9.februára 2022 sa začína prestížny hokejový turnaj na Zimných olympijských hrách 2022 v čínskom Pekingu. A-tím Slovenska vedený trénerom Craigom Ramsay-om sa na tomto turnaji stretne v základnej skupine s Fínskom, Švédskom a Lotyšskom. Na Olympiádu síce nepocestujú hráči z NHL, no zostavy tímov už začínajú vyzerať aj bez nich veľmi zaujímavo. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov, ktoré budeme postupom času dopĺňať.
(Zmeny oproti úvodným zostavám budú uvedené zelenou farbou.)
F |
HUDÁČEK Libor |
F |
KELEMEN Miloš |
F |
KRIŠTOF Michal |
F |
DAŇO Marko |
F |
ROMAN Miloš |
F |
SLAFKOVSKÝ Juraj |
F |
JURČO Tomáš |
F |
CEHLÁRIK Peter |
F |
HRIVÍK Marek |
F |
POSPÍŠIL Kristián |
F |
TAKÁČ Samuel |
F |
REGENDA Pavol |
F |
HOLEŠINSKÝ Adrián |
F |
ZUZIN Peter |
|
D |
ĎALOGA Marek |
D |
MARINČIN Martin |
D |
ČEREŠŇÁK Peter |
D |
ROSANDIČ Mislav |
D |
ČAJKOVSKÝ Michal |
D |
GERNÁT Martin |
D |
NEMEC Šimon |
D |
KŇAŽKO Samuel |
|
GK |
RYBÁR Patrik |
GK |
KONRÁD Branislav |
GK |
TOMEK Matej |
F |
ČERVENKA Roman |
F |
SMEJKAL Jiří |
F |
SOBOTKA Vladimír |
F |
ZOHORNA Hynek |
F |
LENC Radan |
F |
ŘEPÍK Michal |
F |
HYKA Tomáš |
F |
KOVÁŘ Jan |
F |
STRÁNSKÝ Matěj |
F |
SEDLÁK Lukáš |
F |
KREJČÍ David |
F |
ŠPAČEK Michael |
F |
FROLÍK Michael |
F |
ZOHORNA Tomáš |
|
D |
KNOT Ronald |
D |
SKLENIČKA David |
D |
KLOK Lukáš |
D |
JEŘÁBEK Jakub |
D |
MOZÍK Vojtěch |
D |
KUNDRÁTEK Tomáš |
D |
ŠULÁK Libor |
D |
MUSIL David |
|
GK |
HRUBEC Šimon |
GK |
WILL Roman |
GK |
BARTOŠÁK Patrik |
F |
JENSEN Nicklas |
F |
JENSEN Jesper |
F |
BOEDKER Mikkel |
F |
POULSEN Morten |
F |
STORM Frederik |
F |
BAU Mathias |
F |
OLESEN Nick |
F |
MEYER Nicolai |
F |
ASPERUP Matthias |
F |
JAKOBSEN Julien |
F |
MADSEN Morten |
F |
REGIN Peter |
F |
NIELSEN Frans |
F |
RUSSELL Patrick |
F |
AAGAARD Mikkel |
|
D |
LARSEN Oliver |
D |
JENSEN AABO Jesper |
D |
KRISTENSEN Emil |
D |
LAURIDSEN Oliver |
D |
LAURIDSEN Markus |
D |
BRUGISSER Phillip |
D |
JENSEN Nicholas B. |
D |
LASSEN Matias |
|
GK |
GALBRAITH Patrick |
GK |
DICHOW Frederik |
GK |
DAHM Sebastian |
F |
OLOFSSON Fredrik |
F |
FRIBERG Max |
F |
RYDAHL Gustav |
F |
KRÜGER Marcus |
F |
EVERBERG Dennis |
F |
HOLMBERG Pontus |
F |
WALLMARK Lucas |
F |
NORDSTRÖM Joakim |
F |
BRODIN Daniel |
