Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: German Titov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 49
  • Zostáva zápasov: 13
  • Môže získať ešte: 26 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK DEMČENKO Vasilij 36 1070 996 93.1 74 2.06 5 4
GK SUCHAČJOV Vladislav 3 70 65 92.9 5 1.67 0 0
GK SUDNICIN Alexander 19 420 383 91.2 37 1.95 2 2
GK FRANCOUZ Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KUZMIN Kirill 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MYLNIKOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PODSKREBALIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SELIVYORSTOV Viktor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK GORBUNOV Iľja 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F STOA Ryan4911 13 24 28 1 0 2
D BAILEN Nick495 16 21 35 1 0 1
F POLYGALOV Igor
Zranený: bližšie nešpecifikované
349 9 18 18 2 0 4
F KRAVCOV Vitalij376 11 17 6 3 0 2
F ENLUND Jonas324 12 16 2 0 0 1
F GLINKIN Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
365 11 16 4 1 0 0
F SZCZECHURA Paul3610 5 15 14 7 0 2
F THOMAS Christian247 7 14 12 1 0 1
F BERGSTRÖM Alexander283 10 13 8 2 0 2
F RYBAKOV Alexander V.495 7 12 20 1 1 0
F ŠAROV Alexander P.385 5 10 14 0 0 3
D ISAYEV Igor461 5 6 12 0 0 1
F KOKUJOV Semion493 3 6 8 0 0 0
F GYNGE Richard112 3 5 6 1 0 1
F DUGIN Jegor261 2 3 6 0 0 0
D NIKITIN Nikita
Zranený: bližšie nešpecifikované
282 1 3 29 0 0 1
D PETROV Alexej300 3 3 41 0 0 0
D ŽELDAKOV Grigorij370 3 3 12 0 0 0
D BORODKIN Arťom441 2 3 8 0 0 0
F PENKOVSKY Arťom132 0 2 8 0 0 0
D KARPUCHIN Iľja181 1 2 4 0 0 1
D ŠININ Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
280 2 2 4 0 0 0
F GUBAREV Danil341 1 2 13 0 0 1
F ŠOLOCHOV Marsel431 1 2 20 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej151 0 1 14 0 0 0
F LAPENKOV Jevgenij170 1 1 5 0 0 0
D CHLYSTOV Nikita280 1 1 10 0 0 0
D RJASENSKY Jevgenij330 1 1 33 0 0 0
F MELICHOV Arťom00 0 0 0 0 0 0
F MOGILNIKOV Jurij00 0 0 0 0 0 0
D PETRIKOV Jevgenij00 0 0 0 0 0 0
F SHADRIN Jurij00 0 0 0 0 0 0
D ŽULDIKOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F ZINOVJEV Iľja00 0 0 0 0 0 0
F AFONASJEVSKY Semion00 0 0 0 0 0 0
F BEZRUKOV Ivan00 0 0 0 0 0 0
D MYAKISHEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F PODKORYTOV Alexander00 0 0 0 0 0 0
F KONOVALOV Michail00 0 0 0 0 0 0
F KORINEVSKY Maxim00 0 0 0 0 0 0
D BARTULIS Oskars
Zranený: bližšie nešpecifikované
00 0 0 8 0 0 0
F MOŠAROV Denis20 0 0 0 0 0 0
F ŠIPIN Maxim20 0 0 0 0 0 0
F TERTYŠNY Nikita40 0 0 0 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij70 0 0 2 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander70 0 0 6 0 0 0
F SENŤURIN Sergej80 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera GYNGE Richard Uzdravil sa
15.1.2019 DEMČENKO Vasilij Vychytal čisté konto v zápase proti Slovan Bratislava
15.1.2019 GUBAREV Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovan Bratislava
13.1.2019 ENLUND Jonas Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
9.1.2019 STOA Ryan Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
9.1.2019 SUDNICIN Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Ak Bars Kazaň
9.1.2019 STOA Ryan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
6.1.2019 BARTULIS Oskars Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.1.2019 ŠININ Alexander Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
4.1.2019 DEMČENKO Vasilij Vychytal čisté konto v zápase proti Amur Chabarovsk
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ut, 4.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Ut, 11.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Št, 13.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 1:4
So, 15.sep 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:6
Po, 17.sep 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk 8:0
St, 19.sep 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk 6:1
Pi, 21.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Po, 24.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:5
Št, 27.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
So, 29.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 1.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Pi, 5.okt 2018 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Ne, 7.okt 2018 9:00 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:7
Ut, 9.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Št, 11.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Ut, 16.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Št, 18.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 4:5
So, 20.okt 2018 13:30 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk 2:1
Ut, 23.okt 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk 4:0
Št, 25.okt 2018 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 1:0
So, 27.okt 2018 16:30 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 4:1
Ut, 30.okt 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva 4:1
Št, 1.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ne, 4.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči 2:4
Po, 12.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 3:1
St, 14.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ut, 20.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 0:3
Št, 22.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 3:2
So, 24.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 3:5
Št, 29.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:1
So, 1.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 1:0
Ut, 4.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Št, 6.dec 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 3:1
So, 8.dec 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 17.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 0:1
St, 19.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Pi, 21.dec 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 5:3
Ne, 23.dec 2018 13:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:2
St, 26.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Pi, 28.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 0:3
Ne, 30.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:2
Pi, 4.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Ne, 6.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 0:2
St, 9.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 1:0
Pi, 11.jan 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 6:0
Ne, 13.jan 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 15.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. TRAČeľjabinsk 0:2
Št, 17.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 22.jan 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
Št, 24.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk
So, 26.jan 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
St, 30.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk
So, 2.feb 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk
Po, 4.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki
Po, 11.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
St, 13.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
Pi, 15.feb 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 19.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2