Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu HC 05 Banská Bystrica v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1922
  • Štadión: Štadión Banská Bystrica
  • Kapacita štadióna: 2841
  • Tréner: Dan Ceman
  • Majstrovský titul: 2018/2019
  • Stránka klubu: http://www.hc05.sk
HC 05 Banská Bystrica
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 85
  • Zostáva zápasov: 7
  • Môže získať ešte: 21 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK GAJAN Matej 7 163 153 93.9 10 1.43 1 0
GK BESKOROWANY Tyler 34 1017 953 93.7 64 1.88 1 0
GK MELICHERČÍK Marcel 1 30 27 90 3 3 0 0
GK BELÁNYI Filip 1 0 0 0 0 0 1 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
D SOUTHORN Jordon4013 32 45 112 6 1 3
LW HICKMOTT Jordan4114 27 41 8 5 0 6
F JÄÄSKELÄINEN Joona Anttoni4119 18 37 10 6 0 5
CE HOHMANN Cason207 14 21 28 1 0 2
CE HRNKA Tomáš316 10 16 56 3 0 2
RW LAMPER Patrik376 9 15 48 4 1 1
RW BARTÁNUS Marek396 9 15 18 3 0 1
LW BUBELA Miloš316 7 13 16 0 0 2
F GABOR Gilbert414 7 11 43 0 2 0
RD MIHALIK Vladimír412 8 10 10 0 0 2
F WAHL Mitchell Blake106 3 9 4 3 0 1
LW ŠILLE Timotej226 3 9 6 1 0 1
RD CARDWELL Jacob270 9 9 53 0 0 0
LD ĎATELINKA Ivan373 6 9 44 2 0 1
LW LUNTER Mário134 4 8 4 0 1 1
LW ŠOLTÉS Dávid163 5 8 6 2 0 0
CE ŠŤASTNÝ Andrej182 6 8 18 1 0 0
D NEMČÍK Martin383 5 8 100 0 0 0
CE KABÁČ Michal382 6 8 18 0 0 0
CE MLYNAROVIČ Samuel105 2 7 2 1 0 1
RD BREJČÁK Ján321 4 5 132 0 0 0
CE TAMÁŠI Alex170 4 4 2 0 0 0
CE IHNAČÁK Brian52 1 3 6 0 0 0
LD PETRINEC Félix300 3 3 2 0 0 0
RW FAFRÁK Miloš381 2 3 10 0 0 0
CE SLOVÁK Marek50 2 2 6 0 0 0
LD ŽIAK Adam40 1 1 0 0 0 0
LD BIRO Marek150 1 1 10 0 0 0
D RÄSÄNEN Ville00 0 0 0 0 0 0
RW LUNTER Lukáš10 0 0 0 0 0 0
RW VAŠAŠ Filip10 0 0 0 0 0 0
RD SUĽOVSKÝ Michal10 0 0 0 0 0 0
RD LOPEJSKÝ Jakub20 0 0 0 0 0 0
CE GIERTL Oliver20 0 0 2 0 0 0
LD KOBOLKA Adam40 0 0 0 0 0 0
RD SARVAŠ Ján40 0 0 0 0 0 0
LW MESAROŠ Radoslav50 0 0 2 0 0 0
LW RÓTH Mário90 0 0 4 0 0 0
LW SOJKA Dominik170 0 0 0 0 0 0
LD ZUBÁK Adrián190 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
26.1.2020 HICKMOTT Jordan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Košice
24.1.2020 LAMPER Patrik Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
21.1.2020 HICKMOTT Jordan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovan
18.1.2020 LOPEJSKÝ Jakub Pridal sa k tímu HC 05 Banská Bystrica
18.1.2020 MELICHERČÍK Marcel Pridal sa k tímu HC 05 Banská Bystrica
13.1.2020 IHNAČÁK Brian Pridal sa k tímu HC 05 Banská Bystrica
12.1.2020 HOHMANN Cason Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Miskolc
10.1.2020 MLYNAROVIČ Samuel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Detva
6.1.2020 SOUTHORN Jordon Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Zvolen
4.1.2020 BARTÁNUS Marek Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lipt. Mikuláš
