Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Sibir Novosibirsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1948
  • Štadión: Sibir Arena
  • Kapacita štadióna: 7400
  • Tréner: Vladimir Jurzinov ml.
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcsibir.ru/
Sibir Novosibirsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 40
  • Zostáva zápasov: 13
  • Môže získať ešte: 26 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK TAYLOR Danny 26 742 679 91.5 63 2.42 3 2
GK KRASIKOV Alexej 28 865 786 90.9 79 2.82 2 4
GK REIZVICH Eduard 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PELTOLA Jukka387 12 19 6 3 0 2
F MICHAILOV Nikita4611 8 19 2 6 0 2
F ROMANCEV Danil4712 6 18 18 0 2 3
F ŠAROV Alexander A.499 9 18 10 4 1 1
F SAJUSTOV Dmitrij418 9 17 12 2 0 1
F BRULE Gilbert175 10 15 10 2 0 1
D LOGINOV Alexander376 9 15 12 3 0 0
F KAZAKOV Maxim D.357 7 14 16 0 0 1
D DEMIDOV Nikolaj
Zranený: bližšie nešpecifikované
376 7 13 12 0 1 1
F PRINCE Shane183 6 9 0 0 0 0
F CARON Jordan213 5 8 21 2 0 0
F KOMAROV Viktor212 6 8 4 0 0 0
F PERVUŠIN Vladimir376 2 8 20 0 1 2
D ALEXEJEV Konstantin470 8 8 22 0 0 0
F MILOVZOROV Jegor114 3 7 8 0 0 1
F DUGIN Jegor211 6 7 12 1 0 0
D PIGANOVIČ Oleg271 6 7 45 1 0 0
F PEŠECHONOV Vladimir413 4 7 4 0 0 0
F ZYRYANOV Gleb
Zranený: bližšie nešpecifikované
252 4 6 0 0 0 1
D IGNATOVIČ Maxim421 5 6 34 0 0 1
F LISIN Enver100 4 4 4 0 0 0
F TKAČENKO Pavel232 2 4 0 0 0 0
F ŠAŠKOV Nikita153 0 3 2 0 0 1
F BODROV Jevgenij191 2 3 29 1 0 0
F BERTRAND Charles232 1 3 8 0 0 0
D SAVČENKO Roman342 1 3 14 0 0 0
D MOROZOV Iľja360 3 3 8 0 0 0
D NAUMOV Vladislav401 2 3 20 0 0 0
D KLIMONTOV Konstantin101 1 2 4 0 0 0
F JAKOVLEV Alexej240 2 2 4 0 0 0
D VOROBEI Pavel250 2 2 33 0 0 0
F BARBAŠEV Sergej80 1 1 6 0 0 0
D LUKIN Dmitrij250 1 1 20 0 0 0
F LOKTEV Alexander00 0 0 0 0 0 0
D MNACJAN Samuel00 0 0 0 0 0 0
D FILČENKOV Pavel00 0 0 0 0 0 0
F IVANOV Semion00 0 0 0 0 0 0
F KARELIN Ivan00 0 0 0 0 0 0
F KOROTKOV Nikita A.00 0 0 0 0 0 0
D GLAZKOV Ivan00 0 0 2 0 0 0
D MAKAROV Alexander10 0 0 0 0 0 0
F SIGARJOV Andrej10 0 0 0 0 0 0
F JUNTTILA Julius50 0 0 0 0 0 0
F EMMERTON Cory110 0 0 6 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
15.1.2019 IGNATOVIČ Maxim Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
13.1.2019 MILOVZOROV Jegor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
11.1.2019 DEMIDOV Nikolaj Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.1.2019 PIGANOVIČ Oleg Uzdravil sa
29.12.2018 ZYRYANOV Gleb Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
28.12.2018 GLAZKOV Ivan Prestúpil z tímu Sibir Novosibirsk do tímu Severstal Čerepovec
28.12.2018 TAYLOR Danny Vychytal čisté konto v zápase proti Avangard Omsk
28.12.2018 MICHAILOV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
26.12.2018 PELTOLA Jukka Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
21.12.2018 MAKAROV Alexander Uzdravil sa
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
Ut, 4.sep 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SIBSibir Novosibirsk 5:0
Št, 6.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SIBSibir Novosibirsk 6:3
So, 8.sep 2018 16:00 Dinamo RigaDIR vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
Ut, 11.sep 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg 1:4
Pi, 14.sep 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 3:4
Ne, 16.sep 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Ut, 18.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
Št, 20.sep 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Po, 24.sep 2018 18:30 Ak Bars KazaňAKB vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 26.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 5:0
Pi, 28.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SIBSibir Novosibirsk 5:1
Ne, 30.sep 2018 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Pi, 5.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. CSKCSKA Moskva 0:2
Ne, 7.okt 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DIRDinamo Riga 6:3
Ut, 9.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SBASlovan Bratislava 1:2
Pi, 12.okt 2018 16:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 4:1
Ne, 14.okt 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. SIBSibir Novosibirsk 0:2
Ut, 16.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
So, 20.okt 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DMNDinamo Minsk 6:0
Po, 22.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AKBAk Bars Kazaň 0:1
St, 24.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Ne, 28.okt 2018 13:00 Barys AstanaBAR vs. SIBSibir Novosibirsk 5:2
Ut, 30.okt 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Št, 1.nov 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
Ne, 4.nov 2018 13:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Po, 12.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. BARBarys Astana 1:2
St, 14.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:4
Pi, 16.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Ne, 18.nov 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DYNDynamo Moskva 6:4
Ut, 20.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Po, 26.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
St, 28.nov 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SIBSibir Novosibirsk 5:6
Št, 29.nov 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Po, 3.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
St, 5.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. MMGMagnitogorsk 1:0
So, 8.dec 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 18.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:2
Št, 20.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
So, 22.dec 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:4
Po, 24.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
St, 26.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Pi, 28.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Št, 3.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SIBSibir Novosibirsk 4:1
So, 5.jan 2019 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. SIBSibir Novosibirsk 7:0
Po, 7.jan 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SIBSibir Novosibirsk 5:3
Pi, 11.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:5
Ne, 13.jan 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 15.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SOCHC Soči 5:4
Št, 17.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SPASpartak Moskva
Ut, 22.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 24.jan 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SIBSibir Novosibirsk
So, 26.jan 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SIBSibir Novosibirsk
Ut, 29.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. BARBarys Astana
Št, 31.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. JOKJokerit Helsinki
So, 2.feb 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad
Po, 4.feb 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 12.feb 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 14.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk
So, 16.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk
St, 20.feb 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg
Pi, 22.feb 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2