Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AKB AKB FISENKO Michail F bližšie nešpecifikované
2. AKB AKB PEDAN Andrej D bližšie nešpecifikované
3. AKB AKB TICHONOV Viktor F bližšie nešpecifikované
4. AKB AKB ŽURAVĽOV Daniil D bližšie nešpecifikované
5. AMU AMU KAMALOV Nikita D bližšie nešpecifikované
6. AMU AMU KONDRATIEV Maxim D bližšie nešpecifikované
7. AVA AVA BONDAREV Alexej D bližšie nešpecifikované
8. AVA AVA ČUDINOV Maxim D bližšie nešpecifikované
9. AVA AVA JEMELIN Alexej D bližšie nešpecifikované
10. AVT AVT BODROV Denis D bližšie nešpecifikované
11. AVT AVT CHRIPUNOV Stepan F bližšie nešpecifikované
12. AVT AVT GAREJEV Arťom F bližšie nešpecifikované
13. AVT AVT KUČERJAVENKO Alexander F bližšie nešpecifikované
14. AVT AVT STASENKO Nikolaj D bližšie nešpecifikované
15. BAR BAR PAKARINEN Iiro F bližšie nešpecifikované
16. CSK CSK SEKÁČ Jiří F bližšie nešpecifikované
17. CSK CSK TELEGIN Ivan F bližšie nešpecifikované
18. DIR DIR ZILE Kristaps D bližšie nešpecifikované
19. DMN DMN DERYABIN Dmitrij D bližšie nešpecifikované
20. DMN DMN ELLIOTT Stefan D bližšie nešpecifikované
21. DMN DMN JEVENKO Oleg D bližšie nešpecifikované
22. DYN DYN BOIKOV Sergej D bližšie nešpecifikované
23. DYN DYN ĽAMIN Kirill D bližšie nešpecifikované
24. JOK JOK IKONEN Henri F bližšie nešpecifikované
25. JOK JOK LAURIDSEN Oliver D bližšie nešpecifikované
26. KUN KUN BONDRA Dávid F bližšie nešpecifikované
27. KUN KUN JAW Brayden F bližšie nešpecifikované
28. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
29. NKH NKH ŠAFIGULLIN Bulat F bližšie nešpecifikované
30. PET PET BARABANOV Alexander F bližšie nešpecifikované
31. PET PET BURDASOV Anton F bližšie nešpecifikované
32. SAL SAL CHOCHRJAKOV Petr F bližšie nešpecifikované
33. SEV SEV KAPUSTIN Kirill F bližšie nešpecifikované
34. SEV SEV VOVČENKO Daniil F bližšie nešpecifikované
35. SIB SIB PIGANOVIČ Oleg D bližšie nešpecifikované
36. SOC SOC MAKARENKO Pavel F bližšie nešpecifikované
37. SOC SOC TOMILIN Arťom F bližšie nešpecifikované
38. TRA TRA KONKOV Sergej F bližšie nešpecifikované
39. TRA TRA MICHEJEV Arťom F bližšie nešpecifikované
40. TRA TRA ŠČERBAK Nikita F bližšie nešpecifikované
41. VIT VIT PETRAKOV Ivan V. F bližšie nešpecifikované
42. VIT VIT VORONKOV Jegor D bližšie nešpecifikované
43. VLA VLA DROBIN Alexej F bližšie nešpecifikované
44. VLA VLA ŽELDAKOV Grigorij D bližšie nešpecifikované

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3