Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Spartak Moskva v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: CSKA Arena
  • Kapacita štadióna: 12100
  • Tréner: Olegs Znaroks
  • Majstrovský titul: 1976
  • Stránka klubu: http://www.spartak.ru/
Spartak Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 68
  • Zostáva zápasov: 9
  • Môže získať ešte: 18 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK HUDÁČEK Július 33 917 852 92.9 65 1.97 3 2
GK BESPALOV Nikita V. 18 403 374 92.8 29 1.61 4 2
GK CHOMČENKO Pavel 9 221 200 90.5 21 2.33 0 0
GK ZADOROŽNY Platon 0 0 0 0 0 0 0 0
GK TRUŠKOV Alexander A. 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KULIKOV Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SKOVRONSKY Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠATAILO Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BOTOV Matvei 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F FYODOROV Arťom4716 20 36 52 5 0 3
F DAUGAVINS Kaspars5016 20 36 18 4 1 3
F ZUBOV Iľja469 25 34 16 3 0 2
D RYLOV Jakov528 26 34 32 1 0 3
F CHOCHLAČEV Alexander4812 16 28 24 5 0 3
F HANZL Robin5213 13 26 16 5 2 2
F KARSUMS Martins4410 11 21 61 2 0 3
D VIŠNEVSKIJ Dmitrij517 13 20 10 4 0 1
F NIKONCEV Anatolij498 11 19 20 2 0 3
D HERSLEY Patrik487 11 18 14 5 0 1
F JUNKOV Michail417 5 12 10 0 0 1
D KUTEIKIN Andrej295 6 11 8 1 0 1
D GONČAROV Maxim A.464 6 10 63 0 0 0
F CYPLAKOV Maxim444 5 9 18 1 1 1
F KOKAREV Denis443 5 8 11 0 0 0
F GALIMOV Ansel255 2 7 8 0 0 2
F KOTLYAREVSKY Michail272 5 7 10 0 0 0
D KULIK Jevgenij282 4 6 4 0 0 0
F LEŠČENKO Vjačeslav91 4 5 0 0 0 0
D GONČAROV Maxim182 3 5 22 0 0 0
F ARKALOV Iľja301 4 5 42 0 0 0
F MALYCHIN Fedor44 0 4 4 2 1 0
D VIŠNEVSKIJ Ivan91 3 4 0 0 0 0
D MUSIN Damir221 3 4 8 0 0 0
F TALALUYEV Iľja
Dnes oslavuje 22 rokov
Blahoželáme!
233 1 4 2 0 0 1
F STOLJAROV Gennady380 3 3 20 0 0 0
D VIKLUND Tobias110 2 2 6 0 0 0
D NIKIŠIN Alexander220 2 2 2 0 0 0
D TRIŠIN Akim471 1 2 6 0 0 0
D GRIŠIN Alexej70 1 1 2 0 0 0
F ŠAŠKOV Gleb90 1 1 2 0 0 0
F ŠABLOVSKY Zachar110 1 1 4 0 0 0
F ČERNYCH Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D GLEBOV Grigorij00 0 0 0 0 0 0
D SOKOLOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
D BELOV Jevgenij00 0 0 0 0 0 0
D VOLKOV Arťom An.10 0 0 0 0 0 0
F KRUŽENKOV Jegor10 0 0 0 0 0 0
F LVUTIN Bogdan40 0 0 0 0 0 0
D KUTUZOV Alexander50 0 0 2 0 0 0
F ZLOBIN Anton80 0 0 0 0 0 0
D PEDAN Ruslan100 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera DAUGAVINS Kaspars Dosiahol hattrick v zápase proti Červená hviezda Kunlun
včera FYODOROV Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
včera KULIK Jevgenij Uzdravil sa
25.1.2020 NIKONCEV Anatolij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
25.1.2020 BESPALOV Nikita V. Vychytal čisté konto v zápase proti Čeľjabinsk
25.1.2020 NIKIŠIN Alexander Uzdravil sa
23.1.2020 FYODOROV Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
23.1.2020 BESPALOV Nikita V. Vychytal čisté konto v zápase proti Severstal Čerepovec
22.1.2020 ZUBOV Iľja Uzdravil sa
20.1.2020 KULIKOV Dmitrij Uzdravil sa
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 2:1
St, 4.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SPASpartak Moskva 2:5
Pi, 6.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 3:2
Ne, 8.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 4:5
Ut, 10.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Št, 12.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 5:1
So, 14.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 0:1
Ut, 17.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. SPASpartak Moskva 3:0
Št, 19.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. SPASpartak Moskva 4:3
So, 21.sep 2019 13:30 JekaterinburgAVT vs. SPASpartak Moskva 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Št, 26.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. SPASpartak Moskva 3:4
Ut, 1.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. CSKCSKA Moskva 3:9
So, 5.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
St, 9.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
St, 16.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Ne, 20.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Ut, 22.okt 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 24.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 1:3
Ne, 27.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ut, 29.okt 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. JOKJokerit Helsinki 4:2
Št, 31.okt 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
So, 2.nov 2019 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:4
Ut, 12.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 14.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 3:1
So, 16.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 1:4
St, 20.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Št, 21.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 7:2
Po, 25.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 1:0
So, 30.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva 5:0
Po, 2.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SPASpartak Moskva 0:2
St, 4.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SPASpartak Moskva 4:3
Po, 9.dec 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SPASpartak Moskva 3:2
Ut, 17.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 6:0
Pi, 20.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 22.dec 2019 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. BARBarys Astana 3:1
St, 25.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SPASpartak Moskva 0:5
Pi, 27.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva 2:5
Ne, 29.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 1:0
Pi, 3.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 5.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 0:3
Ut, 7.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 3:1
St, 8.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. JOKJokerit Helsinki 2:3
Pi, 10.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ne, 12.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva 1:5
Št, 16.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva 1:2
Ut, 21.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva 4:3
Št, 23.jan 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:0
So, 25.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk 4:0
Po, 27.jan 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 7:4
So, 1.feb 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva
Po, 3.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 11.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. MMGMagnitogorsk
Št, 13.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva
So, 15.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SPASpartak Moskva
Ut, 18.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 20.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. AKBAk Bars Kazaň
Ne, 23.feb 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva
Ut, 25.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3