Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Valery Belousov Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: Peteris Skudra
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 12.miesto
  • Počet bodov: 28
  • Zostáva zápasov: 24
  • Môže získať ešte: 48 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK FEDOTOV Ivan 16 363 339 93.4 24 1.5 1 0
GK SUCHAČJOV Vladislav
Zranený: bližšie nešpecifikované
5 132 121 91.7 11 2.2 1 0
GK DEMČENKO Vasilij 22 611 555 90.8 56 2.55 0 4
GK GALIMOV Stanislav 2 44 38 86.4 6 3 0 0
GK MYLNIKOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SELIVYORSTOV Viktor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PODSKREBALIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK GORBUNOV Iľja 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F HYKA Tomáš338 11 19 20 2 0 2
F SEDLÁK Lukáš3311 7 18 32 2 0 1
F CALOF Andrew347 10 17 6 3 0 2
D VIRTANEN Jesse384 11 15 8 0 0 1
F KOSOV Jaroslav366 5 11 12 0 0 2
F KRUČININ Alexej303 7 10 2 0 0 1
D BAILEN Nick125 4 9 2 2 0 1
D KARPUCHIN Iľja351 8 9 20 1 0 0
F AVCIN Alexander142 5 7 22 0 0 0
D KALININ Dmitrij323 4 7 8 2 0 1
F POPOV Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
253 3 6 10 2 0 0
F KARLIN Ruslan332 4 6 15 0 0 1
F ŠČERBAK Nikita111 4 5 10 0 0 0
D TEREŠČENKO Sergej270 5 5 14 0 0 0
F GLINKIN Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
112 2 4 2 1 0 0
F MALYCHIN Fedor263 1 4 14 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij340 4 4 18 0 0 0
D MENŠIKOV Vitalij360 4 4 41 0 0 0
F KRAVCOV Vitalij112 1 3 2 1 0 0
D BORODKIN Arťom220 3 3 6 0 0 0
F MANSUROV Demid42 0 2 0 0 0 0
F LISIN Enver52 0 2 0 0 0 1
F THOMAS Christian
Zranený: bližšie nešpecifikované
111 1 2 4 0 0 0
F FATEYEV Jegor272 0 2 28 0 0 0
D ŠEPELEV Alexander20 1 1 0 0 0 0
F TRUŇOV Maxim30 1 1 2 0 0 0
F KOMAROV Nikita100 1 1 16 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander110 1 1 2 0 0 0
F GRIŠAKOV Andrej120 1 1 0 0 0 0
F KONKOV Sergej221 0 1 0 1 0 0
F ŠOLOCHOV Marsel280 1 1 8 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F ZAICEV Gleb00 0 0 0 0 0 0
F KOŠURNIKOV Kirill10 0 0 2 0 0 0
F BABENKO Jegor30 0 0 0 0 0 0
D ISAYEV Igor30 0 0 0 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej40 0 0 0 0 0 0
F STEPANOV Jegor40 0 0 0 0 0 0
F TERTYŠNY Nikita100 0 0 0 0 0 0
D ŽIĽAKOV Bogdan130 0 0 6 0 0 0
F ŠAROV Alexander P.200 0 0 8 0 0 0
D JASINSKY Pjotr250 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
8.12.2019 SUCHAČJOV Vladislav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
8.12.2019 POPOV Andrej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
7.12.2019 KARLIN Ruslan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
7.12.2019 FEDOTOV Ivan Vychytal čisté konto v zápase proti Magnitogorsk
6.12.2019 KARPUCHIN Iľja Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
5.12.2019 DEMČENKO Vasilij Prestúpil z tímu Traktor Čeľjabinsk do tímu Metallurg Magnitogorsk
3.12.2019 GALIMOV Stanislav Prestúpil z tímu Metallurg Magnitogorsk do tímu Traktor Čeľjabinsk
30.11.2019 ZAICEV Gleb Prestúpil z tímu Admiral Vladivostok do tímu Traktor Čeľjabinsk
28.11.2019 BAILEN Nick Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
28.11.2019 SEDLÁK Lukáš Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 3:4
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 10.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:1
St, 11.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 1:3
So, 14.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 15.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:1
St, 18.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Pi, 20.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Po, 23.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 1:2
St, 25.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 0:6
Pi, 27.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 1:2
Ne, 29.sep 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Št, 3.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 5:3
So, 5.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 7.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:0
St, 9.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
Po, 14.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 3:4
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:1
So, 19.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Po, 21.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 23.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 2:0
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
St, 30.okt 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Ne, 3.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 3:5
Ut, 12.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Št, 14.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 4:1
Ne, 17.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 2:4
Ut, 19.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki 2:5
Ne, 24.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 4:0
Ut, 26.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Št, 28.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 3.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Št, 5.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 6:4
So, 7.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 0:1
Po, 9.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 21.dec 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
Po, 23.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
St, 25.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 27.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva
Po, 30.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 12.jan 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči
Ut, 14.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk
Št, 16.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 21.jan 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk
Št, 23.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
So, 25.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk
Po, 27.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 30.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 11.feb 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk
Št, 13.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
So, 15.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Po, 17.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 19.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok
So, 22.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 27.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1