Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Sibir Novosibirsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1948
  • Štadión: Sibir Arena
  • Kapacita štadióna: 7420
  • Tréner: Nikolaj Zavaruchin
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcsibir.ru/
Sibir Novosibirsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 5.miesto
  • Počet bodov: 70
  • Zostáva zápasov: 2
  • Môže získať ešte: 4 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KRASIKOV Alexej 28 671 627 93.4 44 1.57 2 0
GK SATERI Harri 43 1066 982 92.1 84 1.95 2 6
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F RUOHOMAA Mikael6015 31 46 34 6 0 4
F PUUSTINEN Juuso5718 16 34 14 6 0 3
F MILOVZOROV Jegor5917 16 33 24 6 0 4
D JOKIPAKKA Jyrki574 25 29 16 2 0 1
F ŠAROV Alexander A.5612 12 24 19 3 0 4
F PELTOLA Jukka469 12 21 12 1 0 4
F CHESALIN Jevgenij584 14 18 40 2 0 0
F ROMANCEV Danil5310 5 15 11 7 0 3
F KOMAROV Viktor
Zranený: bližšie nešpecifikované
436 8 14 22 1 0 2
D JERMAKOV Andrej462 11 13 33 0 0 0
F SAJUSTOV Dmitrij547 4 11 22 0 0 1
D LOGINOV Alexander482 7 9 18 1 0 0
F MICHAILOV Nikita
Zranený: bližšie nešpecifikované
354 4 8 8 0 0 1
D MOROZOV Iľja574 3 7 24 0 0 1
D DEMIDOV Nikolaj330 6 6 16 0 0 0
F ŠAŠKOV Nikita241 4 5 14 0 0 0
F JAKOVLEV Alexej265 0 5 14 0 0 1
F TORČEŇUK Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
501 4 5 10 0 0 0
D ALEXEJEV Konstantin520 5 5 48 0 0 0
F KOROTKOV Nikita A.252 2 4 28 0 0 1
D TIMAŠOV Nikolaj480 4 4 10 0 0 0
D CHABAROV Jaroslav441 2 3 32 0 0 0
F ROMAYEV Michail52 0 2 0 0 0 0
F KAZAKOV Maxim D.141 1 2 10 0 0 0
F MAKAROV Igor161 1 2 7 0 0 1
F PERVUŠIN Vladimir
Zranený: bližšie nešpecifikované
322 0 2 14 0 0 1
D NAUMOV Vladislav21 0 1 0 0 0 0
D PASTUKHOV Iľja10 0 0 0 0 0 0
F POTAPOV Nikita10 0 0 0 0 0 0
F YUROV Georgy10 0 0 0 0 0 0
D GLAZKOV Ivan30 0 0 2 0 0 0
D JEFREMOV Nikita90 0 0 4 0 0 0
F ZYRYANOV Gleb120 0 0 0 0 0 0
D PIGANOVIČ Oleg260 0 0 6 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
20.2.2020 ROMANCEV Danil Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
18.2.2020 JOKIPAKKA Jyrki Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Barys Astana
18.2.2020 TORČEŇUK Alexander Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
18.2.2020 MICHAILOV Nikita Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
15.2.2020 MAKAROV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
14.2.2020 KOMAROV Viktor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.2.2020 PERVUŠIN Vladimir Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.2.2020 ŠAŠKOV Nikita Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
4.2.2020 DEMIDOV Nikolaj Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
3.2.2020 RUOHOMAA Mikael Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Št, 5.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VLAAdmiral Vladivostok 5:1
So, 7.sep 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Ut, 10.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Št, 12.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
So, 14.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 18.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Pi, 20.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Po, 23.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
So, 28.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
Po, 30.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 2.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
So, 5.okt 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 4:2
Po, 7.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Pi, 11.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. BARBarys Astana 0:2
Po, 14.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
St, 16.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Pi, 18.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. SIBSibir Novosibirsk 1:4
Ut, 22.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Ne, 27.okt 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Ut, 29.okt 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg 3:0
Št, 31.okt 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Ne, 3.nov 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. SIBSibir Novosibirsk 4:1
Ut, 12.nov 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SIBSibir Novosibirsk 2:0
Št, 14.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk 6:2
So, 16.nov 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
St, 20.nov 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AKBAk Bars Kazaň 1:4
Pi, 22.nov 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 1:4
Ne, 24.nov 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
St, 27.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Pi, 29.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SIBSibir Novosibirsk 1:4
Ne, 1.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SIBSibir Novosibirsk 4:6
St, 4.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 5:2
Pi, 6.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. JOKJokerit Helsinki 3:4
Po, 9.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Ut, 17.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
Št, 19.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
So, 21.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SIBSibir Novosibirsk 0:3
St, 25.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SPASpartak Moskva 0:5
Pi, 27.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad 0:2
So, 28.dec 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Pi, 3.jan 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 1:2
Ne, 5.jan 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
Ut, 7.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Pi, 10.jan 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Po, 13.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Ut, 14.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SIBSibir Novosibirsk 4:5
Št, 16.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Ut, 21.jan 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Pi, 24.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 6:3
Ne, 26.jan 2020 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
Ut, 28.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SIBSibir Novosibirsk 0:1
So, 1.feb 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Po, 3.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg 3:2
Ut, 11.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:3
Št, 13.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SOCHC Soči 2:3
So, 15.feb 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
Ut, 18.feb 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Št, 20.feb 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
So, 22.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 4:0
Ut, 25.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. MMGMagnitogorsk
St, 26.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DIRDinamo Riga

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3