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Pi, 13.sep 2019 18:00 PopradPOP vs. BBSB.Bystrica 2:3
Ne, 15.sep 2019 17:00 B.BystricaBBS vs. DTVDetva 5:2
Pi, 20.sep 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. KOSKošice 2:3
Ne, 22.sep 2019 18:00 SlovanSBA vs. BBSB.Bystrica 1:3
Ut, 24.sep 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MIJMiskolc 2:3
Pi, 27.sep 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. NZONové Zámky 0:2
Ne, 29.sep 2019 17:00 Lipt. MikulášLMI vs. BBSB.Bystrica 1:5
Ut, 1.okt 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. TRETrenčín 2:1
Pi, 4.okt 2019 18:00 ZvolenZVO vs. BBSB.Bystrica 3:4
Ne, 6.okt 2019 17:00 BudapešťMAC vs. BBSB.Bystrica 2:5
Pi, 11.okt 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MIIMichalovce 2:1
Ne, 13.okt 2019 16:00 NitraNIT vs. BBSB.Bystrica 1:2
Ne, 20.okt 2019 16:00 B.BystricaBBS vs. POPPoprad 4:1
Ut, 22.okt 2019 18:00 DetvaDTV vs. BBSB.Bystrica 1:5
Ne, 27.okt 2019 18:00 KošiceKOS vs. BBSB.Bystrica 2:4
St, 30.okt 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. SBASlovan 1:3
Pi, 1.nov 2019 16:00 Nové ZámkyNZO vs. BBSB.Bystrica 1:3
Ne, 3.nov 2019 17:00 B.BystricaBBS vs. LMILipt. Mikuláš 1:0
Pi, 15.nov 2019 18:00 TrenčínTRE vs. BBSB.Bystrica 2:1
Ne, 17.nov 2019 16:00 B.BystricaBBS vs. ZVOZvolen 1:2
Pi, 22.nov 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MACBudapešť 4:3
Ne, 24.nov 2019 18:00 MichalovceMII vs. BBSB.Bystrica 3:1
St, 27.nov 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. NITNitra 5:2
Pi, 29.nov 2019 18:30 MiskolcMIJ vs. BBSB.Bystrica 1:4
Ne, 1.dec 2019 17:00 B.BystricaBBS vs. MIJMiskolc 4:2
Ut, 3.dec 2019 17:30 B.BystricaBBS vs. MIIMichalovce 4:3
Pi, 6.dec 2019 18:00 B.BystricaBBS vs. SBASlovan 2:1
Ne, 8.dec 2019 16:00 B.BystricaBBS vs. POPPoprad 1:2
St, 18.dec 2019 18:00 KošiceKOS vs. BBSB.Bystrica 4:2
Ne, 22.dec 2019 17:00 B.BystricaBBS vs. NITNitra 2:1
Št, 26.dec 2019 17:00 BudapešťMAC vs. BBSB.Bystrica 2:5
So, 28.dec 2019 18:00 B.BystricaBBS vs. NZONové Zámky 1:0
Po, 30.dec 2019 16:00 TrenčínTRE vs. BBSB.Bystrica 2:3
So, 4.jan 2020 17:00 Lipt. MikulášLMI vs. BBSB.Bystrica 4:5
Po, 6.jan 2020 16:00 B.BystricaBBS vs. ZVOZvolen 4:2
Pi, 10.jan 2020 17:30 B.BystricaBBS vs. DTVDetva 5:1
Ne, 12.jan 2020 17:30 MiskolcMIJ vs. BBSB.Bystrica 1:4
Pi, 17.jan 2020 18:00 MichalovceMII vs. BBSB.Bystrica 3:2
Ut, 21.jan 2020 18:30 SlovanSBA vs. BBSB.Bystrica 3:4
Pi, 24.jan 2020 18:00 PopradPOP vs. BBSB.Bystrica 4:2
Ne, 26.jan 2020 16:00 B.BystricaBBS vs. KOSKošice 2:1
Pi, 31.jan 2020 18:00 NitraNIT vs. BBSB.Bystrica
Ne, 2.feb 2020 17:00 B.BystricaBBS vs. MACBudapešť
St, 12.feb 2020 18:30 Nové ZámkyNZO vs. BBSB.Bystrica
Pi, 14.feb 2020 18:00 B.BystricaBBS vs. TRETrenčín
Ne, 16.feb 2020 17:00 B.BystricaBBS vs. LMILipt. Mikuláš
Ut, 18.feb 2020 17:30 ZvolenZVO vs. BBSB.Bystrica
Pi, 21.feb 2020 17:30 DetvaDTV vs. BBSB.Bystrica

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3