Kalendár

Rýchle novinky
AUTOdielyonline24.sk
16.1.2017 07:21

Fanúšikovia jediného slovenského zástupcu v ruskej Kontinentálnej hokejovej lige, bratislavského celku HC Slovan, netrpezlivo očakávajú na konci zápasu každý jeden rozhodcovský hvizd a rátajú body do tabuľky západnej konferencie. Nie nadarmo, keďže túto sezónu je Slovan po kolísavých výkonoch na jej začiatku v jej záverečnej časti viac ako vyrovnaným súperom takmer každému tímu. Poďme sa spolu pozrieť na jeho tohtoročné šance postúpiť nad deviatu priečku v tabuľke a tak aj do vysnívaných bojov playoff v KHL.

Veselé Vianoce
24.12.2016 15:52

Redakcia stránok hockey-LIVE.sk praje všetkým našim čitateľom a užívateľom tie najkrajšie Vianoce a príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších.

23.12.2016 10:31

HK Nitra - HK Dukla Trenčín 9:2 (3:1, 2:0, 4:1)

Mladíkov preveria Majstrovstvá sveta v Kanade
19.12.2016 10:13

Ako už býva zvykom, slovenskí "dvadsiatkári" na konci mládežníckej sezóny opustia extraligové a prvoligové ľady Slovenska a predstavia sa na turnaji Majstrovstiev sveta do 20 rokov. Tie sa tento rok odohrajú v kanadských metropolách Montreal a Toronto. Práve druhé mesto bude hostiť našu B-skupinu nabitú celkami ako Rusko, USA, Kanada, či Lotyšsko. My sa do dejiska presunieme po Vianociach a priblížime vám tak účinkovanie zverencov trénera Ernesta Bokroša priamo spoza oceánu.

Víťazom turnaja štyroch krajín sa stalo domáce Švajčiarsko
18.12.2016 13:03

Švajčiarsky Biel bol tento rok svedkom turnaja štyroch krajín, ktoré súperili o prvenstvo počas decembrovej ligovej prestávky. Prvenstvo na ňom sa podarilo po včerajšom zápase uchmatnúť domácemu celku, ktorý porazil jednoznačne tím Bieloruska v pomere 6:1 a po výhre v piatok nad Francúzskom si tak definitívne upevnil prvú pozíciu. Slovákom sa vstup do turnaja príliš nevydaril, keď podľahli Bielorusom podobným pomerom 1:7, aby si na druhý deň napravili chuť proti reprezentácii Francúzska vysokou výhrou 6:1. To ale stačilo len na tretie miesto, ktoré trénerovi Zdenovi Cígerovi pred domácim februárovým turnajom Slovakia Cup ukázalo momentálnu silu tímu.

V prvom zápase turnaja Slováci utŕžili debakel od Bielorusov
16.12.2016 22:47

Slovenskí reprezentanti dnes o 16:15 nastúpili na prvý z dvoch zápasov turnaja štyroch krajín hraného vo švajčiarskom Biele a po druhej tretine sa nestíhali čudovať, kde im hlava stojí. Bielorusko totiž zmietlo dvoma výbornými tretinami zverencov Zdena Cígera vysoko 7:1 a posiela nás tak len do boja o tretie miesto. O jediný slovenský zásah sa postaral Andrej Kudrna a po prehre s extraligovým výberom sa naša reprezentácia bude musieť rehabilitovať z dvoch vysokých prehier. Francúzsko dnes prehralo len tesne s domácim Švajčiarskom 0:1 a stalo sa tak našim zajtrajším súperom.

16.12.2016 07:37

Budúci týždeň v piatok štartuje, tak ako každý rok, jeden zo švajčiarskych turnajov, ktorý väčšinou poznáme z účinkovania v meste Arosa. Tentokrát ho však organizátori presunuli do mesta Biel a oficiálne sa skôr nazýva turnajom štyroch krajín, kde sa na ňom okrem domáceho tímu Švajčiarska predstavia aj výbery tímov Slovenska, Francúzska Bieloruska. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov.

14.12.2016 18:44

Už pred stretnutím avizoval Richard Lintner, že nepôjde o žiaden jednoduchý zápas. "Nejde o žiadnu hokejovú exhibíciu," zdôraznil na utorňajšej tlačovej konferencii. Z víťazstva sa nakoniec tešili hráči Tipsport Ligy, ktorí vyhrali nad reprezentáciou Slovenska 6:1

Slovensko si zaistilo troma výhrami prvé miesto na Nemeckom pohári
6.11.2016 15:14

To, čo sa slovenským reprezentantom podarilo naposledy v roku 2011, zopakovali aj tento rok na turnaji Nemeckého pohára, ktorý sa hrá tradične v prvej reprezentačnej prestávke. Po výhrach nad domácim Nemeckom 3:1, nad Kanadou po nájazdoch 4:3 a dnes takisto suverénnym výsledkom nad Švajčiarmi 4:1, sa Slováci umiestnili s ôsmimi bodmi na čele turnaja a o ich zosadení už nerozhodne ani večerný zápas medzi Nemeckom a Kanadou. Kapitán Vladimír Dravecký prevzal víťazný pohár a zverencov Zdena Cígera tak čaká najbližšie až previerka na turnaji vo švajčiarskom Bieli, ktorá je na programe v prestávke v polovici decembra.

31.10.2016 17:45

4. - 6. novembra 2016 sa znovu uskutoční Nemecký pohár. A-tím Slovenska vedený trénerom Zdenom Cígerom sa na tomto turnaji stretne s Kanadou, Švajčiarskom a domácim Nemeckom. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov, ktoré budeme priebežne dopĺňať.

Posledné výkony hráčov
V posledných zápasoch sa nepresadil nikto zo slovenských hráčov. Držíme palce našim v ďalších zápasoch.