Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Amur Chabarovsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1958
  • Štadión: Platinum Arena
  • Kapacita štadióna: 7100
  • Tréner: Alexander Guljavcev
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcamur.ru/
Amur Chabarovsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 60
  • Zostáva zápasov: 1
  • Môže získať ešte: 2 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ALIKIN Jevgenij 39 1166 1090 93.5 76 1.95 6 8
GK LANGHAMER Marek
Zranený: bližšie nešpecifikované
25 718 665 92.6 53 2.12 1 4
GK KISEĽOV Jevgenij 2 54 48 88.9 6 3 0 0
GK JEVGRAFOV Alexander O. 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F UŠENIN Vladislav6116 17 33 16 3 0 2
F ZOHORNA Hynek6111 22 33 18 4 1 2
F UŠENIN Vjačeslav617 23 30 24 0 0 1
F RUDENKOV Igor6116 13 29 14 6 0 4
F ZOHORNA Tomáš4610 14 24 41 3 0 2
F GORŠKOV Alexander5913 8 21 17 3 0 2
F FAIZULLIN Danil514 13 17 4 0 0 2
D JORDÁN Michal606 11 17 20 1 1 2
F GOLUBEV Denis446 8 14 32 1 0 0
F RASSKAZOV Kirill459 5 14 12 3 0 2
D VASILJEV Valerij S.476 5 11 32 4 0 1
D TURBIN Pavel
Dnes oslavuje 30 rokov
Blahoželáme!
553 8 11 46 1 0 0
D VITÁSEK Ondřej545 5 10 48 3 0 0
F LAZAREV Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
531 7 8 12 0 1 0
D KAMALOV Nikita
Zranený: bližšie nešpecifikované
352 5 7 19 0 0 1
D KORJAGIN Gleb432 5 7 26 0 0 1
D IGNATOVIČ Maxim301 4 5 16 1 0 0
F ŽELEZKOV Arťom333 2 5 6 0 0 2
F JAZKOV Nikita321 3 4 8 0 0 0
F KUZNECOV Alexander332 1 3 6 0 0 1
D KONDRATIEV Maxim
Zranený: bližšie nešpecifikované
150 2 2 10 0 0 0
F KAPITUROV Maxim240 2 2 4 0 0 0
D KOROBOV Dmitrij282 0 2 12 1 0 0
F KACUBA Stanislav441 1 2 10 0 0 0
F VELIČKIN Igor210 1 1 0 0 0 0
D MEDVEDEV Pavel S.00 0 0 0 0 0 0
D ŠULENIN Dmitrij10 0 0 0 0 0 0
F GIZDATULLIN Artur10 0 0 0 0 0 0
D ALEXANDROV Nikita D.190 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
22.2.2020 LAZAREV Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
17.2.2020 UŠENIN Vladislav Dosiahol hattrick v zápase proti Nižnekamsk
17.2.2020 RASSKAZOV Kirill Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
15.2.2020 ŽELEZKOV Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
13.2.2020 RUDENKOV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
3.2.2020 FAIZULLIN Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
3.2.2020 ALIKIN Jevgenij Vychytal čisté konto v zápase proti Admiral Vladivostok
31.1.2020 KUZNECOV Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu CSKA Moskva
31.1.2020 ZOHORNA Tomáš Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
29.1.2020 UŠENIN Vjačeslav Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Št, 5.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 11.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana 1:3
So, 14.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Po, 16.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
St, 18.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
Pi, 20.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Ut, 24.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:2
Št, 26.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
So, 28.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
Št, 3.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Ne, 6.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 8.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Št, 10.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
So, 12.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 15.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Št, 17.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:0
Po, 21.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva 1:5
St, 23.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči 2:1
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Po, 28.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
St, 30.okt 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Pi, 1.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
St, 13.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad 1:3
Ne, 17.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. JOKJokerit Helsinki 4:1
Ut, 19.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Pi, 22.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 5:3
Ne, 24.nov 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 2:3
Ut, 26.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
So, 30.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva 5:0
Po, 2.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 1:2
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Po, 9.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:3
Ut, 17.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 2:3
Po, 23.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk 4:3
St, 25.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 2:0
Pi, 27.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg 4:3
Ne, 29.dec 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk 0:2
Pi, 3.jan 2020 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk 2:0
Ne, 5.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Ut, 7.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:2
Št, 9.jan 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Po, 13.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Ut, 14.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň 2:3
Št, 16.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Ut, 21.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:2
St, 22.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:2
Ut, 28.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
St, 29.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Pi, 31.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva 4:3
Po, 3.feb 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk 0:4
Ut, 11.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk 3:4
So, 15.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 2:5
Po, 17.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 3:5
Št, 20.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga 1:2
Ne, 23.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 0:8
Po, 24.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 2:3
St, 26.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3