Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 9
  • Zostáva zápasov: 56
  • Môže získať ešte: 112 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK METSOLA Juha 6 171 163 95.3 8 1.33 1 0
GK KAREJEV Andrej 2 13 11 84.6 2 1 0 0
GK SULEIMANOV Anvar 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KULEŠOV Alexander 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SOŠNIKOV Nikita65 2 7 0 0 0 2
F OMARK Linus60 5 5 4 0 0 0
F HARTIKAINEN Teemu64 0 4 4 1 0 0
D LARSEN Philip61 3 4 4 1 0 1
F BARANOV Iľja21 1 2 0 0 0 0
F KUGRYŠEV Dmitrij51 1 2 0 1 0 0
F MANNINEN Sakari60 2 2 4 0 0 0
F ŽARKOV Vladimir30 1 1 2 0 0 0
F KADEIKIN Alexander40 1 1 2 0 0 0
D PAŠNIN Michail51 0 1 2 0 0 1
D SERGEYEV Arťom M.50 1 1 2 0 0 0
F MAJOROV Maxim61 0 1 0 1 0 0
D KOLEDOV Pavel60 1 1 0 0 0 0
D PANIN Grigorij60 1 1 4 0 0 0
F BURMISTROV Alexander O.60 1 1 12 0 0 0
D LISOVEC Jevgenij20 0 0 0 0 0 0
F KARTAJEV Vladislav20 0 0 2 0 0 0
F SOLODUCHIN Vjačeslav40 0 0 0 0 0 0
D GAREYEV Stanislav40 0 0 0 0 0 0
F GIMATOV Eduard40 0 0 0 0 0 0
D ARZAMASCEV Zachar40 0 0 2 0 0 0
D SEMIONOV Alexej A.40 0 0 17 0 0 0
D MUCHAMADULLIN Šakir50 0 0 0 0 0 0
F CHOCHRJAKOV Petr60 0 0 0 0 0 0
F AMIROV Rodion60 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
17.9.2019 LARSEN Philip Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
14.9.2019 SOŠNIKOV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
7.9.2019 SOŠNIKOV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Sibir Novosibirsk
5.9.2019 PANIN Grigorij Uzdravil sa
5.9.2019 SOLODUCHIN Vjačeslav Uzdravil sa
5.9.2019 CHOCHRJAKOV Petr Uzdravil sa
4.9.2019 PAŠNIN Michail Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
4.9.2019 METSOLA Juha Vychytal čisté konto v zápase proti Červená hviezda Kunlun
26.5.2019 MANNINEN Sakari Získal zlatú medailu s tímom
23.5.2019 MANNINEN Sakari Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Švédsko
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 13:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:3
St, 4.sep 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:2
So, 7.sep 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Št, 12.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 0:2
So, 14.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Ut, 17.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Št, 19.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk
So, 21.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk
Ut, 24.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 26.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 28.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 1.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 4.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 7.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk
St, 9.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana
Pi, 11.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ne, 13.okt 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 15.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 19.okt 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň
Ut, 22.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk
Št, 24.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 27.okt 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 29.okt 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 31.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ne, 3.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 12.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 14.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 16.nov 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Po, 18.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 20.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Pi, 22.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 24.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 28.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 30.nov 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Po, 2.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 3.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk
Št, 5.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk
Ne, 8.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 17.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 19.dec 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 21.dec 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Po, 23.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň
Po, 6.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva
St, 8.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Pi, 10.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva
Ne, 12.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga
Ut, 14.jan 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 16.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 21.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 23.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 25.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana
Ut, 28.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 29.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Pi, 31.jan 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ne, 2.feb 2020 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 11.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 13.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva
So, 15.feb 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad
Po, 17.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči
Pi, 21.feb 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ne, 23.feb 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 25.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2