LOTO CUP

Slovensko sklamalo...

Slovenský tím prehral s Rakúskom 3:4 po tom, ako sa náš tím dostal v prvej tretine do vedenia 2:0.

Po včerajšom excelovaní slovenského tímu, kedy boli štatisticky oveľa silnejší a priebojnejší, tento krát sklamali a poľavili.Slovensko sa dostalo do vedenia už v prvých minútach hry, kedy Barinka skóroval v 1 minúte a šiestej sekunde, hneď po prihrávke Mareka Urama.
Druhý gól dal o dve minútky neskôr - v 3-tej minúte a 14-tej sekunde Bartek po prihrávke Vaica.

Skoro rovnako úspešne začali druhú tretinu rakušania, ktorí znížili náš náskok hneď v 1 minúte a 15 sekudnde druhej tretiny, kedy skóroval po prihrávke Viveirosa - Setzinger. Necelé dve minúty pred polovicou druhej tretiny sa strelecky presadil Lakos, ktorý vyrovnal stav na 2:2.

Iba 3 minúty a 22 sekúnd trvalo, kým v tretej tretine dostal rakušanov do vedenia Peintner. Kalt bol ďaľší rakúsky strelec, ktorý v 59 minúte a 44 sekunde dal 4 gól a zmenil tak stav na 2:4 pre rakúsko.

Iba 4 sekundy pred koncom stretnutia sa strelecky presadil aj náš Barinka po prihrávkach Hliku a Kováčika...

Slovensko tak definitívne prehralo zápas o jeden gól a teda 3:4 ...