešpecifikované
44. SPA SPA KUTEIKIN Andrej D bližšie nešpecifikované
45. SPA SPA NIKONCEV Anatolij F bližšie nešpecifikované
46. TNN TNN BODIE Mathew D bližšie nešpecifikované
47. TRA TRA RJASENSKY Jevgenij D bližšie nešpecifikované
48. TRA TRA SZCZECHURA Paul F bližšie nešpecifikované
49. TRA TRA ŠININ Alexander D bližšie nešpecifikované

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx52
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2