Torpedo Nižnij Novgorod

KHL 16/17

Sezóna

  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: David Nemirovsky
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctorpedo.ru/
Konečné umiestnenie:
4.miesto
Počet bodov:
104
Brankári
POS Meno GP SOG SVS SV% GA GAA SO PIM
GK BIRJUKOV Michail 16 465 438 94.2 27 1.69 0 0
GK PROSKURJAKOV Iľja 52 1083 1002 92.5 81 1.56 7 2
GK MOLKOV Nikolaj 1 10 9 90 1 1 0 0
GK KASUTIN Ivan 10 133 115 86.5 18 1.8 0 0
Hráči
POS MenoGPG A P PIM PPG SHG GWG
F DAUGAVINS Kaspars5113 24 37 43 3 0 4
F SEMIN Dmitrij6514 22 36 32 4 2 3
F ŽERDEV Nikolaj579 21 30 24 2 0 2
F ASHTON Carter6418 10 28 52 5 0 4
F GALUZIN Vladimir4410 14 24 41 1 1 5
F FROLOV Alexander368 11 19 24 3 0 1
F NORMAN John5510 9 19 18 0 0 3
F GRAČEV Jevgenij595 14 19 25 0 0 0
F RASSKAZOV Kirill493 15 18 6 1 0 0
F POTAPOV Alexej585 12 17 56 2 0 2
D OSIPOV Maxim637 10 17 55 1 0 2
D LOFQUIST Sam474 10 14 34 1 0 2
F PETTERSSON Fredrik245 7 12 22 2 0 2
F MOZER Jevgenij508 4 12 28 3 0 2
F MCMILLAN Brandon296 4 10 50 2 1 1
F KULEMIN Vjačeslav604 6 10 51 0 0 0
D ALYAYEV Arťom366 3 9 18 5 0 0
D ŠULENIN Dmitrij572 7 9 28 0 0 1
D VIŠNEVSKIJ Ivan292 6 8 18 1 0 0
F URAKOV Kirill493 5 8 24 0 0 0
D JEGORŠEV Stanislav622 6 8 63 0 0 0
D VOROBYOV Kirill353 4 7 69 0 0 1
F BUTLER Bobby152 4 6 8 0 0 1
F ŠURAKOV Denis151 4 5 4 1 0 0
D ŽELDAKOV Grigorij241 3 4 16 0 0 0
D BARANCEV Denis181 2 3 19 0 0 0
F ILYIN Daniil211 2 3 6 0 0 0
F VERYAYEV Danil381 1 2 8 0 0 0
D KOLGANOV Iľja40 1 1 0 0 0 0
D RODIONYČEV Dmitrij140 1 1 2 0 0 0
D ŤUĽAPKIN Michail10 0 0 0 0 0 0
D TESLENKO Vitalij10 0 0 2 0 0 0
F BOGOSLOVSKY Vladislav20 0 0 0 0 0 0
D PEPELJAJEV Alexej30 0 0 2 0 0 0
D DERLYUK Roman40 0 0 0 0 0 0
F KICYN Maxim40 0 0 4 0 0 0
F ŽARKOV Daniil60 0 0 2 0 0 0
D BUDKIN Alexander80 0 0 4 0 0 0
D KURBATOV Jevgenij90 0 0 27 0 0 0
D KALAŠNIKOV Stanislav100 0 0 0 0 0 0
D MAKAROV Alexander110 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum
Hráč
Udalosť
23.9.2020
RASSKAZOV Kirill
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
22.9.2020
DAUGAVINS Kaspars
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
17.9.2020
RASSKAZOV Kirill
Uzdravil sa
17.9.2020
BARANCEV Denis
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
9.9.2020
GALUZIN Vladimir
Uzdravil sa
8.9.2020
RASSKAZOV Kirill
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.9.2020
GALUZIN Vladimir
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
4.9.2020
URAKOV Kirill
Uzdravil sa
10.3.2020
URAKOV Kirill
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
8.3.2020
DAUGAVINS Kaspars
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dyn. Moskva
Zápasy 2016/2017
Dátum
Zápas
Výsledok
Št, 25.aug 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DIR Dinamo Riga
So, 27.aug 2016 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. JOK Jokerit Helsinki
Po, 29.aug 2016 19:00
Slovan Bratislava SBA vs. TNN Nižnij Novgorod
St, 31.aug 2016 19:00
Medveščak Záhreb ZAG vs. TNN Nižnij Novgorod
Ne, 4.sep 2016 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SOC HC Soči
Št, 8.sep 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AMU Amur Chabarovsk
So, 10.sep 2016 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. KUN Červená hviezda Kunlun
Po, 12.sep 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. VLA Admiral Vladivostok
Pi, 16.sep 2016 18:00
Lokomotiv Jarosľavl LOK vs. TNN Nižnij Novgorod
Ne, 18.sep 2016 16:00
Lokomotiv Jarosľavl LOK vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 20.sep 2016 18:30
Víťaz Podolsk VIT vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 22.sep 2016 18:30
Dynamo Moskva DYN vs. TNN Nižnij Novgorod
Ne, 25.sep 2016 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. YUG Chanty-Mansijsk
Ut, 27.sep 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AVT Jekaterinburg
Št, 29.sep 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. BAR Barys Astana
