Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx52
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Dinamo Minsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1976
  • Štadión: Minsk Arena
  • Kapacita štadióna: 15086
  • Tréner: Gordie Dwyer
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcdinamo.by/
Dinamo Minsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 11.miesto
  • Počet bodov: 40
  • Zostáva zápasov: 2
  • Môže získať ešte: 4 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ENROTH Jhonas 52 1459 1333 91.4 126 2.42 1 6
GK KARNAUCHOV Michail 18 375 335 89.3 40 2.22 0 0
GK VERBICKY Vladislav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK CHMYZ Maxim 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F KOSTICYN Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
5014 14 28 28 4 0 1
F PULKKINEN Teemu4812 14 26 24 4 0 3
F HOWDEN Quinton5611 14 25 24 1 0 4
D WIERCIOCH Patrick577 16 23 34 3 0 1
D LISOVEC Jevgenij576 15 21 24 2 0 1
F KOVYRŠIN Jevgenij547 10 17 18 3 0 1
F KOSTICYN Sergej595 12 17 68 2 0 0
F BUINICKY Dmitrij
Zranený: bližšie nešpecifikované
3610 3 13 39 2 0 2
D CHENKEL Kristian574 9 13 34 0 0 0
F TEREŠČENKO Alexej284 8 12 6 0 0 1
F STEPANOV Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
384 6 10 14 0 0 0
F KAZIONOV Denis296 3 9 28 0 0 1
D BLUM Jonathon333 6 9 27 0 0 0
F PAVLOVIČ Alexandr
Zranený: bližšie nešpecifikované
301 7 8 18 0 0 0
F KOGALEV Alexander424 4 8 10 0 0 0
F DROZDOV Ivan471 7 8 33 0 0 0
D OSIPOV Denis
Zranený: bližšie nešpecifikované
433 4 7 22 1 0 0
F KITAROV Alexander521 5 6 18 0 0 0
F VOLKOV Arťom L.582 2 4 44 0 1 1
F BOOTH David182 1 3 20 0 0 0
D JEVENKO Oleg422 1 3 67 0 0 0
D GOTOVEC Kirill
Zranený: bližšie nešpecifikované
440 3 3 18 0 0 0
D ZNACHARENKO Dmitrij460 3 3 24 0 0 0
F PARFEJEVEC Maxim241 1 2 6 0 0 0
F LITVINOV Iľja471 1 2 4 0 0 0
F BENNETT Beau50 1 1 2 0 0 0
F GAVRUS Artur130 1 1 2 0 0 0
F VOLKOV Arťom130 1 1 6 0 0 0
D BOKUN Daniil160 1 1 4 0 0 0
D CHOCHLOV Iľja200 1 1 20 0 0 0
D ZALAMAI Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D MICKEVIČ Nikita00 0 0 0 0 0 0
F BOVBEL Viktor30 0 0 0 0 0 0
F KOGALYOV Alexander40 0 0 0 0 0 0
F ARŤOMOV Arťom100 0 0 29 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera CHOCHLOV Iľja Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
12.2.2019 BOOTH David Uzdravil sa
12.2.2019 GAVRUS Artur Uzdravil sa
5.2.2019 BOOTH David Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
4.2.2019 KOSTICYN Andrej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
3.2.2019 STEPANOV Andrej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
2.2.2019 PULKKINEN Teemu Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
1.2.2019 KOSTICYN Andrej Uzdravil sa
29.1.2019 GAVRUS Artur Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
29.1.2019 PARFEJEVEC Maxim Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DMNDinamo Minsk 2:0
St, 5.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 7.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Po, 10.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. JOKJokerit Helsinki 1:4
St, 12.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva 3:1
Pi, 14.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 1:3
Ut, 18.sep 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DMNDinamo Minsk 1:2
Št, 20.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DMNDinamo Minsk 1:4
So, 22.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. DMNDinamo Minsk 5:2
St, 26.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Pi, 28.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SIBSibir Novosibirsk 5:1
Ne, 30.sep 2018 16:00 Dinamo MinskDMN vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Št, 4.okt 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 4:3
So, 6.okt 2018 15:00 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Po, 8.okt 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DMNDinamo Minsk 5:3
Pi, 12.okt 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:5
Ne, 14.okt 2018 16:00 Dinamo MinskDMN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
Ut, 16.okt 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. DYNDynamo Moskva 1:3
So, 20.okt 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DMNDinamo Minsk 6:0
Po, 22.okt 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. DMNDinamo Minsk 3:1
St, 24.okt 2018 18:30 Avangard OmskAVA vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Po, 29.okt 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:6
Št, 1.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:1
So, 3.nov 2018 15:00 Dinamo MinskDMN vs. BARBarys Astana 2:3
Ut, 6.nov 2018 17:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 1:2
Po, 12.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 3:1
St, 14.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. MMGMagnitogorsk 0:2
Pi, 16.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AVTJekaterinburg 0:4
Po, 19.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk 3:4
St, 21.nov 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Pi, 23.nov 2018 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Ne, 25.nov 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 6:1
St, 28.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. JOKJokerit Helsinki 1:4
Ne, 2.dec 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:4
Ut, 4.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 1:2
Št, 6.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 3:6
Po, 10.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 0:1
Ut, 18.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga 2:1
Št, 20.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. SBASlovan Bratislava 2:1
Po, 24.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
St, 26.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Pi, 28.dec 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Ne, 30.dec 2018 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DMNDinamo Minsk 0:3
Pi, 4.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ne, 6.jan 2019 15:00 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Ut, 8.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. SBASlovan Bratislava 5:3
Pi, 11.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Ne, 13.jan 2019 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk 3:0
Ut, 15.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ut, 22.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Št, 24.jan 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk 3:2
So, 26.jan 2019 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. DMNDinamo Minsk 2:4
Po, 28.jan 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Št, 31.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
So, 2.feb 2019 15:00 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga 3:1
Po, 4.feb 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Po, 11.feb 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:3
St, 13.feb 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 15.feb 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk 3:1
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 1:3
St, 20.feb 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk
Pi, 22.feb 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DMNDinamo Minsk

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx52
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2