Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Torpedo Nižnij Novgorod v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: David Nemirovsky
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctorpedo.ru/
Torpedo Nižnij Novgorod
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 7.miesto
  • Počet bodov: 53
  • Zostáva zápasov: 13
  • Môže získať ešte: 26 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK GALIMOV Stanislav
Zranený: bližšie nešpecifikované
27 864 798 92.4 66 2.44 0 6
GK BRUST Barry 5 161 147 91.3 14 2.8 0 4
GK TICHOMIROV Andrej 14 338 306 90.5 32 2.29 0 2
GK KOSTIN Denis 12 314 282 89.8 32 2.67 0 0
GK MOLKOV Nikolaj 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SUCHANOV Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ANDREYEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PARŠIN Denis4914 22 36 40 3 0 5
F CALOF Andrew4615 16 31 16 5 0 4
F MIELE Andy4814 13 27 51 2 0 1
F ŽAFJAROV Damir4613 13 26 16 1 0 0
D HOLM Philip496 18 24 34 4 0 1
F ŠENFELD Anton395 18 23 2 1 0 1
F SABOLIČ Robert4912 10 22 13 3 0 5
F GALUZIN Vladimir409 11 20 30 3 1 1
D BARANCEV Denis
Zranený: bližšie nešpecifikované
485 14 19 66 3 0 1
F ILYIN Daniil
Zranený: bližšie nešpecifikované
436 11 17 45 1 0 0
F VERYAYEV Danil494 13 17 24 0 0 0
F VARNAKOV Michail
Zranený: bližšie nešpecifikované
389 6 15 37 4 0 3
D BODIE Mathew333 10 13 28 1 0 0
D ORLOV Michail475 7 12 20 0 0 0
F SEMIN Dmitrij353 8 11 8 1 0 0
D KOROBOV Dmitrij391 7 8 20 0 0 0
F SETDIKOV Nikita183 3 6 4 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij334 2 6 26 0 0 0
F URAKOV Kirill382 4 6 26 0 0 0
D ALJAJEV Arťom
Dnes oslavuje 24 rokov
Blahoželáme!
82 1 3 4 0 0 0
F MARKOVIN Dmitrij182 1 3 0 0 0 0
F SMOLIN Michail192 1 3 18 0 0 0
F MAKARENKO Pavel191 2 3 12 0 1 0
D VOLČENKOV Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
230 3 3 4 0 0 0
D RODIONYČEV Dmitrij202 0 2 4 0 0 0
F STALNOV Donat40 1 1 4 0 0 0
F ŠURAKOV Denis60 1 1 2 0 0 0
D OGIYENKO Jegor80 1 1 2 0 0 0
F JESAJAN Michail00 0 0 0 0 0 0
D KOZLOV Michail00 0 0 0 0 0 0
D OLENDARENKO Iľja00 0 0 0 0 0 0
D MELJAKOV Kirill00 0 0 0 0 0 0
F POČIVALOV Denis10 0 0 0 0 0 0
D MEDVEDEV Pavel S.10 0 0 2 0 0 0
D NAZAREVIČ Iľja30 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera SETDIKOV Nikita Prestúpil z tímu Torpedo Nižnij Novgorod do tímu Avtomobilist Jekaterinburg
včera BARANCEV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
včera ILYIN Daniil Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
včera MAKARENKO Pavel Uzdravil sa
14.1.2019 BODIE Mathew Uzdravil sa
12.1.2019 VARNAKOV Michail Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.1.2019 BRUST Barry Uzdravil sa
11.1.2019 PARŠIN Denis Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
8.1.2019 BRUST Barry Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
6.1.2019 NAZAREVIČ Iľja Prestúpil z tímu Salavat Yulaev Ufa do tímu Torpedo Nižnij Novgorod
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:3
St, 5.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 7.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Ne, 9.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. BARBarys Astana 6:5
St, 12.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Pi, 14.sep 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. TNNNižnij Novgorod 4:1
Ne, 16.sep 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Ut, 18.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
Pi, 21.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 3:2
St, 26.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VLAAdmiral Vladivostok 5:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Ne, 30.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Št, 4.okt 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
So, 6.okt 2018 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
Po, 8.okt 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Št, 11.okt 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 2:3
So, 13.okt 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 1:3
Št, 18.okt 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki 4:5
Po, 22.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 24.okt 2018 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Pi, 26.okt 2018 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 28.okt 2018 16:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 1:3
Št, 1.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec 7:2
So, 3.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 5.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
Ut, 13.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Št, 15.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga 2:3
So, 17.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Po, 19.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 2:4
Št, 22.nov 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod 1:3
So, 24.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 3:5
Po, 26.nov 2018 15:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
St, 28.nov 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod 5:1
So, 1.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Ut, 4.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod 6:0
Št, 6.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 3:6
So, 8.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 5:3
Po, 10.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:2
Po, 17.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 2:3
St, 19.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Pi, 21.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg 1:5
Po, 24.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:2
St, 26.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
Pi, 28.dec 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Ne, 30.dec 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
So, 5.jan 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 7:3
Po, 7.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Pi, 11.jan 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg 3:2
Ne, 13.jan 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:3
Št, 17.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 21.jan 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
St, 23.jan 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 25.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 27.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 1.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ne, 3.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk
Ut, 5.feb 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 11.feb 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod
St, 13.feb 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod
So, 16.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk
Ut, 19.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 22.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen90
2.B.Bystrica90
3.Košice87
4.Nitra85
5.Poprad83
6.Nové Zámky74
7.Trenčín71
8.Miškovec69
9.Budapešť54
10.Detva53
11.Lipt. Mikuláš49
12.Žilina39
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*84
2.SKA*79
3.Lokomotiv67
4.Jokerit66
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak56
7.Víťaz52
8.Soči51
9.Dinamo Riga48
10.Severstal36
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2