Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rakúsko0
2.Rusko0
3.Slovensko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Iľja Vorobjov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://www.ska.ru/
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 59
  • Zostáva zápasov: 26
  • Môže získať ešte: 52 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠESŤORKIN Igor 17 412 390 94.7 22 1.29 5 2
GK HELLBERG Magnus 19 398 376 94.5 22 1.16 6 0
GK DAVYDYUK Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
GK CHVOSTOV Jevgenij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LYSENKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MELNIČUK Alexej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BOGDANOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ASKAROV Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GUSEV Nikita369 36 45 8 1 0 1
F BARABANOV Alexander3310 19 29 4 2 0 3
D HERSLEY Patrik2712 16 28 4 9 0 6
F DACIUK Pavel317 20 27 2 2 0 3
F PLOTNIKOV Sergej359 13 22 16 4 0 2
F KARPOV Maxim A.208 12 20 2 5 0 2
F KUZMENKO Andrej337 11 18 10 1 0 0
F PROCHORKIN Nikolaj2112 5 17 8 2 0 2
F JAKUPOV Nail2310 5 15 18 3 0 3
D GAVRIKOV Vladislav353 9 12 6 0 0 0
D TOKRANOV Vasilij232 9 11 6 1 0 1
D CHAFIZULLIN Dinar326 5 11 31 1 0 1
F KRUČININ Alexej215 3 8 2 1 0 2
D BELOV Anton211 7 8 2 1 0 0
F BYVALCEV Alexej273 5 8 4 0 0 0
F TICHONOV Viktor245 2 7 15 0 2 1
F KOSKIRANTA Jarno285 2 7 6 0 1 1
F KABLUKOV Iľja333 4 7 6 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander194 2 6 10 2 0 0
D ZUB Arťom232 4 6 12 0 0 0
F KETOV Jevgenij290 4 4 10 0 0 0
D RUNDBLAD David171 2 3 8 1 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman170 3 3 5 0 0 0
D ZUBAREV Andrej150 2 2 7 0 0 0
F LI Oleg161 1 2 8 0 0 0
D ZEMČJONOK Arťom160 2 2 6 0 0 0
D ŽIGALOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav00 0 0 0 0 0 0
D GALENYUK Danila00 0 0 0 0 0 0
F KONOZOV Albert00 0 0 0 0 0 0
F KURBATOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F KVARTALNOV Danila00 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis00 0 0 0 0 0 0
D SOLYANNIKOV Georgy00 0 0 0 0 0 0
D TICHONOV Michail00 0 0 0 0 0 0
D VALENCOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F VOLODIN Ivan00 0 0 0 0 0 0
D JUKSEJEV Alexander00 0 0 0 0 0 0
F KOMAROV Viktor00 0 0 2 0 0 0
D RYKOV Jegor00 0 0 2 0 0 0
F MARČENKO Kirill10 0 0 0 0 0 0
F PODKOLZIN Vasilij10 0 0 0 0 0 0
F MOROZOV Ivan40 0 0 0 0 0 0
F MALCEV Michail60 0 0 0 0 0 0
D SYOMIN Vladislav100 0 0 8 0 0 0
F NIKOLAYEV Arťom130 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
10.12.2018 HELLBERG Magnus Vychytal čisté konto v zápase proti Dynamo Moskva
10.12.2018 TOKRANOV Vasilij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
6.12.2018 KRUČININ Alexej Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
6.12.2018 MALCEV Michail Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
6.12.2018 RYKOV Jegor Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
6.12.2018 LI Oleg Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
6.12.2018 ZEMČJONOK Arťom Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
6.12.2018 JAKUPOV Nail Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
6.12.2018 PLOTNIKOV Sergej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
4.12.2018 ŠESŤORKIN Igor Vychytal čisté konto v zápase proti Nižnij Novgorod
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
So, 1.sep 2018 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 1:6
Po, 3.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:3
So, 8.sep 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
Po, 10.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 3:1
St, 12.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
Pi, 14.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ut, 18.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 0:5
Št, 20.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:4
So, 22.sep 2018 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 0:2
St, 26.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 5:0
Pi, 28.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Ut, 2.okt 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Št, 4.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 1:3
So, 6.okt 2018 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad 2:6
St, 10.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:1
Pi, 12.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:0
Po, 15.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 3:2
Št, 18.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ne, 21.okt 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 1:2
St, 24.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Pi, 26.okt 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 1:2
Ne, 28.okt 2018 18:00 Slovan BratislavaSBA vs. PETSKA Petrohrad 0:7
Ut, 30.okt 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:1
Pi, 2.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Po, 5.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 3:1
Po, 12.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 5:2
St, 14.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok 8:2
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ne, 18.nov 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Št, 22.nov 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 1:6
So, 24.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 3:1
Po, 26.nov 2018 19:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 28.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Ut, 4.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod 6:0
Št, 6.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň 5:1
Po, 10.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ut, 18.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SBASlovan Bratislava
Št, 20.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
So, 22.dec 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva
Ut, 25.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad
Št, 27.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
So, 29.dec 2018 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 4.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 6.jan 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 8.jan 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad
Št, 10.jan 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 13.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 15.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk
Št, 17.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 22.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk
Št, 24.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana
So, 26.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
Ut, 29.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad
Št, 31.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad
So, 2.feb 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad
Po, 4.feb 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad
Po, 11.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 13.feb 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 15.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki
Po, 18.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
St, 20.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rakúsko0
2.Rusko0
3.Slovensko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2