Ut, 4.okt 2016 11:30
Admiral Vladivostok VLA vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 6.okt 2016 11:30
Amur Chabarovsk AMU vs. TNN Nižnij Novgorod
So, 8.okt 2016 11:30
Červená hviezda Kunlun KUN vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 11.okt 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SIB Sibir Novosibirsk
Št, 13.okt 2016 18:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AVA Avangard Omsk
So, 15.okt 2016 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. MNK Novokuzneck
Po, 17.okt 2016 17:30
Jokerit Helsinki JOK vs. TNN Nižnij Novgorod
St, 19.okt 2016 18:30
Dinamo Riga DIR vs. TNN Nižnij Novgorod
Pi, 21.okt 2016 18:30
Dinamo Minsk DMN vs. TNN Nižnij Novgorod
Po, 24.okt 2016 18:30
Spartak Moskva SPA vs. TNN Nižnij Novgorod
St, 26.okt 2016 18:30
HC Soči SOC vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 8.nov 2016 14:00
Avangard Omsk AVA vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 10.nov 2016 13:30
Sibir Novosibirsk SIB vs. TNN Nižnij Novgorod
So, 12.nov 2016 11:00
Novokuzneck MNK vs. TNN Nižnij Novgorod
Po, 14.nov 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Št, 17.nov 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. MMG Magnitogorsk
So, 19.nov 2016 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. TRA Čeľjabinsk
Ut, 22.nov 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. ZAG Medveščak Záhreb
Št, 24.nov 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SBA Slovan Bratislava
So, 26.nov 2016 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DMN Dinamo Minsk
Ut, 29.nov 2016 17:00
Ak Bars Kazaň AKB vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 1.dec 2016 17:00
Nižnekamsk NKH vs. TNN Nižnij Novgorod
So, 3.dec 2016 14:00
Lada Togliatti LAD vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 6.dec 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. NKH Nižnekamsk
Št, 8.dec 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. LAD Lada Togliatti
So, 10.dec 2016 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AKB Ak Bars Kazaň
Št, 22.dec 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DYN Dynamo Moskva
So, 24.dec 2016 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. LOK Lokomotiv Jarosľavl
Po, 26.dec 2016 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. VIT Víťaz Podolsk
St, 4.jan 2017 12:30
Chanty-Mansijsk YUG vs. TNN Nižnij Novgorod
Pi, 6.jan 2017 13:00
Jekaterinburg AVT vs. TNN Nižnij Novgorod
Ne, 8.jan 2017 12:00
Barys Astana BAR vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 10.jan 2017 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 12.jan 2017 15:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Nižnij Novgorod
Ne, 15.jan 2017 13:00
Magnitogorsk MMG vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 19.jan 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. LOK Lokomotiv Jarosľavl
Po, 23.jan 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SEV Severstal Čerepovec
St, 25.jan 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. CSK CSKA Moskva
Pi, 27.jan 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. PET SKA Petrohrad
Po, 30.jan 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SPA Spartak Moskva
St, 1.feb 2017 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SOC HC Soči
Po, 6.feb 2017 17:30
HC Soči SOC vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 14.feb 2017 17:00
Severstal Čerepovec SEV vs. TNN Nižnij Novgorod
Št, 16.feb 2017 17:30
CSKA Moskva CSK vs. TNN Nižnij Novgorod
So, 18.feb 2017 15:00
SKA Petrohrad PET vs. TNN Nižnij Novgorod
Ut, 21.feb 2017 17:30
Dyn. Moskva DYN vs. TNN Torpedo
Št, 23.feb 2017 15:00
Dyn. Moskva DYN vs. TNN Torpedo
So, 25.feb 2017 15:00
Torpedo TNN vs. DYN Dyn. Moskva
Po, 27.feb 2017 17:00
Torpedo TNN vs. DYN Dyn. Moskva
St, 1.mar 2017 17:30
Dyn. Moskva DYN vs. TNN Torpedo