Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 68
  • Zostáva zápasov: 1
  • Môže získať ešte: 2 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK METSOLA Juha
Dnes oslavuje 31 rokov
Blahoželáme!
51 1432 1332 93 100 1.96 7 16
GK KAREJEV Andrej 17 349 321 92 28 1.65 1 0
GK SULEIMANOV Anvar 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KULEŠOV Alexander 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SOCHACKY Vladimir 0 0 0 0 0 0 0 0
GK VYPRITSKY Bogdan 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BRAGINSKY Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SAIFUTDINOV Askar 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F OMARK Linus5812 41 53 36 2 0 2
F SOŠNIKOV Nikita5827 21 48 28 11 0 6
F HARTIKAINEN Teemu5621 14 35 28 10 0 2
F KUGRYŠEV Dmitrij5715 19 34 8 1 0 4
D LARSEN Philip609 22 31 12 4 0 4
F MANNINEN Sakari558 21 29 22 4 0 2
F KADEIKIN Alexander5811 18 29 49 1 1 3
F BURMISTROV Alexander O.576 12 18 28 2 0 0
F ŽARKOV Vladimir584 9 13 22 0 0 1
D ARZAMASCEV Zachar524 6 10 12 1 0 0
D PAŠNIN Michail532 8 10 34 0 0 2
D SERGEYEV Arťom M.522 7 9 23 0 1 0
F CHOCHRJAKOV Petr
Zranený: bližšie nešpecifikované
453 5 8 4 0 0 0
F KARTAJEV Vladislav516 2 8 20 0 0 1
F GIMATOV Eduard325 2 7 8 3 0 0
D KOLEDOV Pavel502 5 7 12 0 0 0
F KRIKUNOV Iľja102 3 5 4 0 0 0
F BARANOV Iľja152 3 5 0 0 0 1
D SEMIONOV Alexej A.371 4 5 43 1 0 0
F MAJOROV Maxim393 2 5 7 1 0 0
D PANIN Grigorij461 4 5 61 1 0 0
D LISOVEC Jevgenij341 3 4 8 0 0 1
F KRUČININ Alexej
Zranený: bližšie nešpecifikované
91 1 2 0 0 0 0
F AMIROV Rodion210 2 2 4 0 0 0
F SOLODUCHIN Vjačeslav371 1 2 4 0 0 0
ALALYKIN Danil41 0 1 0 0 0 0
F BAŠKIROV Danil120 1 1 0 0 0 0
D GAREYEV Stanislav191 0 1 2 0 0 0
D MUCHAMADULLIN Šakir260 1 1 0 0 0 0
D RUBINCHIK Mark00 0 0 0 0 0 0
F PUSTOZYOROV Alexej00 0 0 0 0 0 0
D SAFIN-TREGUBOV Sergej00 0 0 0 0 0 0
F PAŠIN Alexander10 0 0 0 0 0 0
F KUZMIN Gleb30 0 0 0 0 0 0
F PIMENOV Arťom40 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera MANNINEN Sakari Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
17.2.2020 KADEIKIN Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
17.2.2020 METSOLA Juha Vychytal čisté konto v zápase proti HC Soči
15.2.2020 SOŠNIKOV Nikita Dosiahol hattrick v zápase proti SKA Petrohrad
14.2.2020 KRUČININ Alexej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.2.2020 SOŠNIKOV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
11.2.2020 METSOLA Juha Vychytal čisté konto v zápase proti Admiral Vladivostok
11.2.2020 HARTIKAINEN Teemu Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
4.2.2020 AMIROV Rodion Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
2.2.2020 KADEIKIN Alexander Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 13:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:3
St, 4.sep 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:2
So, 7.sep 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Št, 12.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 0:2
So, 14.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Ut, 17.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Št, 19.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 2:5
So, 21.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 2:0
Ut, 24.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Št, 26.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
So, 28.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:3
Ut, 1.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 5:1
Pi, 4.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:1
Po, 7.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 0:3
St, 9.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 1:2
Pi, 11.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ne, 13.okt 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Ut, 15.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
So, 19.okt 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 3:1
Ut, 22.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Št, 24.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Ne, 27.okt 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 29.okt 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Št, 31.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
Ne, 3.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 9:1
Ut, 12.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 14.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:5
So, 16.nov 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:1
Po, 18.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
St, 20.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 1:0
Pi, 22.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 5:3
Ne, 24.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
Št, 28.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
So, 30.nov 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Po, 2.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki 2:3
Ut, 3.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Št, 5.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Ne, 8.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ut, 17.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
Št, 19.dec 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
So, 21.dec 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
Po, 23.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:3
Po, 6.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva 4:2
St, 8.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
Pi, 10.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Ne, 12.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 5:0
Ut, 14.jan 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:3
Št, 16.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 21.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:0
Št, 23.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
So, 25.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 5:2
Ut, 28.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
St, 29.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Pi, 31.jan 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:6
Ne, 2.feb 2020 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:3
Ut, 11.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:0
Št, 13.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva 2:5
So, 15.feb 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 4:5
Po, 17.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 2:0
Pi, 21.feb 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
Ne, 23.feb 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ut, 25.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3