Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Tabuľka KHL 19/20
Zobraziť:
Náš systém sa snaží simulovať zostávajúcu časť sezóny podľa aktuálnych výkonov
Západná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.CSKA Moskva *CSKA MoskvaCSKA x513714159:8378
2.SKA Petrohrad *SKA PetrohradSKA x513318138:10371
3.Dynamo Moskva Dynamo MoskvaDyn. Moskva 523022148:11967
4.Jokerit Helsinki Jokerit HelsinkiJokerit 503020150:13067
5.Spartak Moskva Spartak MoskvaSpartak 512823139:11664
6.Torpedo Nižnij Novgorod Torpedo Nižnij NovgorodTorpedo 512625143:13456
7.Lokomotiv Jaroslavľ Lokomotiv JaroslavľLokomotiv 502624128:12656
8.Víťaz Podolsk Víťaz PodolskVíťaz 502426107:12356
9.HC Soči HC SočiSoči 512031102:13648
10.Severstal Čerepovec Severstal ČerepovecSeverstal 511833104:14146
11.Dinamo Minsk Dinamo MinskDinamo Minsk 501238107:17934
12.Dinamo Riga Dinamo RigaDinamo Riga 49143581:15233
Východná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.Ak Bars Kazaň *Ak Bars KazaňAk Bars 493415137:9172
2.Avangard Omsk *Avangard OmskAvangard 513318137:9572
3.Barys Nur-Sultan Barys Nur-SultanBarys 513021128:11167
4.Avtomobilist Jekaterinburg Avtomobilist JekaterinburgJekaterinburg 502921131:11765
5.Sibir Novosibirsk Sibir NovosibirskSibir 502723116:11759
6.Červená hviezda Kunlun Červená hviezda KunlunKunlun 532528123:13257
7.Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev UfaUfa 502426121:11455
8.Metallurg Magnitogorsk Metallurg MagnitogorskMagnitogorsk 502426116:11055
9.Admiral Vladivostok Admiral VladivostokVladivostok 492326106:12650
10.Neftechimik Nižnekamsk Neftechimik NižnekamskNižnekamsk 502129119:13250
11.Traktor Čeľjabinsk Traktor ČeľjabinskČeľjabinsk 522032107:13945
12.Amur Chabarovsk Amur ChabarovskAmur 50183295:11644
* - vedúci divízií
x - tím už má zaistenú účasť v playoff

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3