F |
KLINGBERG Carl |
F |
LANDER Anton |
F |
JOHANSSON Linus |
F |
BROMÉ Mathias |
F |
DE LA ROSE Jacob |
|
D |
FOLIN Christian |
D |
HOLM Philip |
D |
FANTENBERG Oscar |
D |
TÖMMERNES Henrik |
D |
LENNSTROM Theodor |
D |
BENGTSSON Lukas |
D |
HULTSTRÖM Linus |
D |
PUDAS Jonathan |
|
GK |
JOHANSSON Lars |
GK |
HELLBERG Magnus |
GK |
REIDEBORN Adam |
F |
DARZINŠ Lauris |
F |
JELISEJEVS Nikolajs |
F |
KARSUMS Martins |
F |
INDRASIS Miks |
F |
BUKARTS Richards |
F |
ABOLS Rodrigo |
F |
DAUGAVINS Kaspars |
F |
KENINŠ Ronalds |
F |
SMIRNOVS Denis |
F |
MEIJA Gints |
F |
DZIERKALS Martinš |
F |
BATNJA Oskars |
F |
DŽERINŠ Andris |
F |
KRASTENBERGS Renars |
|
D |
CIBULSKIS Oskars |
D |
FREIBERGS Ralfs |
D |
ZILE Kristaps |
D |
MAMCICS Roberts |
D |
OZOLS Patriks |
D |
JAKS Janis |
D |
BALINSKIS Uvis |
D |
SEJEJS Nauris |
|
GK |
PUNNENOVS Ivars |
GK |
KALNINS Janis |
GK |
GUDLEVSKIS Kristers |
F |
BERGMANN Lean |
F |
EHLIZ Yasin |
F |
HAGER Patrick |
F |
KAHUN Dominik |
F |
KRAMMER Nicolas |
F |
KÜHNHACKL Tom |
F |
LOIBL Stefan |
F |
NOEBELS Marcel |
F |
PIETTA Daniel |
F |
PLACHTA Matthias |
F |
PFÖDERL Leonhard |
F |
RIEDER Tobias |
F |
TIFFELS Frederik |
F |
WOLF David |
|
D |
ABELTSHAUSER Konrad |
D |
BITTNER Dominik |
D |
BRANDT Marcel |
D |
HOLZER Korbinian |
D |
MÜLLER Jonas |
D |
MÜLLER Moritz |
D |
NOWAK Marco |
D |
WAGNER Fabio |
|
GK |
AUS DEN BIRKEN Danny |
GK |
BRÜCKMANN Felix |
GK |
NIEDERBERGER Mathias |
F |
ABRUZZESE Nick |
F |
AGOSTINO Kenny |
F |
BENIERS Matty |
F |
BRISSON Brendan |
F |
CATES Noah |
F |
FARRELL Sean |
F |
HENTGES Sam |
F |
KNIES Matthew |
F |
MCLAUGHLIN Marc |
F |
MEYERS Ben |
F |
MIELE Andy |
F |
O’NEILL Brian |
F |
SHORE Nick |
F |
SMITH Nathan |
F |
ABDELKADER Justin |
|
D |
COOPER Brian |
D |
FABER Brock |
D |
HELLESON Drew |
D |
KAMPFER Steven |
D |
NESS Aaron |
D |
PERBIX Nick |
D |
SANDERSON Jake |
D |
WARSOFSKY David |
|
GK |
COMMESSO Drew |
GK |
MANN Strauss |
GK |
NAGLE Pat |
F |
AMBÜHL Andres |
F |
ANDRIGHETTO Sven |
F |
BERTSCHY Christoph |
F |
CORVI Enzo |
F |
HAAS Gaëtan |
F |
HERZOG Fabrice |
F |
HOFMANN Grégory |
F |
HOLLENSTEIN Denis |
F |
MALGIN Denis |
F |
MOSER Simon |
F |
MOTTET Killian |
F |
THURKAUF Calvin |
F |
SIMION Dario |
F |
VERMIN Joël |
|
D |
ALATALO Santeri |
