Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu CSKA Moskva v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: CSKA Arena
  • Kapacita štadióna: 12100
  • Tréner: Igor Nikitin
  • Majstrovský titul: 2018/2019
  • Stránka klubu: http://www.cska-hockey.ru/
CSKA Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 51
  • Zostáva zápasov: 27
  • Môže získať ešte: 54 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SOROKIN Iľja I. 22 528 493 93.4 35 1.59 4 4
GK JOHANSSON Lars 13 268 248 92.5 20 1.54 3 0
GK LOZEBNIKOV Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KISELYOV Matvei 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SKOTNIKOV Vsevolod 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F KAPRIZOV Kirill3116 14 30 4 3 0 4
F VEY Linden3412 18 30 43 4 0 2
F GRIGORENKO Michail329 15 24 2 2 1 2
F SEKÁČ Jiří329 10 19 8 3 0 3
F OKULOV Konstantin328 11 19 12 2 0 2
F SLEPYŠEV Anton286 8 14 12 1 0 2
D ROBINSON Mat330 14 14 4 0 0 0
F MAMIN Maxim V.275 8 13 22 0 0 2
D MARČENKO Alexej355 7 12 20 1 1 0
F ŠALUNOV Maxim287 4 11 10 3 0 1
D NESTEROV Nikita314 6 10 14 2 0 0
D KISELEVIČ Bogdan323 7 10 20 0 0 1
F SVETLAKOV Andrej252 7 9 20 0 0 0
F POPOV Alexander241 6 7 2 0 0 0
F TOLČINSKY Sergej203 3 6 12 0 0 0
F TELEGIN Ivan254 2 6 6 0 0 2
F KALININ Sergej325 1 6 8 0 0 2
F KARNAUCHOV Pavel292 3 5 8 0 0 0
D DAHLBACK Klas290 4 4 14 0 0 0
D ROMANOV Alexander S.330 4 4 12 0 0 0
D BLAŽIJEVSKIJ Arťom190 3 3 6 0 0 0
F KEMPE Mario21 1 2 0 0 0 0
F ANDRONOV Sergej151 1 2 0 0 0 1
F SORKIN Maxim40 1 1 2 0 0 0
D ČMYCHOV Arťom80 1 1 5 0 0 0
D NAUMENKOV Michail230 1 1 12 0 0 0
F KOMISSAROV Lev10 0 0 0 0 0 0
D IBRAGIMOV Marsel10 0 0 0 0 0 0
F RTIŠČEV Nikita20 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
8.12.2019 MAMIN Maxim V. Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
6.12.2019 TOLČINSKY Sergej Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
4.12.2019 ŠALUNOV Maxim Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
28.11.2019 GRIGORENKO Michail Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
26.11.2019 ANDRONOV Sergej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
20.11.2019 OKULOV Konstantin Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
13.11.2019 ANDRONOV Sergej Uzdravil sa
9.11.2019 TOLČINSKY Sergej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovensko
2.11.2019 KISELEVIČ Bogdan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Barys Astana
2.11.2019 SOROKIN Iľja I. Vychytal čisté konto v zápase proti Barys Astana
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 1.sep 2019 14:30 CSKA MoskvaCSK vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Ut, 3.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. NKHNižnekamsk 3:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Severstal ČerepovecSEV vs. CSKCSKA Moskva 0:4
St, 11.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Pi, 13.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Po, 16.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 5:2
Št, 19.sep 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:0
Po, 23.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 2:3
St, 25.sep 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. CSKCSKA Moskva 1:5
Pi, 27.sep 2019 18:30 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ut, 1.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. CSKCSKA Moskva 3:9
Št, 3.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
So, 5.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. DIRDinamo Riga 6:1
Ut, 8.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Pi, 11.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. CSKCSKA Moskva 2:5
Ne, 13.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 0:2
St, 16.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva 1:2
So, 19.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Po, 21.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod 5:2
Št, 24.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. JOKJokerit Helsinki 0:3
Ne, 27.okt 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Št, 31.okt 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. CSKCSKA Moskva 2:1
So, 2.nov 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Po, 4.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. CSKCSKA Moskva 4:1
Ut, 12.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 14.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:5
Po, 18.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
St, 20.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Ne, 24.nov 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Ut, 26.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Št, 28.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. CSKCSKA Moskva 1:3
Po, 2.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 2:4
St, 4.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Ne, 8.dec 2019 15:10 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva 2:5
Ut, 17.dec 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. CSKCSKA Moskva
Št, 19.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva
Ne, 22.dec 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva
Ut, 24.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. MMGMagnitogorsk
St, 25.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva
So, 28.dec 2019 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 30.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
So, 4.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva
Po, 6.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva
St, 8.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 10.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ne, 12.jan 2020 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. AVTJekaterinburg
Ut, 14.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk
Št, 16.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči
Ut, 21.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Št, 23.jan 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. CSKCSKA Moskva
Ne, 26.jan 2020 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. SIBSibir Novosibirsk
St, 29.jan 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 31.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva
Ne, 2.feb 2020 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. CSKCSKA Moskva
Ut, 11.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 13.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. BARBarys Astana
So, 15.feb 2020 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. CSKCSKA Moskva
Po, 17.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 21.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 25.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Št, 27.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1