Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Bielorusko0
3.Rusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Víťaz Podolsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1996
  • Štadión: Víťaz Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Michail Kravec
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcvityaz.ru/
Víťaz Podolsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 56
  • Zostáva zápasov: 12
  • Môže získať ešte: 24 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SAMONOV Alexander 7 255 249 97.6 6 0.86 2 0
GK JEŽOV Iľja 34 1012 938 92.7 74 2.18 2 31
GK SAPRYKIN Igor 13 283 261 92.2 22 1.69 0 0
GK KOČETKOV Pjotr 7 167 154 92.2 13 1.86 0 0
GK ČEČELEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠIJANOV Timur 0 0 0 0 0 0 0 0
GK TODYKOV Anton 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEMIN Alexander3913 16 29 32 5 0 2
F MAKEJEV Alexej4812 15 27 64 1 0 3
F AALTONEN Miro349 15 24 8 2 1 1
D JEŘÁBEK Jakub469 15 24 16 4 0 1
D LAJUNEN Ville492 17 19 4 2 0 0
F JORMAKKA Pekka3910 6 16 10 4 0 3
F ČERNOV Pavel486 10 16 14 2 0 3
F BYVALCEV Alexej292 11 13 46 1 0 0
F NATTINEN Joonas383 9 12 19 2 0 0
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav4910 2 12 32 1 0 2
D JEVSEJENKOV Alexander410 10 10 14 0 0 0
F MOISEYEV Danila445 2 7 12 0 0 1
F LARIČEV Ivan493 4 7 22 0 0 2
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom123 3 6 4 3 0 2
D VOROBEI Pavel122 4 6 4 1 0 0
F PETRAKOV Ivan V.
Zranený: bližšie nešpecifikované
181 4 5 4 1 0 0
F VARFOLOMEYEV Pavel223 2 5 6 1 0 0
F MONS Jevgenij275 0 5 18 0 0 2
F HOWDEN Quinton93 1 4 2 0 0 2
D PYLENKOV Daniil361 3 4 4 0 0 0
D ŠINKEVIČ Iľja301 2 3 14 0 0 0
D VORONKOV Jegor
Zranený: bližšie nešpecifikované
351 2 3 22 0 0 0
D PAUTOV Jurij60 1 1 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis91 0 1 0 0 0 0
D STASENKO Nikolaj
Zranený: bližšie nešpecifikované
100 1 1 16 0 0 0
F KVARTALNOV Danila130 1 1 6 0 0 0
F ŠEVČENKO Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
221 0 1 8 0 0 0
F ARŤUCHIN Jevgenij261 0 1 66 0 0 0
D BUCHANKO Anton00 0 0 0 0 0 0
F GONČAROV Nikita10 0 0 0 0 0 0
F KULAGIN Alexander I.50 0 0 0 0 0 0
F KOMAROV Nikita60 0 0 2 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita80 0 0 27 0 0 0
D JEPIŠIN Michail90 0 0 4 0 0 0
F KOLTYGIN Pavel250 0 0 8 0 0 0
D KATIČEV Jevgenij340 0 0 16 0 0 0
D GOLOVKOV Igor410 0 0 49 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
22.1.2020 ŠEVČENKO Alexander Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
21.1.2020 JORMAKKA Pekka Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
16.1.2020 LARIČEV Ivan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
16.1.2020 STASENKO Nikolaj Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
15.1.2020 SEMIN Alexander Uzdravil sa
15.1.2020 PETRAKOV Ivan V. Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.1.2020 HOWDEN Quinton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
9.1.2020 JEVSEJENKOV Alexander Uzdravil sa
6.1.2020 VORONKOV Jegor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.1.2020 HOWDEN Quinton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. VITVíťaz Podolsk 0:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 14.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 18.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
Pi, 20.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 22.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 3.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
So, 5.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
St, 9.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:0
Ut, 15.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 20.okt 2019 13:00 Barys AstanaBAR vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Ut, 22.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Št, 24.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Ne, 27.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:4
St, 30.okt 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 2:3
So, 2.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 4.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 13.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 4:3
Pi, 15.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 4:0
Ne, 17.nov 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 6:2
St, 20.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Pi, 22.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 4:1
Po, 25.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
St, 27.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 2:1
Po, 2.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Pi, 6.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Po, 9.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Ut, 17.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 6:0
Št, 19.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 1:0
Pi, 20.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. BARBarys Astana 2:5
Ne, 22.dec 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 1:6
So, 28.dec 2019 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
Po, 30.dec 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Pi, 3.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 5.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:3
Pi, 10.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Ne, 12.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ut, 14.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. JOKJokerit Helsinki 2:3
Št, 16.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Ut, 21.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Št, 23.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
So, 25.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Po, 27.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
St, 29.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AKBAk Bars Kazaň
So, 1.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 3.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 18.feb 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 20.feb 2020 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
So, 22.feb 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 25.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva
Št, 27.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Bielorusko0
3.Rusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3