Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*80
2.SKA*75
3.Jokerit*71
4.Spartak68
5.Dyn. Moskva67
6.Lokomotiv60
7.Víťaz58
8.Torpedo56
9.Soči48
10.Severstal48
11.Dinamo Riga34
12.Dinamo Minskx34
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu HK Dukla Michalovce v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1974
  • Štadión: Zimný štadión Michalovce
  • Kapacita štadióna: 4000
  • Tréner: Miroslav Chudý
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: https://hkduklamichalovce.sk/
HK Dukla Michalovce
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 7.miesto
  • Počet bodov: 60
  • Zostáva zápasov: 7
  • Môže získať ešte: 21 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK TRENČAN Adam 35 1007 927 92.1 80 2.29 2 0
GK SURÁK Filip 13 270 241 89.3 29 2.23 2 0
GK GLOSÁR Vladimír 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F LALANCETTE Christophe4111 24 35 46 1 0 3
LW LINET Jakub4013 7 20 20 0 0 3
F SAFARALEEV Igor405 15 20 20 1 1 0
LW KORHONEN Ville Juhani2011 7 18 2 4 0 3
D DALHUISEN Mike335 13 18 84 4 0 0
LW GIĽÁK Matej417 11 18 6 0 0 1
CE GALAMBOŠ Peter417 11 18 10 3 0 0
D VENTELÄ Sameli412 16 18 8 1 0 0
F MAŠLONKA Marek4010 7 17 67 6 0 1
RW SPILÁR Gabriel265 11 16 2 0 0 1
LW HRIČINA Tomáš335 7 12 30 1 0 0
F JUUSELA Aki244 7 11 12 2 0 1
RW HVILA Lukáš354 7 11 14 1 0 1
LD KOLBA Marek342 5 7 42 0 0 0
D MESIKÄMMEN Konsta375 2 7 173 2 0 1
RW CHALUPA Samuel323 3 6 4 0 0 0
CE TOMA Lukáš322 3 5 8 0 0 1
LD HANČÁK Daniel311 3 4 41 1 0 1
CE ŠIMUN Eduard151 2 3 0 0 0 1
D VOROBYEV Dmitry380 3 3 10 0 0 0
LW MESAROŠ Radoslav91 1 2 0 0 0 0
LD FARKAŠ Matej20 1 1 0 0 0 0
RD ŤAVODA Ján40 1 1 4 0 0 0
LD PUKKA Mikko51 0 1 0 0 0 1
LD NOVICKÝ Damián100 1 1 0 0 0 0
D BDŽOCH Martin100 1 1 12 0 0 0
LW HAMRÁČEK Lukáš210 1 1 8 0 0 0
LD ZEKUCIA Alexander340 1 1 4 0 0 0
CE BOLTUN Peter00 0 0 0 0 0 0
MONS Evgenii10 0 0 0 0 0 0
RD HOPKOVIČ Ladislav20 0 0 0 0 0 0
RD BOROV Dominik240 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
26.1.2020 ŠIMUN Eduard Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Poprad
25.1.2020 MONS Evgenii Pridal sa k tímu HK Dukla Michalovce
25.1.2020 FARKAŠ Matej Pridal sa k tímu HK Dukla Michalovce
21.1.2020 LALANCETTE Christophe Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Miskolc
21.1.2020 KORHONEN Ville Juhani Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
17.1.2020 PUKKA Mikko Strelil víťazný gól v zápase proti tímu B.Bystrica
13.1.2020 PUKKA Mikko Pridal sa k tímu HK Dukla Michalovce
12.1.2020 LALANCETTE Christophe Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
11.1.2020 ŤAVODA Ján Prestúpil z tímu HK Poprad do tímu HK Dukla Michalovce
11.1.2020 DALHUISEN Mike Prestúpil z tímu HK Dukla Michalovce do tímu HK Poprad
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Pi, 13.sep 2019 17:30 MichalovceMII vs. LMILipt. Mikuláš 5:1
