Denník hráča
Dátum Udalosť
Nahrávam dáta zo servera
Spravodajský servis
Slováci po trpkej prehre: Pre náš ročník to bola posledná šanca niečo dokázať. Gajan zobral gól na seba 2.1.2024 16:48
Slovenskí hokejisti do 20 rokov si svoj medailový sen z MS juniorov nesplnia. V štvrťfinále im po vyrovnanom zápase udelili v predĺžení stopku Fíni, ktorí na ich úkor postúpili do semifinále. Slováci
TVnoviny
Hrdina zápasu Gajan vyzdvihol tímový výkon. Podľa trénera boli kľúčom k úspechu zvládnuté oslabenia 27.12.2023 21:53
Slovenskí hokejisti majú po dvoch zápasoch na svojom konte plný počet šiestich bodov. Po výhre nad Českom (6:2) si poradili aj so Švajčiarskom, ktoré zdolali 3:0. Víťazný gól strelil v prvej tretine Samuel Honzek. Švajčiari na skvelého Adama Gajana v slovenskej bránke nevyzreli ani raz, a tak si pripísal prvé čisté konto na turnaji.
TVnoviny
MS v hokeji U20: Gajan zavrel bránu! Slovensko má po tvrdom boji so Švajčiarmi ďalší triumf 27.12.2023 19:30
Hokejisti Slovenska vyhrali druhý zápas na juniorskom šampionáte nad Švajčiarskom 3:0. V zápase hviezdil gólman Adam Gajan, úradovala únava