Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Neftechimik Nižnekamsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1968
  • Štadión: Neftekhim Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Vjačeslav Bucajev
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcnh.ru/
Neftechimik Nižnekamsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 62
  • Zostáva zápasov: 1
  • Môže získať ešte: 2 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠARYČENKOV Alexander 27 645 592 91.8 53 1.96 3 2
GK BARULIN Konstantin 40 1040 943 90.7 97 2.43 1 2
GK ABDULCHAKOV Ilnur 0 0 0 0 0 0 0 0
GK OZOLIN Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KOROTAYEV Fjodor 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F WHITE Matt6016 19 35 8 2 1 4
F PORYADIN Pavel5313 15 28 24 5 0 2
F MITCHELL Zack5419 9 28 14 4 1 7
D ŠARIPZJANOV Damir595 21 26 30 1 0 0
F BERGLUND Jacob4013 12 25 12 2 0 2
D MURPHY Ryan568 15 23 22 2 0 1
F ENLUND Jonas4012 9 21 16 3 1 4
F ŠIKSATDAROV Ildar5414 7 21 16 0 0 1
F CHAIRULLIN Marat5712 9 21 45 3 0 1
F KULIKOV Pavel616 13 19 16 1 0 0
F PADAKIN Pavel
Zranený: bližšie nešpecifikované
383 11 14 16 0 0 1
D SERGEJEV Andrej512 12 14 30 2 0 0
D ZACHARČUK Stepan414 8 12 18 4 0 0
D PAIGIN Ziyat
Zranený: bližšie nešpecifikované
525 7 12 10 4 0 0
D BRYNCEV Alexander564 6 10 15 0 0 2
F BIKMULLIN Rafael255 4 9 12 2 0 0
F KAZIONOV Denis404 5 9 18 0 0 0
F ČERNIKOV Alexander M.512 7 9 18 0 0 0
F CHAFIZOV Timur272 5 7 12 0 0 1
F GROŠEV Maxim E.361 6 7 4 0 0 0
D RJASENSKY Jevgenij431 6 7 16 0 0 0
D AŤUŠOV Vitalij452 3 5 16 0 0 1
F ŠARIFJANOV Timur523 2 5 6 0 0 0
F AVCIN Alexander101 2 3 8 0 0 0
F FAZLEYEV Radel140 3 3 6 0 0 0
F CHISAMUTDINOV Arsen301 2 3 14 1 0 0
D SEMYONOV Gleb20 1 1 0 0 0 0
D VOLGIN Alexej241 0 1 39 0 0 0
D PUZANOV Alexej00 0 0 0 0 0 0
F ČIVILEV Andrej10 0 0 0 0 0 0
D IGNATOVIČ Maxim10 0 0 0 0 0 0
F ŠAFIGULLIN Bulat20 0 0 0 0 0 0
F RYCHEL Kerby70 0 0 6 0 0 0
F RYBAKOV Alexander V.100 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes WHITE Matt Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
včera ENLUND Jonas Dosiahol hattrick v zápase proti Amur Chabarovsk
včera CHAFIZOV Timur Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
včera ŠARYČENKOV Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Amur Chabarovsk
včera ENLUND Jonas Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
21.2.2020 PAIGIN Ziyat Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
19.2.2020 ŠAFIGULLIN Bulat Uzdravil sa
16.2.2020 PADAKIN Pavel Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
15.2.2020 AŤUŠOV Vitalij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
13.2.2020 BERGLUND Jacob Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 2:4
St, 4.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. NKHNižnekamsk 3:2
Po, 9.sep 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. DIRDinamo Riga 4:0
St, 11.sep 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 3:0
So, 14.sep 2019 16:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 3:5
Ut, 17.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Št, 19.sep 2019 18:30 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 4:1
So, 21.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 2:0
Po, 23.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 1:2
Št, 26.sep 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:4
So, 28.sep 2019 16:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 5:4
Po, 30.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 3:2
St, 2.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. JOKJokerit Helsinki 1:2
So, 5.okt 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 4:2
Po, 7.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. NKHNižnekamsk 2:0
St, 9.okt 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. NKHNižnekamsk 2:1
Št, 10.okt 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. NKHNižnekamsk 2:1
Po, 14.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Št, 17.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 20.okt 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. NKHNižnekamsk 1:2
Ut, 22.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 2:3
Št, 24.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. NKHNižnekamsk 1:2
Po, 28.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:3
St, 30.okt 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
So, 2.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
Po, 4.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. CSKCSKA Moskva 4:1
Ut, 12.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:6
Št, 14.nov 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. NKHNižnekamsk 6:3
So, 16.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 1:4
Po, 18.nov 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 4:6
Pi, 22.nov 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:2
Po, 25.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 1:0
St, 27.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 2:1
Ne, 1.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 4:1
Št, 5.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 6:4
Ne, 8.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ut, 17.dec 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 4:3
Št, 19.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 4:3
So, 21.dec 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 2:1
St, 25.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
So, 28.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk 2:6
Pi, 3.jan 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 1:2
Ne, 5.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 3:0
St, 8.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. BARBarys Astana 1:5
So, 11.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
Ne, 12.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Št, 16.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ut, 21.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 1:2
Pi, 24.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 6:3
Ne, 26.jan 2020 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. NKHNižnekamsk 3:2
Ut, 28.jan 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk 3:2
Št, 30.jan 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. NKHNižnekamsk 2:1
Po, 3.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. SEVSeverstal Čerepovec 6:2
Ut, 11.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Št, 13.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 4:0
So, 15.feb 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. VLAAdmiral Vladivostok 6:1
Po, 17.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 3:5
Pi, 21.feb 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 3:1
Ne, 23.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 0:8
Po, 24.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 2:3
St, 26.feb 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. NKHNižnekamsk

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3