Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Avtomobilist Jekaterinburg v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 2006
  • Štadión: Uralets Arena
  • Kapacita štadióna: 5545
  • Tréner: Andrej Martemjanov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hc-avto.ru/
Avtomobilist Jekaterinburg
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 74
  • Zostáva zápasov: 2
  • Môže získať ešte: 4 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOVÁŘ Jakub 46 1382 1285 93 97 2.11 5 4
GK GALKIN Vladimir 7 154 139 90.3 15 2.14 0 0
GK FOMIN Leonid 13 238 214 89.9 24 1.85 0 2
GK GROSS Vladislav 2 32 26 81.3 6 3 0 0
GK SARTAKOV Vladimir 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LEDER Maxim 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ROMANOV Georgy 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MUSICHIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ISAYEV Michail 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F DAWES Nigel5720 27 47 13 9 0 5
F MACEK Brooks5924 21 45 22 8 3 5
F HOLLAND Peter5816 25 41 8 1 1 2
F SEXTON Dan5315 17 32 8 5 0 5
F GOLYŠEV Anatoly
Zranený: bližšie nešpecifikované
3811 14 25 25 3 2 3
D VASILEVSKY Alexej A.589 15 24 54 3 0 1
F BELOUSOV Georgy459 14 23 4 0 0 5
DACIUK Pavel425 17 22 10 2 0 1
F PLATT Jeff5011 7 18 28 3 0 0
F GAREJEV Arťom459 8 17 30 0 1 2
F LITOVČENKO Vjačeslav556 11 17 16 0 0 1
F OBIDIN Andrej515 10 15 24 0 0 1
D BODROV Denis
Zranený: bližšie nešpecifikované
502 9 11 45 1 0 0
D TRYAMKIN Nikita562 9 11 34 0 0 0
F KUČERJAVENKO Alexander293 7 10 14 0 0 1
D MAMKIN Michail521 8 9 10 0 0 0
D GURKIN Jefim532 7 9 16 0 1 0
F MOZER Jevgenij345 2 7 10 1 0 1
F CHRIPUNOV Stepan432 5 7 6 0 0 0
D BATIRŠIN Rafael
Zranený: bližšie nešpecifikované
263 3 6 14 0 0 0
D VIŠNEVSKIJ Ivan201 2 3 14 0 0 0
D BEREZIN Maxim370 3 3 18 0 0 0
F SETDIKOV Nikita100 1 1 12 0 0 0
F POPOV Vitalij310 1 1 8 0 0 0
LEONTYEV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F KOLESNIKOV Sergej G.00 0 0 0 0 0 0
D PERELYAYEV Semion00 0 0 0 0 0 0
F SEDOV Maxim A.00 0 0 0 0 0 0
D BELJAKOV Fjodor00 0 0 0 0 0 0
D ZAICEV Daniil L.00 0 0 0 0 0 0
F SUSLOV Konstantin00 0 0 0 0 0 0
F ZACHAROV Iľja10 0 0 0 0 0 0
D SEVOSTYANOV Alexander20 0 0 0 0 0 0
F PROTAPOVIČ Alexander20 0 0 0 0 0 0
F RASSEIKIN Maxim60 0 0 0 0 0 0
F IVAŠOV Roman70 0 0 4 0 0 0
D STASENKO Nikolaj
Zranený: bližšie nešpecifikované
80 0 0 6 0 0 0
F OVČINNIKOV Iľja180 0 0 0 0 0 0
D VALITOV Daniil250 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
20.2.2020 KUČERJAVENKO Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Sibir Novosibirsk
20.2.2020 DAWES Nigel Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
17.2.2020 PROTAPOVIČ Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
16.2.2020 GOLYŠEV Anatoly Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
16.2.2020 BODROV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
15.2.2020 SEXTON Dan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
15.2.2020 PLATT Jeff Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
12.2.2020 CHRIPUNOV Stepan Uzdravil sa
12.2.2020 KOVÁŘ Jakub Uzdravil sa
5.2.2020 OBIDIN Andrej Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
St, 4.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad 5:2
Po, 9.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 12.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 0:2
So, 14.sep 2019 16:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 3:5
Ut, 17.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Št, 19.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:4
So, 21.sep 2019 13:30 JekaterinburgAVT vs. SPASpartak Moskva 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVTJekaterinburg 1:0
Št, 26.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. AVTJekaterinburg 4:2
Ut, 1.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:1
So, 5.okt 2019 14:00 JekaterinburgAVT vs. DYNDynamo Moskva 1:4
Po, 7.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Št, 10.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 2:1
So, 12.okt 2019 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AVTJekaterinburg 6:3
Po, 14.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVTJekaterinburg 3:1
Pi, 18.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Po, 21.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AKBAk Bars Kazaň 1:6
Pi, 25.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. MMGMagnitogorsk 0:3
Ut, 29.okt 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg 3:0
Št, 31.okt 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. AVTJekaterinburg 3:4
Ne, 3.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 3:5
St, 13.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. SOCHC Soči 5:1
Ne, 17.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 2:4
Ut, 19.nov 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. AVTJekaterinburg 3:2
Št, 21.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AVTJekaterinburg 1:2
Ne, 24.nov 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Ut, 26.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Št, 28.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. BARBarys Astana 1:2
Ne, 1.dec 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AVTJekaterinburg 0:1
Ut, 3.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg 2:3
Št, 5.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. AVTJekaterinburg 2:1
So, 7.dec 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. DIRDinamo Riga 5:4
Ut, 17.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Št, 19.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 4:3
Po, 23.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AVTJekaterinburg 1:4
St, 25.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AVTJekaterinburg 1:2
Pi, 27.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg 4:3
Ne, 29.dec 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. AVTJekaterinburg 4:2
Pi, 3.jan 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. AVTJekaterinburg 3:2
Ne, 5.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 3:0
Ut, 7.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Št, 9.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. VLAAdmiral Vladivostok 5:2
Ne, 12.jan 2020 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. AVTJekaterinburg 2:3
Ut, 14.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AVTJekaterinburg 3:1
Št, 16.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 21.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 1:2
Št, 23.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 4:1
So, 25.jan 2020 13:00 JekaterinburgAVT vs. AKBAk Bars Kazaň 2:3
Po, 27.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. BARBarys Astana 2:4
Št, 30.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. DMNDinamo Minsk 6:5
So, 1.feb 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. AVTJekaterinburg 2:3
Po, 3.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVTJekaterinburg 3:2
Ut, 11.feb 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. BARBarys Astana 2:4
Št, 13.feb 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. JOKJokerit Helsinki 3:4
So, 15.feb 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. AVTJekaterinburg 4:6
Po, 17.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AVTJekaterinburg 2:1
Št, 20.feb 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
Ut, 25.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. AVTJekaterinburg
Št, 27.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVTJekaterinburg

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*105
2.Slovan*103
3.Košice*97
4.Poprad90
5.Zvolen87
6.Trenčín81
7.Michalovce72
8.Nitra68
9.Miškovec65
10.Budapešť51
11.Nové Zámky50
12.Detva50
13.Lipt. Mikulášx35
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*92
2.SKA*91
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*80
5.Spartak*75
6.Lokomotiv*70
7.Víťaz63
8.Torpedo62
9.Soči59
10.Severstalx56
11.Dinamo Rigax41
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3