Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Slovan*104
3.Košice*100
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín84
7.Michalovce74
8.Nitra69
9.Miškovec68
10.Budapešť54
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.SKA*93
2.CSKA*92
3.Dyn. Moskva*82
4.Jokerit*82
5.Spartak*77
6.Lokomotiv*72
7.Torpedo*64
8.Víťaz*63
9.Sočix59
10.Severstalx58
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Ak Bars Kazaň v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1956
  • Štadión: Tatneft Arena
  • Kapacita štadióna: 8890
  • Tréner: Dmitrij Kvartalnov
  • Majstrovský titul: 2010
  • Stránka klubu: http://www.ak-bars.ru/
Ak Bars Kazaň
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 1.miesto
  • Počet bodov: 93
  • Zostáva zápasov: 1
  • Môže získať ešte: 2 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK BIĽALOV Timur 32 707 667 94.3 40 1.25 8 2
GK REIDEBORN Adam 35 784 717 91.5 67 1.91 3 0
GK MIFTACHOV Amir 2 35 31 88.6 4 2 0 0
GK GARIPOV Emil 0 0 0 0 0 0 0 0
GK AKMURZIN Ivan 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PEKSA Vjačeslav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ACHŤAMOV Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F AZEVEDO Justin5614 24 38 39 2 2 2
F GALIJEV Stanislav5416 17 33 16 4 1 3
D WIKSTRAND Mikael514 28 32 8 2 0 0
F PETROV Kirill5113 18 31 26 3 0 1
D JARULLIN Albert524 27 31 39 1 0 0
F ZARIPOV Danis5214 14 28 16 4 0 5
F FRATTIN Matthew558 20 28 20 4 0 1
F GALIMOV Arťom5414 10 24 10 4 0 9
F CORMIER Patrice5511 13 24 44 6 0 6
F GALIMOV Emil4614 7 21 45 2 0 2
D PEDAN Andrej366 10 16 32 1 0 2
F VORONKOV Dmitrij336 7 13 29 2 0 3
F FISENKO Michail397 6 13 16 1 1 3
F GLUCHOV Michail478 4 12 35 1 0 1
F TKAČJOV Vladimir254 7 11 2 1 0 1
F TICHONOV Viktor226 4 10 8 4 0 0
F LI Oleg293 6 9 8 0 0 1
D RUKAVIŠNIKOV Roman352 7 9 4 0 0 0
D OŽIGANOV Igor191 7 8 12 0 0 0
F KARA Vladislav264 4 8 12 0 0 0
F OSNOVIN Vjačeslav285 3 8 26 0 0 1
D ŽURAVĽOV Daniil351 7 8 8 0 0 0
D FAZYLZYANOV Kamil322 5 7 16 0 0 1
D CHENKEL Kristian
Zranený: bližšie nešpecifikované
392 5 7 18 0 0 1
D JUDIN Dmitrij481 6 7 18 0 0 0
F DYNYAK Nikita272 4 6 33 1 0 0
D ĽAMKIN Nikita432 4 6 12 1 0 1
F LUKOJANOV Arťom340 5 5 20 0 0 0
F LEŠČENKO Vjačeslav61 1 2 0 0 0 0
F GALUZIN Vladimir122 0 2 6 0 0 0
D VIRTANEN Jesse200 2 2 6 0 0 0
F VALEYEV Arťom61 0 1 2 0 0 0
F MARUŠEV Maxim70 1 1 0 0 0 0
D AVERIN Nikolaj100 1 1 6 0 0 0
F BROVKIN Artur10 0 0 0 0 0 0
F SAFONOV Iľja10 0 0 0 0 0 0
D MUSIN Damir10 0 0 0 0 0 0
D ADAMCHUK Kirill20 0 0 0 0 0 0
F VOJEVODIN Danil40 0 0 0 0 0 0
D ABROSIMOV Roman40 0 0 4 0 0 0
F MICHEJEV Arťom
Zranený: bližšie nešpecifikované
80 0 0 0 0 0 0
F SANNIKOV Stepan130 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes ŽURAVĽOV Daniil Uzdravil sa
včera GALIMOV Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
24.2.2020 CORMIER Patrice Uzdravil sa
23.2.2020 ZARIPOV Danis Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
21.2.2020 LI Oleg Uzdravil sa
20.2.2020 CORMIER Patrice Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
18.2.2020 VORONKOV Dmitrij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
16.2.2020 GLUCHOV Michail Uzdravil sa
16.2.2020 TICHONOV Viktor Uzdravil sa
15.2.2020 ZARIPOV Danis Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Št, 5.sep 2019 18:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. AKBAk Bars Kazaň 2:5
So, 7.sep 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AKBAk Bars Kazaň 3:6
Pi, 13.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Po, 16.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:3
Št, 19.sep 2019 18:30 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 4:1
So, 21.sep 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
Po, 23.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
St, 25.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 0:6
So, 28.sep 2019 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:0
Po, 30.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 3:2
St, 2.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 6.okt 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
Ut, 8.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AKBAk Bars Kazaň 0:4
Pi, 11.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. CSKCSKA Moskva 2:5
Po, 14.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVTJekaterinburg 3:1
Št, 17.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
So, 19.okt 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 3:1
Po, 21.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AKBAk Bars Kazaň 1:6
St, 23.okt 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. AKBAk Bars Kazaň 1:0
So, 26.okt 2019 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. BARBarys Astana 3:2
Po, 28.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
St, 30.okt 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:0
So, 2.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
Po, 4.nov 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AKBAk Bars Kazaň 0:2
Ut, 12.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Št, 14.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 4:1
St, 20.nov 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AKBAk Bars Kazaň 1:4
Pi, 22.nov 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. AKBAk Bars Kazaň 1:5
Ne, 24.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
St, 27.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Pi, 29.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SOCHC Soči 0:1
Ne, 1.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DYNDynamo Moskva 5:2
St, 4.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
Pi, 6.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
Ne, 8.dec 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. AKBAk Bars Kazaň 3:0
Št, 19.dec 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
So, 21.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SIBSibir Novosibirsk 0:3
Po, 23.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:3
St, 25.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
So, 28.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:0
Ne, 5.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 4:3
Ut, 7.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. MMGMagnitogorsk 2:0
Št, 9.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod 1:4
Ne, 12.jan 2020 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. AKBAk Bars Kazaň 5:1
Ut, 14.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň 2:3
Št, 16.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:1
Ut, 21.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AKBAk Bars Kazaň 0:2
Št, 23.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
So, 25.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. AKBAk Bars Kazaň 2:3
Po, 27.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
St, 29.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
So, 1.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DIRDinamo Riga 2:0
Po, 3.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VITVíťaz Podolsk 5:2
Ut, 11.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
Št, 13.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
So, 15.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SPASpartak Moskva 4:1
Ut, 18.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVAAvangard Omsk 5:3
Št, 20.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. AKBAk Bars Kazaň 6:3
Ne, 23.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DMNDinamo Minsk 5:4
Ut, 25.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Št, 27.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVTJekaterinburg

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*107
2.Slovan*104
3.Košice*100
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín84
7.Michalovce74
8.Nitra69
9.Miškovec68
10.Budapešť54
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.SKA*93
2.CSKA*92
3.Dyn. Moskva*82
4.Jokerit*82
5.Spartak*77
6.Lokomotiv*72
7.Torpedo*64
8.Víťaz*63
9.Sočix59
10.Severstalx58
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3