D |
DIAZ Raphael |
D |
FORA Michael |
D |
LOEFFEL Romain |
D |
FRICK Lukas |
D |
MÜLLER Mirco |
D |
UNTERSANDER Ramon |
D |
WEBER Yannick |
|
GK |
BERRA Reto |
GK |
GENONI Leonardo |
GK |
AESCHLIMANN Sandro |
F |
ANTTILA Marco |
F |
GRANLUND Marcus |
F |
MANNINEN Sakari |
F |
OJAMAKI Niko |
F |
HARTIKAINEN Teemu |
F |
AALTONEN Miro |
F |
KOMAROV Leo |
F |
BJORNINEN Hannes |
F |
MAENALANEN Saku |
F |
RAJALA Toni |
F |
PAKARINEN Iiro |
F |
FILPPULA Valtteri |
F |
PESONEN Harri |
F |
NATTINEN Joonas |
|
D |
POKKA Ville |
D |
HEITANEN Juuso |
D |
FRIMAN Niklas |
D |
LINDBOHM Petteri |
D |
LEHTONEN Mikko |
D |
VATANEN Sami |
D |
KEMILAINEN Valtteri |
D |
OHTAMAA Atte |
|
GK |
SATERI Harri |
GK |
TUOHIMAA Frans |
GK |
OLKINUARA Jussi |
F |
ANDRONOV Sergej |
F |
GRIGORENKO Michail |
F |
KARNAUCHOV Pavel |
F |
PLOTNIKOV Sergej |
F |
SLEPYŠEV Anton |
F |
GUSEV Nikita |
F |
GALIJEV Stanislav |
F |
ŠIPAČEV Vadim |
F |
VORONKOV Dmitrij |
F |
ČIBISOV Andrej |
F |
TKAČJOV Vladimir |
F |
KAYUMOV Artur |
F |
GRITSYUK Arseny |
F |
SEMJONOV Kirill E. |
|
D |
NIKIŠIN Alexander |
D |
VOJNOV Viačeslav |
D |
JELESIN Alexander |
D |
MINULIN Arťom |
D |
JAKOVLEV Jegor K. |
D |
NESTEROV Nikita |
D |
TELEGIN Sergej |
D |
ŠARIPZJANOV Damir |
|
GK |
BIĽALOV Timur |
GK |
FEDOTOV Ivan |
GK |
SAMONOV Alexander |
F |
JOHNSON Kent |
F |
CRACKNELL Adam |
F |
DESHARNAIS David |
F |
FERRARO Landon |
F |
HO-SANG Josh |
F |
KNIGHT Corban |
F |
MCBAIN Jack |
F |
MCTAVISH Mason |
F |
O’DELL Eric |
F |
STAAL Eric |
F |
STREET Ben |
F |
TAMBELLINI Adam |
F |
WEAL Jordan |
F |
WINNIK Daniel |
|
D |
BARBERIO Mark |
D |
DEMERS Jason |
D |
ELLIS Morgan |
D |
GRANT Alex |
D |
NOREAU Maxim |
D |
POWER Owen |
D |
ROBINSON Mat |
D |
WOTHERSPOON Tyler |
|
GK |
LEVI Devon |
GK |
PASQUALE Edward |
GK |
TOMKINS Matt |
F |
FOO Parker |
F |
FOO Spencer |
F |
GUO Jianing |
F |
KANE Cory |
F |
LOCKHART Lucas |
F |
WEREK Ethan |
F |
WONG Tyler |
F |
XIANG Xudong |
F |
YAN Juncheng |
F |
YING Rudi |
F |
YIP Brandon |
F |
ZHANG Zesen |
F |
ZHONG Peter |
|
D |
CHELIOS Jake |
D |
CHEN Zimeng |
D |
FRAM Jason |
D |
OSIPOV Denis |
D |
SCHULTZ Ty |
D |
SPROUL Ryan |
D |
YAN Ruinan |
D |
YUEN Zach |
D |
ZHANG Pengfei |
|
GK |
HAN Pengfei |
GK |
O`BRIEN Paris |
GK |
SMITH Jeremy |