Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Štvrťfinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 4:1 DTV HC 07 Detva
HKM Zvolen ZVO 4:1 MAC MAC Budapešť
HK Nitra NIT 4:2 TRE Dukla Trenčín
HC Košice KOS 2:4 POP HK Poprad

NHL 18/19

# Tím Body
1.Tampa Bay*112
2.Boston97
3.Washington91
4.Toronto91
5.NY Islanders91
6.Pittsburgh89
7.Carolina85
8.Columbus84
9.Montreal83
10.Philadelphia77
11.Florida73
12.Buffalo71
13.NY Rangers65
14.New Jerseyx63
15.Detroitx62
16.Ottawax56
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Zostavy tímov pre Nemecký pohár 2018

8. - 11. novembra 2018 sa znovu uskutoční Nemecký pohár. A-tím Slovenska vedený trénerom Craigom Ramseym sa na tomto turnaji stretne so Švajčiarskom, Ruskom a domácim Nemeckom. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov, ktoré budeme priebežne dopĺňať.

(Zmeny oproti úvodným zostavám budú uvedené zelenou farbou.)

Slovensko Zostava Slovenska
Poz. Hráč
F HAŠČÁK Marcel
F BONDRA Dávid
F BUBELA Miloš
F SVITANA Patrik
F LANTOŠI Róbert
F RAPÁČ Branislav
F KYTNÁR Milan
F ŠPIRKO Rastislav
F KRIŠTOF Michal
F LUNTER Mário
F SUKEĽ Matúš
F KUDRNA Andrej
F PULIŠ Radovan
F ŠOLTÉS David
D ČEREŠŇÁK Peter
D ĎALOGA Marek
D GERNÁT Martin
D GRMAN Mário
D SERSEN Michal
D CHOVAN Martin
D MALEC Tomáš
D MIKUŠ Juraj
D ROSANDIČ Mislav
GK JANUS Jaroslav
GK KOŠARIŠŤAN Andrej


Švajčiarsko Zostava Švajčiarska
Poz. Hráč
F ALBRECHT Yannick-Lennart
F BACHOFNER Jérôme
F BERTSCHY Christoph
F FUCHS Jason
F HERREN Yannick
F MARTSCHINI Lino
F MIRANDA Marco
F MOTTET Killian
F PESTONI Inti
F RIAT Damien
F RICHARD Tanner
F ROD Noah
F SIMION Dario
F WALSER Samuel
D FORA Michael
D FRICK Lukas
D GLAUSER Andrea
D HELDNER Fabian
D KARRER Roger
D KREIS Samuel
D MARTI Christian
D PASCHOUD Claude-Curdin
GK DESCLOUX Gauthier
GK FLÜELER Lukas
GK SENN Gilles
Nemecko Zostava Nemecka
Poz. Hráč
F LOIBL Stefan
F KINK Marcus
F PLACHTA Matthias
F EISENSCHMID Markus
F WOLF David
F PFOHL Fabio
F SCHÜTZ Felix
F KRÄMMER Nicolas
F MAUER Frank
F HAGER Patrick
F FAUSER Gerrit
F HÖFFLIN Mirko
F PFÖDERL Leonhard
F PIETTA Daniel
F NOEBELS Marcel
D AKDAG Sinan
D REUL Denis
D ZERRESSEN Pascal
D MÜLLER Moritz
D BOYLE Daryl
D ABELTSHAUSER Konrad
D SEIDENBERG Yannic
D KRUPP Björn
D SEZEMSKY Simon
D EBNER Bernhard
GK TREUTLE Niklas
GK AUS DEN BIRKEN Danny
GK NIEDERBERGER Mathias


Rusko Zostava Ruska
Poz. Hráč
F ALEXEYEV Denis
F BOCHAROV Ivan
F BYVALTSEV Alexei
F CHIBISOV Andrei
F ILYIN Daniil
F IVANOV Georgy
F KAYUMOV Artur
F KAZAKOV Maxim
F KUZMENKO Andrei
F MALTSEV Mikhail
F MANUKYAN Artyom
F MIKHAILOV Nikita
F OKULOV Konstantin
F PADAKIN Pavel
F SVETLAKOV Andrei
F TKACHYOV Vladimir
F TOLCHINSKY Sergei
F URAKOV Kirill
F VERYAYEV Daybl
F YURTAIKIN Danil
D ABROSIMOV Roman
D DEMIDOV Nikolay
D ISAYEV Igor
D PROVOLNEV Vladislav
D RAFIKOV Rushan
D RUKAVISHNIKOV Roman
D RYKOV Yegor
D SHARIPZYANOV Damir
D YERMAKOV Andrei
D YUDIN Dmitry
D ZEMCHYONOK Artyom
GK BOBKOV Igor
GK DEMČENKO Vasilij
GK SEREBRYAKOV Nikita
Zdieľať
Tlačiť

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Štvrťfinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 4:1 DTV HC 07 Detva
HKM Zvolen ZVO 4:1 MAC MAC Budapešť
HK Nitra NIT 4:2 TRE Dukla Trenčín
HC Košice KOS 2:4 POP HK Poprad

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2