Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu HC Soči v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 2014
  • Štadión: Bolshoy Ice Dome
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Sergej Zubov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://hcsochi.ru/
HC Soči
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 9.miesto
  • Počet bodov: 48
  • Zostáva zápasov: 10
  • Môže získať ešte: 20 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK PROSKURJAKOV Iľja 14 289 264 91.3 25 1.79 1 2
GK ŠIKIN Dmitrij
Zranený: bližšie nešpecifikované
26 642 579 90.2 63 2.42 2 6
GK NALIMOV Ivan 18 455 410 90.1 45 2.5 1 2
GK DEVYATKIN Anton 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ACHMETOV Arsenij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BOGDANOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F STROMWALL Malte4216 16 32 12 4 0 4
F ROSEN Robert5210 13 23 20 2 0 1
F ŠMELJOV Sergej4812 9 21 6 3 1 1
F COLLINS Sean497 13 20 12 3 0 2
F TOČITSKIJ Nikita479 8 17 14 2 0 2
D ALEXANDROV Jurij514 12 16 26 0 0 1
F ALTYBARMAKYAN Andrej406 9 15 31 1 0 2
D ELLIS Morgan461 14 15 24 1 0 0
F LUGIN Dmitrij496 8 14 22 2 0 0
F STROMVALL Malte165 6 11 4 2 0 1
BERTILSSON Simon451 10 11 10 0 0 0
F MOSAĽOV Denis404 6 10 6 2 0 0
F KRIKUNOV Iľja253 6 9 6 1 0 0
F TOMILIN Arťom
Zranený: bližšie nešpecifikované
405 3 8 24 0 0 1
D POGORIŠNY Oleg442 6 8 24 2 0 0
F ARCHIPOV Dmitrij463 5 8 18 1 0 2
F KALETNIK Vladislav222 4 6 16 1 0 0
D PETROV Alexej411 5 6 76 0 0 0
F STARKOV Stepan444 2 6 8 0 0 2
D RUNDBLAD David91 3 4 4 0 0 1
F RACHIMULLIN Damir202 1 3 12 0 0 0
D VOROBYOV Kirill360 3 3 41 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita181 1 2 12 0 0 0
F MAKARENKO Pavel
Zranený: bližšie nešpecifikované
201 1 2 4 0 0 0
F KAPUSTIN Kirill
Zranený: bližšie nešpecifikované
220 2 2 6 0 0 0
D GORDEYEV Michail321 1 2 8 0 0 0
F DUGIN Jegor50 1 1 2 0 0 0
D ABROSIMOV Roman80 1 1 2 0 0 0
D ALEXANDROV Denis91 0 1 0 0 0 0
F LEŠČENKO Vjačeslav101 0 1 4 0 0 1
D NAZAREVIČ Iľja110 1 1 6 0 0 0
D KLIMONTOV Konstantin120 1 1 6 0 0 0
F YAROVINSKY Fjodor00 0 0 0 0 0 0
F CHLOPOTOV Vadim00 0 0 0 0 0 0
D KOZYRKIN Kirill00 0 0 0 0 0 0
F KOŽEVNIKOV Kirill10 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis50 0 0 2 0 0 0
F SOKOLOV Konstantin60 0 0 6 0 0 0
F RYBAKOV Alexander V.100 0 0 6 0 0 0
D JELIZAROV Anatoly120 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes KAPUSTIN Kirill Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
včera STROMWALL Malte Uzdravil sa
22.1.2020 KALETNIK Vladislav Uzdravil sa
22.1.2020 MAKARENKO Pavel Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
21.1.2020 RUNDBLAD David Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
12.1.2020 TOČITSKIJ Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
10.1.2020 TOČITSKIJ Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
5.1.2020 RACHIMULLIN Damir Uzdravil sa
30.12.2019 STROMWALL Malte Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
30.12.2019 ŠIKIN Dmitrij Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
St, 4.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 5:4
So, 7.sep 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AKBAk Bars Kazaň 3:6
Ut, 10.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 14.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 0:1
Ut, 17.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 0:1
Št, 19.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
So, 21.sep 2019 16:00 HC SočiSOC vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Št, 26.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Ne, 29.sep 2019 16:30 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 1.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 2:1
Pi, 4.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. AVAAvangard Omsk 4:3
Ne, 6.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 8.okt 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SOCHC Soči 3:2
Št, 10.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 1:0
Ne, 13.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 0:2
St, 16.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Pi, 18.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. SIBSibir Novosibirsk 1:4
Po, 21.okt 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SOCHC Soči 3:2
St, 23.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči 2:1
Pi, 25.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. SOCHC Soči 1:3
Ut, 29.okt 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Pi, 1.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ne, 3.nov 2019 15:00 HC SočiSOC vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:0
St, 13.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. SOCHC Soči 5:1
Pi, 15.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SOCHC Soči 1:0
Ne, 17.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči 1:2
St, 20.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:2
Pi, 22.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:5
Ne, 24.nov 2019 15:00 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 2:3
St, 27.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 4:2
Pi, 29.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SOCHC Soči 0:1
Ne, 1.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 3.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Št, 5.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. AVTJekaterinburg 2:1
So, 7.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. BARBarys Astana 1:4
St, 18.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 2:5
Pi, 20.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 22.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči 3:1
St, 25.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči 4:2
So, 28.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
Ne, 29.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 1:0
So, 4.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 1:7
Ut, 7.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 0:2
Pi, 10.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ne, 12.jan 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči 2:3
Ut, 14.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 16.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči 6:1
Ut, 21.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči 1:2
Št, 23.jan 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. SOCHC Soči 5:2
Po, 27.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:4
Št, 30.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 1.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči
Št, 13.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SOCHC Soči
So, 15.feb 2020 12:00 Barys AstanaBAR vs. SOCHC Soči
Po, 17.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči
Št, 20.feb 2020 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
So, 22.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 25.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči
Št, 27.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3