Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*110
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Neftechimik Nižnekamsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1968
  • Štadión: Neftekhim Arena
  • Kapacita štadióna: 6000
  • Tréner: Andrej Nazarov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcnh.ru/
Neftechimik Nižnekamsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 52
  • Zostáva zápasov: 2
  • Môže získať ešte: 4 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK JEŽOV Iľja 48 1237 1130 91.4 107 2.23 1 18
GK KOROTAYEV Fjodor 12 265 241 90.9 24 2 0 0
GK MAKAROV Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
6 136 122 89.7 14 2.33 0 0
GK ABDULCHAKOV Ilnur 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PUUSTINEN Juuso5120 16 36 18 6 0 2
F RUOHOMAA Mikael478 24 32 16 4 0 3
F NATTINEN Joonas5216 12 28 46 7 0 3
D POLÁŠEK Adam567 19 26 47 6 0 1
F NESTRAŠIL Andrej539 15 24 18 4 0 1
D ŠARIPZJANOV Damir
Dnes oslavuje 23 rokov
Blahoželáme!
598 16 24 18 5 0 2
F PADAKIN Pavel508 10 18 18 1 1 3
F GALIMOV Emil488 7 15 28 1 0 1
D SERGEJEV Andrej433 11 14 16 0 0 0
F PORYADIN Pavel375 8 13 16 2 0 2
F CHAIRULLIN Marat
Zranený: bližšie nešpecifikované
558 5 13 22 1 0 3
D BRYNCEV Alexander590 12 12 22 0 0 0
F KULIKOV Pavel565 5 10 18 3 0 2
F ŠIKSATDAROV Ildar366 2 8 42 1 1 0
F BIKMULLIN Rafael304 1 5 91 1 0 0
F CHISAMUTDINOV Arsen72 2 4 0 1 0 0
F ARKALOV Iľja422 2 4 16 0 0 0
D OGURCOV Dmitrij481 3 4 30 1 0 0
F ZDUNOV Pavel512 2 4 32 0 0 0
F AVCIN Alexander191 2 3 8 0 0 0
F JAKIMOV Bogdan271 2 3 16 0 0 0
D MUSIN Damir301 2 3 8 0 0 0
F MICHNOV Alexej61 1 2 0 1 0 0
D SEMYONOV Gleb181 1 2 29 0 0 0
F SHARIFYANOV Timur310 2 2 4 0 0 0
F ŠAFIGULLIN Bulat310 2 2 14 0 0 0
F KOSOV Jaroslav40 1 1 0 0 0 0
F PODŠENĎALOV Arťom70 1 1 0 0 0 0
D TIMAŠOV Nikolaj410 1 1 31 0 0 0
D GUSEV Maxim00 0 0 0 0 0 0
D ISLYAMOV Nadir00 0 0 0 0 0 0
F NABIULLIN Bulat00 0 0 0 0 0 0
D FAZYLZYANOV Kamil10 0 0 0 0 0 0
D FATKULLIN Timur30 0 0 0 0 0 0
D VOLGIN Alexej480 0 0 32 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera CHAIRULLIN Marat Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
včera PUUSTINEN Juuso Uzdravil sa
14.2.2019 MAKAROV Andrej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
14.2.2019 RUOHOMAA Mikael Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Sibir Novosibirsk
13.2.2019 PUUSTINEN Juuso Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.2.2019 CHAIRULLIN Marat Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
3.2.2019 CHAIRULLIN Marat Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
28.1.2019 ŠARIPZJANOV Damir Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
28.1.2019 BRYNCEV Alexander Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
27.1.2019 PORYADIN Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 0:1
St, 5.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. BARBarys Astana 1:6
Pi, 7.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Po, 10.sep 2018 18:00 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk 4:2
St, 12.sep 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. NKHNižnekamsk 4:5
Pi, 14.sep 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 3:4
Ne, 16.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 1:3
Pi, 21.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
Po, 24.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:2
St, 26.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Ut, 2.okt 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. NKHNižnekamsk 2:4
Št, 4.okt 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. NKHNižnekamsk 3:4
So, 6.okt 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Ut, 9.okt 2018 18:30 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 4:1
So, 13.okt 2018 16:00 NižnekamskNKH vs. JOKJokerit Helsinki 2:1
Po, 15.okt 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 2:4
Št, 18.okt 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 20.okt 2018 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. NKHNižnekamsk 2:4
Po, 22.okt 2018 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. NKHNižnekamsk 4:1
St, 24.okt 2018 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 5:3
So, 27.okt 2018 16:30 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 4:1
St, 31.okt 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 3:4
So, 3.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Po, 5.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 13.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. DIRDinamo Riga 3:4
Št, 15.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. SBASlovan Bratislava 2:3
So, 17.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Ut, 20.nov 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 2:6
Št, 22.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 3:2
So, 24.nov 2018 13:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 4:3
Po, 26.nov 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 3:1
St, 28.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:4
So, 1.dec 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:3
Ut, 4.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 1:2
Št, 6.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 8.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 5:3
Po, 10.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 2:3
Po, 17.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 0:1
St, 19.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 1:2
Pi, 21.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 2:4
Po, 24.dec 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. NKHNižnekamsk 4:3
St, 26.dec 2018 16:00 Dinamo RigaDIR vs. NKHNižnekamsk 2:0
Pi, 28.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. NKHNižnekamsk 3:1
Ne, 30.dec 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 1:0
So, 5.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Po, 7.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
St, 9.jan 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 3:2
Ne, 13.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 5:2
Ut, 15.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 2:3
Št, 17.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
Po, 21.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. NKHNižnekamsk 1:2
St, 23.jan 2019 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 0:1
Pi, 25.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 0:3
Ne, 27.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 3:1
Ut, 29.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 0:1
Ne, 3.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 2:3
Po, 11.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 1:3
Št, 14.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 5:4
So, 16.feb 2019 13:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 0:4
Po, 18.feb 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk
St, 20.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*110
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2