Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Torpedo Nižnij Novgorod v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: David Nemirovsky
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctorpedo.ru/
Torpedo Nižnij Novgorod
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 56
  • Zostáva zápasov: 11
  • Môže získať ešte: 22 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK TICHOMIROV Andrej 29 869 802 92.3 67 2.31 2 0
GK LINDBAK Anders 27 770 710 92.2 60 2.22 1 4
GK MENSHATOV Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MOLKOV Nikolaj 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SUCHANOV Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SEREBRYAKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SCHROEDER Jordan5115 20 35 8 8 0 4
F ŽAFJAROV Damir4414 18 32 8 6 3 1
F VARNAKOV Michail4412 20 32 36 2 0 2
F BOČAROV Stanislav5119 13 32 12 6 3 3
F ŠENFELD Anton509 19 28 10 2 0 2
D GENOWAY Charles516 22 28 22 2 0 2
D ALJAJEV Arťom436 13 19 34 2 0 0
F RATTIE Ty276 12 18 14 3 0 1
F ILYIN Daniil436 11 17 24 1 1 3
F SZCZECHURA Paul344 9 13 12 2 0 0
F HOWDEN Quinton367 6 13 39 0 0 3
D BARANCEV Denis476 7 13 43 2 0 1
F BELEVIČ Andrej446 6 12 4 0 0 1
F URAKOV Kirill464 8 12 22 1 1 0
D ORLOV Michail514 6 10 36 0 0 2
VERYAYEV Danil425 4 9 14 0 0 1
D MIŠARIN Georgij463 6 9 30 0 0 0
F GONČARUK Sergej383 4 7 8 0 0 0
F SHORE Drew91 4 5 0 0 0 0
D ZBOROVSKY Sergej302 2 4 16 1 0 0
F VARFOLOMEYEV Pavel101 2 3 2 0 0 0
F ŠACHVOROSTOV Viktor142 1 3 4 0 0 0
D MINEJEV Maxim130 2 2 0 0 0 0
F SMOLIN Michail182 0 2 2 0 0 0
F STALNOV Donat50 1 1 2 0 0 0
F POČIVALOV Denis100 1 1 2 0 0 0
D VOLČENKOV Anton320 1 1 39 0 0 0
D LISOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
D JUZLENKO Jegor00 0 0 0 0 0 0
F MICHALČUK Vladislav10 0 0 0 0 0 0
D MELJAKOV Kirill20 0 0 0 0 0 0
F NIKONOV Andrej20 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
22.1.2020 GONČARUK Sergej Uzdravil sa
22.1.2020 VOLČENKOV Anton Uzdravil sa
21.1.2020 BELEVIČ Andrej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv Jarosľavl
16.1.2020 RATTIE Ty Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
16.1.2020 VOLČENKOV Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
14.1.2020 ILYIN Daniil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
12.1.2020 HOWDEN Quinton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
9.1.2020 VERYAYEV Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
5.1.2020 HOWDEN Quinton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
29.12.2019 BELEVIČ Andrej Uzdravil sa
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
St, 4.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod 3:0
Pi, 6.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Ne, 8.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
St, 11.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Pi, 13.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki 6:5
Ne, 15.sep 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Ut, 17.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Št, 19.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
So, 21.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Pi, 27.sep 2019 18:30 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ne, 29.sep 2019 16:30 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 1.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 5:1
Št, 3.okt 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
So, 5.okt 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
St, 9.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Pi, 11.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Št, 17.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 0:6
So, 19.okt 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Po, 21.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod 5:2
Št, 24.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 1:3
Ut, 29.okt 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Št, 31.okt 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 1:2
So, 2.nov 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod 3:1
Po, 4.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Ut, 12.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 6:5
Št, 14.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk 6:2
Ne, 17.nov 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 6:2
Ut, 19.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 22.nov 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 1:4
Ne, 24.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 4:0
Ut, 26.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Pi, 29.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Ut, 3.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg 2:3
Pi, 6.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
Po, 9.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
St, 18.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. BARBarys Astana 0:4
So, 21.dec 2019 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TNNNižnij Novgorod 2:7
Po, 23.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. TNNNižnij Novgorod 0:5
St, 25.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 2:0
So, 28.dec 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga 5:2
Pi, 3.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 1:6
Ut, 7.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Št, 9.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod 1:4
So, 11.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
Ut, 14.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 16.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 6:4
Ut, 21.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:1
Pi, 24.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 1:3
Ne, 26.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 28.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 30.jan 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod
So, 1.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Ut, 11.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 13.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad
So, 15.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 18.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 20.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
So, 22.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 25.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3