Bielorusko BLR vs. SUI Švajčiarsko
So, 13.feb 2016 17:00
Slovensko SVK vs. SUI Švajčiarsko
Spravodajský servis
Švajčiari si poistili úspešného trénera. Zažije s nimi domáce MS a veria mu aj na ZOH v Cortine 13.2.2024 18:05
Tréner Patrick Fischer povedie švajčiarsku hokejovú reprezentáciu až do domácich MS v roku 2026 vo Fribourgu a Zürichu. V utorok podpísal
Aktuality
MS v hokeji U20: Švajčiari vzdorovali favoritovi a dvakrát utíšili arénu. Padli v predĺžení 2.1.2024 23:15
Českí hokejisti v druhom štvrťfinále juniorského šampionátu šokovali obhajcov titulu z Kanady a vyhrali gólom, ktorý padol 11 sekúnd pred koncom, 3:2. Rozhodujúci zásah strelil, vcelku náhodne, Jakub