Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Dynamo Moskva v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Megasport Arena
  • Kapacita štadióna: 14000
  • Tréner: Vladimir Vorobjov
  • Majstrovský titul: 2005
  • Stránka klubu: http://www.dynamo.ru/
Dynamo Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 5.miesto
  • Počet bodov: 70
  • Zostáva zápasov: 3
  • Môže získať ešte: 6 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK BOČAROV Ivan 37 981 914 93.2 67 1.81 3 2
GK JEREMENKO Alexander 27 727 662 91.1 65 2.41 3 0
GK KUZNECOV Georgij 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ŠIPAČEV Vadim5921 47 68 30 6 0 4
F KAGARLICKY Dmitrij5823 37 60 40 12 1 6
F INDRASIS Miks5216 13 29 18 2 0 5
D NIKULIN Iľja599 15 24 53 6 0 3
D HIETANEN Juuso536 13 19 14 3 0 2
D KOIVISTO Miika453 15 18 20 1 0 0
F TARASOV Daniil
Zranený: bližšie nešpecifikované
3411 6 17 13 7 0 2
F BRJUKVIN Vladimir5810 5 15 14 4 1 2
F ALEXEJEV Andrej S.
Zranený: bližšie nešpecifikované
297 6 13 14 4 0 2
F MOZER Jevgenij526 6 12 40 0 0 0
F MAKAROV Igor434 7 11 18 2 0 1
F MOISEYEV Dmitrij Al.444 7 11 26 1 0 1
F ZACKRISSON Patrik354 5 9 6 1 0 2
D VOLKOV Arťom A.532 6 8 20 1 0 0
F KULEMIN Vjačeslav
Zranený: bližšie nešpecifikované
413 4 7 24 0 0 0
F IGUMNOV Ivan493 3 6 20 0 0 1
F AFINOGENOV Maxim
Zranený: bližšie nešpecifikované
104 1 5 10 2 0 0
D MENŠIKOV Vitalij512 3 5 54 2 0 0
F SIDLYAROV Dmitrij151 3 4 4 0 0 0
D VIŠNEVSKIJ Dmitrij230 4 4 12 0 0 0
F JEFREMOV Vladislav252 1 3 8 0 0 0
F PANKRATOV Semion281 2 3 8 0 0 0
D PRIBYLSKY Andrej240 2 2 0 0 0 0
D ZAICEV Jegor A.441 1 2 41 1 0 0
D MIRONOV Andrej An.60 1 1 6 0 0 0
F PETUNIN Alexander151 0 1 0 0 0 0
F ANDREJEV Savva00 0 0 0 0 0 0
D BELENKY Leonid00 0 0 0 0 0 0
F BESHAROV Timur00 0 0 0 0 0 0
D DOLGUŠKIN Danil00 0 0 0 0 0 0
D ORLOV Jegor00 0 0 0 0 0 0
D KORJAGIN Gleb00 0 0 24 0 0 0
D ALEXEJEV Sergej20 0 0 0 0 0 0
F BOYD Dustin50 0 0 4 0 0 0
F ZLOBIN Anton60 0 0 2 0 0 0
F MURANOV Ivan130 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
13.2.2019 INDRASIS Miks Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
12.2.2019 KOIVISTO Miika Uzdravil sa
12.2.2019 ZACKRISSON Patrik Uzdravil sa
11.2.2019 ŠIPAČEV Vadim Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
31.1.2019 ZACKRISSON Patrik Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
31.1.2019 INDRASIS Miks Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
28.1.2019 BRJUKVIN Vladimir Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
28.1.2019 PETUNIN Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
28.1.2019 INDRASIS Miks Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
25.1.2019 MAKAROV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 4.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AVAAvangard Omsk 1:5
Št, 6.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SIBSibir Novosibirsk 6:3
So, 8.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva 1:3
Ut, 11.sep 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 4:2
Št, 13.sep 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ut, 18.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Št, 20.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:4
So, 22.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. DMNDinamo Minsk 5:2
Po, 24.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. BARBarys Astana 2:3
Št, 27.sep 2018 16:00 MagnitogorskMMG vs. DYNDynamo Moskva 6:5
So, 29.sep 2018 13:30 JekaterinburgAVT vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Po, 1.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Št, 4.okt 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
So, 6.okt 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Po, 8.okt 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
St, 10.okt 2018 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva 5:1
Ne, 14.okt 2018 16:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:3
Ut, 16.okt 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. DYNDynamo Moskva 1:3
Št, 18.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Po, 22.okt 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 4:2
Št, 25.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 1:5
So, 27.okt 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Po, 29.okt 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 2:3
St, 31.okt 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Po, 5.nov 2018 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 1:2
St, 14.nov 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. DYNDynamo Moskva 0:4
Pi, 16.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Ne, 18.nov 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DYNDynamo Moskva 6:4
Št, 22.nov 2018 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 2:0
So, 24.nov 2018 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Po, 26.nov 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki 2:0
St, 28.nov 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SBASlovan Bratislava 3:0
So, 1.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Po, 3.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
St, 5.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:3
So, 8.dec 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Po, 10.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ut, 11.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:1
Ut, 18.dec 2018 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Št, 20.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. DYNDynamo Moskva 2:3
So, 22.dec 2018 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva 0:2
St, 26.dec 2018 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Pi, 28.dec 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 3:5
Ne, 30.dec 2018 16:00 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 5:4
Pi, 4.jan 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AVTJekaterinburg 2:0
Ne, 6.jan 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 1:2
Ut, 8.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Pi, 11.jan 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Ne, 13.jan 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:3
Št, 17.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 3:1
Po, 21.jan 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
Pi, 25.jan 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 3:1
Po, 28.jan 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 3:2
Št, 31.jan 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. MMGMagnitogorsk 4:2
So, 2.feb 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. VLAAdmiral Vladivostok 0:3
Po, 11.feb 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 1:5
St, 13.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki 5:3
Pi, 15.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči 2:3
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
St, 20.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. MMGMagnitogorsk
Pi, 22.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Zvolen*104
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*82
9.Detvax62
10.Budapešťx58
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*100
2.SKA*97
3.Lokomotiv*85
4.Jokerit*76
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči62
8.Víťaz61
9.Dinamo Riga58
10.Severstalx48
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2