Ne, 15.sep 2019 17:30 MichalovceMII vs. NITNitra 3:2
Ut, 17.sep 2019 18:30 MiskolcMIJ vs. MIIMichalovce 4:1
Pi, 20.sep 2019 17:30 MichalovceMII vs. POPPoprad 4:3
Ne, 22.sep 2019 17:00 DetvaDTV vs. MIIMichalovce 0:4
Ne, 29.sep 2019 17:00 MichalovceMII vs. SBASlovan 4:3
Ut, 1.okt 2019 17:30 KošiceKOS vs. MIIMichalovce 3:0
Pi, 4.okt 2019 17:30 MichalovceMII vs. NZONové Zámky 4:1
Ne, 6.okt 2019 18:00 TrenčínTRE vs. MIIMichalovce 3:0
Pi, 11.okt 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MIIMichalovce 2:1
Ne, 13.okt 2019 17:30 MichalovceMII vs. ZVOZvolen 2:5
Pi, 18.okt 2019 17:30 MichalovceMII vs. MACBudapešť 4:1
Ne, 20.okt 2019 17:00 Lipt. MikulášLMI vs. MIIMichalovce 1:0
Ut, 22.okt 2019 18:00 NitraNIT vs. MIIMichalovce 6:2
Pi, 25.okt 2019 17:30 MichalovceMII vs. MIJMiskolc 2:3
Ne, 27.okt 2019 17:00 PopradPOP vs. MIIMichalovce 2:0
St, 30.okt 2019 17:30 MichalovceMII vs. DTVDetva 2:0
Ne, 3.nov 2019 18:00 SlovanSBA vs. MIIMichalovce 5:2
Pi, 15.nov 2019 17:30 MichalovceMII vs. KOSKošice 2:3
Ne, 17.nov 2019 16:00 Nové ZámkyNZO vs. MIIMichalovce 5:6
Po, 18.nov 2019 19:00 BudapešťMAC vs. MIIMichalovce 1:3
Pi, 22.nov 2019 17:30 MichalovceMII vs. TRETrenčín 1:2
Ne, 24.nov 2019 18:00 MichalovceMII vs. BBSB.Bystrica 3:1
St, 27.nov 2019 18:00 ZvolenZVO vs. MIIMichalovce 5:2
Ne, 1.dec 2019 17:30 MichalovceMII vs. DTVDetva 6:1
Ut, 3.dec 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MIIMichalovce 4:3
Pi, 6.dec 2019 17:30 MichalovceMII vs. MIJMiskolc 3:6
Ne, 8.dec 2019 17:30 MichalovceMII vs. SBASlovan 2:5
St, 18.dec 2019 18:00 PopradPOP vs. MIIMichalovce 8:2
Pi, 20.dec 2019 18:00 MichalovceMII vs. KOSKošice 1:2
Ne, 22.dec 2019 17:30 MichalovceMII vs. MACBudapešť 5:2
So, 28.dec 2019 16:00 NitraNIT vs. MIIMichalovce 4:5
Po, 30.dec 2019 17:30 MichalovceMII vs. NZONové Zámky 4:1
So, 4.jan 2020 18:00 TrenčínTRE vs. MIIMichalovce 4:2
Po, 6.jan 2020 17:30 MichalovceMII vs. LMILipt. Mikuláš 4:2
Pi, 10.jan 2020 18:00 ZvolenZVO vs. MIIMichalovce 4:2
Ne, 12.jan 2020 17:00 DetvaDTV vs. MIIMichalovce 3:2
Pi, 17.jan 2020 18:00 MichalovceMII vs. BBSB.Bystrica 3:2
Ut, 21.jan 2020 18:30 MiskolcMIJ vs. MIIMichalovce 1:2
Pi, 24.jan 2020 18:30 SlovanSBA vs. MIIMichalovce 3:0
Ne, 26.jan 2020 17:30 MichalovceMII vs. POPPoprad 2:1
St, 29.jan 2020 17:30 KošiceKOS vs. MIIMichalovce
Pi, 31.jan 2020 19:00 BudapešťMAC vs. MIIMichalovce
Ut, 11.feb 2020 17:45 MichalovceMII vs. NITNitra
Pi, 14.feb 2020 18:30 Nové ZámkyNZO vs. MIIMichalovce
Ne, 16.feb 2020 15:00 MichalovceMII vs. TRETrenčín
Ut, 18.feb 2020 17:30 Lipt. MikulášLMI vs. MIIMichalovce
Pi, 21.feb 2020 17:30 MichalovceMII vs. ZVOZvolen

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*80
2.SKA*75
3.Jokerit*71
4.Spartak68
5.Dyn. Moskva67
6.Lokomotiv60
7.Víťaz58
8.Torpedo56
9.Soči48
10.Severstal48
11.Dinamo Riga34
12.Dinamo Minskx34
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3