Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu HC Slovan Bratislava v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1921
  • Štadión: Zimný štadión Ondreja Nepelu
  • Kapacita štadióna: 10055
  • Tréner: Vladimír Országh
  • Majstrovský titul: 2011/2012
  • Stránka klubu: http://www.hcslovan.sk
HC Slovan Bratislava
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 12.miesto
  • Počet bodov: 33
  • Zostáva zápasov: 3
  • Môže získať ešte: 6 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠTĚPÁNEK Jakub 35 1020 917 89.9 103 2.94 0 0
GK ČILIAK Marek 28 774 691 89.3 83 2.96 0 0
GK VOJVODA Michal 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F TAFFE Jeff5912 18 30 18 3 0 4
F ČERVENÝ Rudolf5712 12 24 28 3 1 3
F ŘEPÍK Michal4210 11 21 18 6 0 1
F CHIPCHURA Kyle586 14 20 27 0 0 0
F SUKEĽ Matúš5710 8 18 39 5 0 2
F RAU Chad527 9 16 4 3 0 1
D GELINAS Eric525 10 15 32 2 0 2
D SERSEN Michal594 9 13 29 1 0 0
F LUNTER Mario526 6 12 30 1 2 0
F VIRTA Patrik212 7 9 6 0 0 0
F LAMPER Patrik445 4 9 14 0 0 1
F LIŠKA Adam493 6 9 8 0 0 0
D GRMAN Mário514 5 9 46 0 0 1
D KLOK Lukáš511 7 8 77 0 0 0
D MESZÁROŠ Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
392 5 7 32 1 0 0
F BAILEY Casey431 4 5 22 0 0 0
D ŠVARNÝ Ivan511 4 5 14 0 0 0
D JÁNOŠÍK Adam541 4 5 27 0 0 0
F BUC Dávid291 3 4 6 1 0 0
F JEGLIČ Žiga291 2 3 2 0 0 0
F SLOBODA Marek323 0 3 2 0 0 0
D BAČÍK Patrik460 3 3 39 0 0 0
D SCHAUS Nick101 1 2 6 0 0 0
F BARANOV Jegor271 1 2 25 0 0 0
F HRNKA Tomáš401 1 2 16 0 0 0
F ŠIMUN Eduard110 1 1 2 0 0 0
F STEWART Chris00 0 0 0 0 0 0
D BOLDIŽÁR Dávid10 0 0 0 0 0 0
D HEDERA Tomáš20 0 0 0 0 0 0
F KELEMEN Miloš20 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
13.2.2019 TAFFE Jeff Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
4.2.2019 LUNTER Mário Pridal sa k tímu HC 05 Banská Bystrica
4.2.2019 TAFFE Jeff Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
2.2.2019 LAMPER Patrik Pridal sa k tímu HC 05 Banská Bystrica
31.1.2019 SUKEĽ Matúš Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
31.1.2019 SUKEĽ Matúš Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
21.1.2019 LAMPER Patrik Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
21.1.2019 GRMAN Mário Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
21.1.2019 SERSEN Michal Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
21.1.2019 LIŠKA Adam Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. SBASlovan Bratislava 5:1
Ut, 4.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Št, 6.sep 2018 16:00 JekaterinburgAVT vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Ne, 9.sep 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:4
Ut, 11.sep 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Št, 13.sep 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
So, 15.sep 2018 16:30 Víťaz PodolskVIT vs. SBASlovan Bratislava 6:4
Po, 17.sep 2018 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SBASlovan Bratislava 4:3
St, 19.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Pi, 21.sep 2018 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. SBASlovan Bratislava 4:5
Ut, 25.sep 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SPASpartak Moskva 1:4
Št, 27.sep 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. JOKJokerit Helsinki 3:5
So, 29.sep 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. SOCHC Soči 1:4
Pi, 5.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Ne, 7.okt 2018 13:00 Barys AstanaBAR vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Ut, 9.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SBASlovan Bratislava 1:2
Št, 11.okt 2018 18:30 Avangard OmskAVA vs. SBASlovan Bratislava 2:3
Ne, 14.okt 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:3
Ut, 16.okt 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:3
Št, 18.okt 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
So, 20.okt 2018 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Po, 22.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. SBASlovan Bratislava 4:2
Pi, 26.okt 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. CSKCSKA Moskva 0:9
Ne, 28.okt 2018 18:00 Slovan BratislavaSBA vs. PETSKA Petrohrad 0:7
Št, 1.nov 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
So, 3.nov 2018 17:30 Slovan BratislavaSBA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:3
Po, 5.nov 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. BARBarys Astana 1:2
Ut, 13.nov 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SBASlovan Bratislava 2:1
Št, 15.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. SBASlovan Bratislava 2:3
So, 17.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Po, 19.nov 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SBASlovan Bratislava 4:0
Pi, 23.nov 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 25.nov 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. AVAAvangard Omsk 1:4
St, 28.nov 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Pi, 30.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Ne, 2.dec 2018 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. SBASlovan Bratislava 3:0
St, 5.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:5
So, 8.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
St, 12.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DIRDinamo Riga 3:4
Ut, 18.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Št, 20.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. SBASlovan Bratislava 2:1
Ne, 23.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. MMGMagnitogorsk 1:4
St, 26.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
Pi, 28.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. NKHNižnekamsk 3:1
Ne, 30.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. JOKJokerit Helsinki 1:3
Pi, 4.jan 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SBASlovan Bratislava 2:0
Ne, 6.jan 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SBASlovan Bratislava 1:0
Ut, 8.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. SBASlovan Bratislava 5:3
Pi, 11.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. VITVíťaz Podolsk 1:3
Ne, 13.jan 2019 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. AVTJekaterinburg 3:6
Ut, 15.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. TRAČeľjabinsk 0:2
Ut, 22.jan 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Št, 24.jan 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SBASlovan Bratislava 7:0
So, 26.jan 2019 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. DMNDinamo Minsk 2:4
Št, 31.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SOCHC Soči 3:2
Po, 4.feb 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DIRDinamo Riga 2:1
Po, 11.feb 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. CSKCSKA Moskva 1:4
St, 13.feb 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 15.feb 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Po, 18.feb 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SBASlovan Bratislava
St, 20.feb 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SBASlovan Bratislava
Pi, 22.feb 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SBASlovan Bratislava

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2