Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0
Detail tímu Amur Chabarovsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1958
  • Štadión: Platinum Arena
  • Kapacita štadióna: 7100
  • Tréner: Alexander Guljavcev
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcamur.ru/
Amur Chabarovsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 9.miesto
  • Počet bodov: 17
  • Zostáva zápasov: 43
  • Môže získať ešte: 86 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ALIKIN Jevgenij 10 275 261 94.9 14 1.4 2 2
GK LANGHAMER Marek 10 273 252 92.3 21 2.1 0 0
GK JEVGRAFOV Alexander O. 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ZOHORNA Tomáš195 3 8 13 3 0 2
F UŠENIN Vjačeslav192 6 8 10 0 0 0
F UŠENIN Vladislav195 2 7 2 2 0 1
F ZOHORNA Hynek192 5 7 8 0 0 0
F RUDENKOV Igor194 2 6 10 2 0 1
D VASILJEV Valerij S.193 2 5 10 1 0 1
D VITÁSEK Ondřej162 2 4 22 2 0 0
F LAZAREV Anton171 3 4 4 0 1 0
D JORDÁN Michal191 3 4 2 0 0 1
F FAIZULLIN Danil191 3 4 0 0 0 0
D KAMALOV Nikita111 2 3 0 0 0 1
F GORŠKOV Alexander182 1 3 6 0 0 0
F GOLUBEV Denis70 2 2 0 0 0 0
D KONDRATIEV Maxim130 2 2 6 0 0 0
F KUZNECOV Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
90 1 1 4 0 0 0
F VELIČKIN Igor100 1 1 0 0 0 0
F ŽELEZKOV Arťom
Zranený: bližšie nešpecifikované
111 0 1 2 0 0 0
F KAPITUROV Maxim140 1 1 4 0 0 0
D TURBIN Pavel160 1 1 16 0 0 0
D MEDVEDEV Pavel S.00 0 0 0 0 0 0
D ŠULENIN Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D ALEXANDROV Nikita D.10 0 0 0 0 0 0
F GIZDATULLIN Artur10 0 0 0 0 0 0
F RASSKAZOV Kirill50 0 0 0 0 0 0
F JAZKOV Nikita50 0 0 2 0 0 0
D IGNATOVIČ Maxim50 0 0 2 0 0 0
D KORJAGIN Gleb
Zranený: bližšie nešpecifikované
70 0 0 2 0 0 0
D KOROBOV Dmitrij90 0 0 2 0 0 0
F KACUBA Stanislav160 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
17.10.2019 JORDÁN Michal Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
17.10.2019 ALIKIN Jevgenij Vychytal čisté konto v zápase proti Severstal Čerepovec
15.10.2019 KAMALOV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv Jarosľavl
12.10.2019 RUDENKOV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
8.10.2019 RASSKAZOV Kirill Uzdravil sa
8.10.2019 ŽELEZKOV Arťom Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
6.10.2019 ZOHORNA Tomáš Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
5.10.2019 GOLUBEV Denis Uzdravil sa
5.10.2019 IGNATOVIČ Maxim Prestúpil z tímu Neftechimik Nižnekamsk do tímu Amur Chabarovsk
3.10.2019 ZOHORNA Tomáš Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Št, 5.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 11.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana 1:3
So, 14.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Po, 16.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
St, 18.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
Pi, 20.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Ut, 24.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:2
Št, 26.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
So, 28.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
Št, 3.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Ne, 6.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 8.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Št, 10.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
So, 12.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 15.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Št, 17.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:0
Po, 21.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva
St, 23.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 28.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 30.okt 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 1.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 13.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 17.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 19.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk
Pi, 22.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 24.nov 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 26.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 30.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva
Po, 2.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 9.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 17.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 23.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk
St, 25.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 27.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg
Ne, 29.dec 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 9.jan 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 13.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 14.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 16.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Ut, 21.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 22.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 28.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 29.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Pi, 31.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva
Po, 3.feb 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 15.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 17.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 20.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga
Ne, 23.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk
Po, 24.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk
St, 26.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0